Kdy si udělat těhotenský test?

niky83
15. srp 2008

Ahoj holky, snažíme se teprve 1 měsícem o miminko. Chtěla jsem se zeptat po kolika dnech či týdnech se dá z těhu těstu zjistit že jsem těhotná? Ukáže to test dříve než první den po nedostavení se mentruace? Díky za rady Nikča

anetka25
24. čer 2017

Ahoj 🙂 jsem 14DPO ,31 DC ms dva dny zpoždění a test stále negativní ...myslíte ze je ještě na test brzo ?? :/

pulguita
24. čer 2017

@petrysek181 Dobré ranko! No já včera pustila 4 pračky ať mám vše hotovo když budeme pryč, pak jsem ještě žehlila a byla jsem vyřízena. Tady se slaví svatojánska noc a na ulicích lidi střílí petardy🙄 , takže až do 2 a něco do rána šly pořád slyšet😠 My už teď vyrážíme, tak jsem zvědavá, kam jedeme. 🙂 MS zatím nedorazila a začaly mě bolet prsa, teplota opět 36,9 Myslím, že buď zítra nebo v to pondělí, kdy má dorazit MS spadne...kéž by ne, ale moc tomu nevěřím. Snaž se taky odpočinou, když jsou pryč. Zkus ten laboratoř s vodou na nohy, snad ti to uleví. Já jsem taky nateklá, ale to je z toho horka. Krásnou sobotu ti přeji! 🙂

pulguita
24. čer 2017

@petrysek181 *lavor ne laboratoř😅

pulguita
24. čer 2017

@anetka25 zkusila bych testovat znovu za 2 dny. Někomu se ukáže // třeba až týden po vynechání MS

petrysek181
24. čer 2017

@pulguita tak a hotovo😀ted mam chvili klidu😀urcite ten lavor skusim mam koupenou i sul na nohy jsou tam nejake bylinky tak na to vlitnu stejne pujdu dat sprsku😀ty jsou ted v tom tetovacim salone tak mam cas a klid ja sebe☺ dneska sem neodolala a objednala si povleceni rovnou i s prosteradlama malemu do postylky😀je vinove a po stranach cerny vzor moc pekny😀ty si uzij vikendik a poradne se zrelaxuj a drzim palecky at se teplota udrzi😉krasny vikend

pulguita
26. čer 2017

@petrysek181 Dobré ranko! 🙂 Tak už je víkend za námi. Bylo to prima a super relaxace.🙂 Hezky jsme si to užili. Teplota včera 36,9 tak jsem byla ráda, protože MS nedošla dřív a mohli jsme si tak v klidu užívat, ale dnes teplota 36,6 takže čekám MS každou chvíli😕 Ale co, aspoň půjdu zase do fitka a snad než otěhotním (jestli vůbec otěhotním) tak zhubnu 🙂 O víkendu v hotelu byl i wellness, kde jsme si objednali i masáž a jinak se rochnili ve všech těch bazéncích s teplou a studenou vodou. Největší bomba byl bazén se slanou vodou, kde se člověk udržel sám na hladině a tam jsem ti málem usla😅 Opravdu jsem byla spokojená a hezky jsme si to tam užili. Jinak já do toho lavoru dávám obyčejnou hrubou sůl, ale ta bylinková sůl bude lepší. Úlevu určitě budeš mít. Tady je zamračeno a ráno spadlo pár kapek. Mělo by zapršet víc, ať není dusno, ale včera k večeru bylo o něco lépe🙂 Tak a ty už si můžeš od návštěvy taky odpočinout. Jak dopadli s tím tetováním? Byli spokojení? To povlečení budeš mít krásné🙂 Už se těším, až to zacneš všechno chystat. Já včera večer ještě rychle pekla do práce velkou třenou dvoubarevnou bábovku. Vyzkoušela jsem na ní ten nový šlehač z lidlu a jsem maximálně spokojená. Bábovka se povedla, dokonce mi nakynuna tak hodně, že jsem spodní část odkrojila a tu jsme koštovali včera. 😀 A pak chci zhubnout, že?😅🐷 No snad se dneska donutim a půjdu do fitka. Snad to tento týden v práci přežiju a od dalšího týdne mám 3 týdny dovolenoi👏 😎 Ten příští týden jdeme k tomu doktorovi, tak kdoví co nám řekne. A další pátek odlétám na 2 týdny domů do ČR! Jak ten rok tak rychle utekl. Přítel letos nepoletí se mnou, což mě mrzí, ale co. Nějak to zvládnu. Snad stihneme nějaké snažení než odletím, takže ať se spustí MS dnes. Protože čím dřív přijde, tím dřív můžeme začít a i prázdninách to bude větší klid i když možná na ovulku už budu v ČR. No uvidíme. Krásné pondělí a hezký den ti přeji! 🙂

petrysek181
26. čer 2017

@pulguita ahojky yak jaky byl vikend a co teplota? Sem cela napjata jak to s tebou je😀ja byla dnes na kontrole tak za tri tydny tri kila na sobe a zacinam se zavodnovat🤔pristi tyden jdu na odbery kvuli cukrovce mam z toho obavy s Kubou jsem ji mela tak uvidime jak dopadnu😀a ve stredu se na 3D moc se tesim az malicke uvidim😀jinak vikend byl povedeny a navsteve se moc libilo

petrysek181
26. čer 2017

@pulguita ahoj tak dneska teplota klesla????ach jo🙄no ale co se da delat tetovani se moc povedlo i me se to libilo pritelovo bracha ai dal vlka a pritelkyne motyla ale ten se bude dodelavat zase az prijedou ale to bude az se maly narodi☺ja vcera uz nevydrzela a dala sem si do postylky vecicky prat to budu az jako posledni ale chodim se tam na to divat je to jeste pomackane😀me pomohl ten lavor a delam si caj z petrzele po nem prestanou nohy bolet tak to je super

petrysek181
26. čer 2017

@pulguita posilam ti fotecku na hrubo😉

verca218
26. čer 2017

Ahojte, prosím o radu... před 15 dny jsem byla na inseminaci.... včera jsem měla dostat ms a nedorazila... měla bych ji mít pravidelnou protože uz druhý měsíc beru Proveru na upravení cyklu. Před měsícem jsem díky ní dostala ms presne na den. Teď mám jeden den zpoždění... což me přijde divný. A teď nevím zda si udělat test nebo počkat. Začíná se ve me probouzet naděje ze se inseminace třeba povedla ale zas si říkám ze takové štěstí se na nás nemohlo usmát. Mám strach ze zklamání kdyz na testu uvidím jen jednu čárku... tak si říkám jestli ještě nepockat... nebo jestli 15 dní je dostačující doba...

petrysek181
26. čer 2017

@verca218 ahoj podle me je 15 dni dostacujici doba na to aby ti to testik uz ukazal vim ze sklamani z jedne carky neni nic prijemneho ale zase budes vedet na cem jsi muj nazor je jdi do toho a drzim palecky at jsou//🍀🍀🍀

janajens
26. čer 2017

Dnes 8dpo snad bude silit

sluninko23
26. čer 2017

@petrysek181 Tak to ja mela klid z otykanim a vcera chodidla jak bambule a dneska uz je to lepsi.Prstynky uz jsem prestala nosit,abych je pak sundala.Vcera se tam malej tak mlel,ze uz to bylo az neprijemny.

verca218
26. čer 2017

@petrysek181 děkuji... asi si ho zítra ráno udelam... bude to zázrak jestli se to povedlo. Doktoři nám říkali ze sance je mizivá ze u nás spíše ivf ale řekli jsme si s přítelem ze za to nic nedáme a šli do toho... ja bych byla tak stastna 🙂

petrysek181
26. čer 2017

@janajens super gratulace🤗

petrysek181
26. čer 2017

@verca218 budu ti moc drzet palecky urcite dej vedet jak to s tebou je🙂

petrysek181
26. čer 2017

@janajens ja sem otekla od patku v sobotu to bylo hrozny ted to malinko povolilo ale zacinam se smirovat ze uz se toho nezbavim☺co vytrpime pro ty nase zlaticka jinak ja mam 12 kg nahore tak snad uz se to zabrzdi aspon na chvili

janajens
26. čer 2017

@petrysek181 dekuji moc snad bude silit 😍

janajens
26. čer 2017

@petrysek181 uz to mas za pulkou neboj urcite uz bude Jen dobre akorat ty Vedra to te lituji

verca218
26. čer 2017

@petrysek181 děkuji určitě napíšu.. 🙂

pulguita
26. čer 2017

@petrysek181 No dnes klesla, tak kdoví kdy dorazí. No více či méně jsem to čekala, protože kromě těch prsou jsem nic "jiného" necítila. Tak snad už ta MS přijde. Ještě mě teď hrozně rozbolela hlava...No pondělí jak výšité🙂 Tak to je fajn, že byli s tetováním spokojení, aspoň mají na vás památku🙂 Tu postýlku máš parádní👏 😍 Já bych u ní stála a nemohla se vynadívat🙂 S tou tapetou to bude bomba 🙂 To je fajn, že ti ten lavor ulevil🙂

pulguita
26. čer 2017

@verca218 Stejně jak ti radí petrysek, zkus testovat. Za zkoušku nic nedáš a aspoň budeš vědět na čem jsi. Držím palce ať to vyjde🙂

pulguita
26. čer 2017

@janajens gratuluji! 🙂

janajens
26. čer 2017

@pulguita dekuji sama tomu porad neverim uvidime dalsi testy jestli budou silit

petrysek181
26. čer 2017

@janajens urcite bude silit jasne ted uz to doklepeme do konce😀

janajens
26. čer 2017

@petrysek181 dekujimoc

petrysek181
26. čer 2017

@sluninko23 jee ja sem odepsala nekomu jinemu ale patrilo to tobe😀😀😀😀

petrysek181
26. čer 2017

@pulguita jak je u vas?tady to vypada porad na horko ani si nreodpocineme od tepla Bernik me taha na prochazku tak musim vyrazit😀tak se do toho das a zacnes chodit do fitka?ha potom taky zacnu makat jeste sem uvarila puding at si jeste dame kdyz se pak musim hlidat a uvidime jak to dopadne zitra mi prijde to povleceni tak se na nej tesim😀asi budu hned povlikat😀at to v praci utece

sluninko23
26. čer 2017

@petrysek181 No ja mam dneska chodidla celej den natekly,chvilku lepsi a pak zase..Tak jsem sloupala jednu a pul steny,tak ted mam nohy hore😀

petrysek181
26. čer 2017

@sluninko23 tak uz jste se do toho dali? Loupes tapety budete davat jine a nebo malovat🤔moc to ale neprehanej a koukej se setrit me kdyz ty nohy boli tak mi pomohl caj z petrzele a bylo po bolesti ale ty otoky zustavaji dneska je to lepsi bylo by potreba aby se ochladilo ale to zatim nehrozi

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru