Kdy si udělat těhotenský test?

niky83
15. srp 2008

Ahoj holky, snažíme se teprve 1 měsícem o miminko. Chtěla jsem se zeptat po kolika dnech či týdnech se dá z těhu těstu zjistit že jsem těhotná? Ukáže to test dříve než první den po nedostavení se mentruace? Díky za rady Nikča

sluninko23
26. čer 2017

@petrysek181 Jojo uz jsme se do toho pustili.Slo to dobre,jednu stenu jsem mela behem 20 minut.Nic neprehanim,kdyz to jde tak hezky.Budeme malovat.Noo chtelo by to chladek,tak snad tento tyden sprchne.Vubec by mi to nevadilo.

pulguita
26. čer 2017

@petrysek181 No tady dnes ráno spadly 3kapky a je pořád horko a dusno😖 Kéž by pořádně zapršelo a pročistil se vzduch. Je tu na umření. Tak MS už dorazila, tak jsem ráda, protože na víkend už budu "fit" a může začít nové kolo snažení 🙂 Dneska asi do fitka nepůjdu, protože mě pořád bolí ta hlava. No uvidím jestli mě to doma přejde a nakonec půjdu, ale spíš to vidím na zítřek🙂 Juuu tak to je príma, že už budeš mít i to druhé povlečení. Aspoň se tím můžeš kochat🙂 Krásný zbytek večera! 🙂

petrysek181
26. čer 2017

@sluninko23 aspon to budete mit za sebou a pak uz se budes jen tesit na miminko😉mi zaciname jeste s kotelnou pritel tu bude mit od stredy kamarada tak jim musim neco dobreho varit aby jim to slo od ruky😀jak jsem doma a davam kazdou chvili nohy nahoru tak to jde ale kdyz sem se vratila z te zoo tak dve konve a bolest nohou

petrysek181
26. čer 2017

@pulguita tady taky ani kapicka a porad teplo dneska teda foukalo coz bylo prijemne ale je tu strasne malo vody potok pomalu vyschly no des😣jsem zvedava co vam rekne dr ten pristi tyden bude to v pohode😀kdyz te boli hlava tak se na to vykasli a odpocin no jsem na to zvedava zitra prijde i ta tapeta❤od stredy tu ma pritel kolegu pomuze mu s renovaci kotelny a pak firma bude davat novy kotel a delat komin musi se to stihnout nez mi zase odjede🤔 je to divna predstava ze se vrati a pres porodem zase odjede doufam ze malymu se bude chtit driv aby s nami tatinek zvladnul porod☺krasny zbytek vecera

sluninko23
26. čer 2017

@petrysek181 Uz se tesim az to bude hotovy.Manzelovi jsem rekla,ze to abych si pod sebe dala nejakou plachtu,kdyby mi naahodou praskla voda v posteli,tak abych to hned nezasvinila😂😂

petrysek181
26. čer 2017

@sluninko23 ty vis ze sem nad timhle taky premyslela😂me napadly podlozky co se davaji pod miminka😂ale u prvniho mi vodu pichali tak sem zvedava jak to bude ted😉

sluninko23
26. čer 2017

@petrysek181 No tak coo,maximalne si ustelu v obyvaku😂A jeste na podlahu do loznice bych dala plachtu,kdo by pak ten koberec cistil.🙈Noo takze dooufam,ze mi voda praskne nekde,kde toho tim moc neznicim😂😂

verca218
26. čer 2017

@petrysek181 tak jsem si dělala test a mám tam slabi náznak druhé čárky... je tohle vůbec možný?? 👏🍀

verca218
26. čer 2017

@pulguita mám slabí náznak druhé čárky... nemůžu tomu uvěřit!! 🙂

petrysek181
26. čer 2017

@verca218 no vidis vyborne👏👏👏👏moc gratuluji🍀🍀🍀🍀nam taky hrozilo umele a pak sem otehotnela mam z tebe velkou radost❤❤❤

petrysek181
26. čer 2017

@sluninko23 no snad nas to nekde neprekvapi nejvic se bojim aby to neprislo v kramu nebo tak nekde😀😀😀 ale zase to neni nejaky proud a muze odtekat i postupne

janajens
26. čer 2017

@verca218 juuuu parada drzim palecky a KDE je fotka

sluninko23
26. čer 2017

@petrysek181 No vidiis,tak to me nenapadlo😂Noo to bude jeste sranda,tak snad to bude doma a nejlip ve vane😂Ale to uz bych chtela asi moc😂

sluninko23
26. čer 2017

@verca218 Mooc gratuluju👏

verca218
27. čer 2017

@petrysek181 děkuji!!!! Já nemohla ani spát.... jen doufam ze test není špatný... dnes koupím další a udělám si ho znovu. 🙂 🍀 Doufám ze carka bude zítra výraznější. 🙂

verca218
27. čer 2017

@janajens Děkuji!! Fotku bych ráda poslala ale druhá carka je poměrně slabá a na fotce to nejde ještě pořádně vidět.... jen doufam ze test nebyl špatný a ze i na dalších testech budou 2 čárky. 🍀❤

verca218
27. čer 2017

@sluninko23 dekuji!!!❤

petrysek181
27. čer 2017

@verca218 neboj urcite bude silit a test spatny nebyl😉moc ti gratuluji❤

petrysek181
27. čer 2017

@sluninko23 treba nas to neceka a vodu si odvezeme do porodnice sebou😂😂😂

pulguita
27. čer 2017

@petrysek181 Dobré ranko! 🙂 Tady je pořád dusno😖 Nezaprší a nezaprší. Včera mě rozbolela hlava úplně fest, takže jsem nešla do fitka a na chvíli jsem usla na gauči a pak jsem jen ležela až do večera. Dnes už je mi líp, tak jsem ráda...Snad to vydrží a dnes už mě hlava bolet nebude. Tak jsem taky zvědavá, co nám příští týden řekne doktor. Tak jsem si říkala, jestli s tím měřením té BT nepřestat, ať si od toho taky odpočinu. No uvidím, co řekne doktor. Tak to je príma, že už budeš mít i tu tapetu. To už klidně zvládnete nalepit tento týden a budeš mít hotovo😍 Teda ten tvůj přítel jede jak fretka. Než odjede, budete mít celý dům hotový👏 Neboj třeba bude mimčo zvědavé a vyleze dřív, aby viděl i tatínka🙂 To zvládnete🙂 Pěkné úterý!🙂

pulguita
27. čer 2017

@verca218 To je paráda! 🙂Moc gratuluji a přeji ať hezky sílí. Hezky si užívej těhotenství a neboj, všechno půjde jak má🙂

verca218
27. čer 2017

@pulguita děkuji... zatím si to moc nepřipouštím... říkám si ze počkám az co mi řekne doktorka. Ale jsem stastna jak blecha!❤

petrysek181
27. čer 2017

@pulguita dobre ranko to je fakt jak zacne bolet hlava tak je to hodne neprijemne🙄doufam ze dneska uz budes mit klid😉je to na tobe s tim merenim ale zase aspon vis co a jak a ja si pamatuji ze kdyz jsme se snazili o Kubu tak sem si merit musela a grafy sem ji nosila na ukazku ale je fakt ze u druheho nic🤔ta tapeta je nalepena behem chvilicky delam si je sama pritele k tomu nepustim😀takze hned jak prijde pujde na stenu😀ano pritel je moc sikovny jde mu to od ruky nejhorsi je ze je vazany casem🙄tady je zatim chladneji ale odpo ma byt az 33 stupnu ja na sobe citim jak sem se odvodnila nohy v pohode a hned o kilo dole😀😀😀😀at ti to v praci rychle utece a bude dalsi den za nami😉

sluninko23
27. čer 2017

@petrysek181 To by bylo faajn,tam to pustit by uz nevadilo😂Doufam,ze bude dneska prset,at si ty chodidla odpocinout a splasknou uplne🙏

petrysek181
27. čer 2017

@sluninko23 tady je celkem prijemne a zatazeno tak taky doufam ze spadne par kapek at nemame porad misto kotniku dve odule boule😀😀😀

sluninko23
27. čer 2017

@petrysek181 Tady je taky zatazeno a moje kotniky uz zacinaji vypadat jako kotniky huraaa😂😂

pulguita
27. čer 2017

@petrysek181 Dneska už jsem fit, tak snad to vydrží až do večera🙂 No uvidím, co mi řekne ten doktor, ale zase ta první doktorka mi říkala ať neměřím, ať se snažíme od 10DC ...asi abych na to nebyla tak upjatá, ale zase je fakt ze takhle přesně vím kdy přijde MS a taky nemusím testovat🙂 No ještě si to rozmyslìm 🙂 To je príma, že tu tapetu hned nalepíš, na tyhle věci jsme zručné a máme to udělané po svojem 🙂 No ten tvůj přítel musí makat, ať toho co nejvíce za ten pobyt zvládne a pak to bude mít z krku.🙂 Tady je dusno, horko občas slunečno a mírně zataženo....a nezaprší a nezaprší🙄

pulguita
27. čer 2017

@verca218 Uvidíš, že ti to potvrdí a vše bude v pohodě. Držím palce🙂

petrysek181
27. čer 2017

@sluninko23 presne tak ja uz sem taky kotniky nasla😀a celkove je mi tak nejak dneska fajn😀sem zvedava jak to bude dlouho😀dneska si zase loupala tapety?

petrysek181
27. čer 2017

@pulguita tak si predstav ze jak tu byla ta navsteva tak do konce cervence chteji prijet znovu😀😀😀to jsme teda necekali ale nebude se jezdit nikam po vyletech jenom tady po okoli no tak sem zvedava jak se s pritelem domluvi🙂tady konecne sprchlo a ochladil se vzduch tak je fajn 🌧🌧🌧 ted mi jeste vezou to povleceni tak to bude komplet😀ale povlikat zatim nebudu😀mi dneska mame odpocinkovy den mozna chvili schrupneme😉k tomu doktoru jdete pristi tyden?myslim ale ze nejdriv udela nejake krevni testy a vysetreni ale aspon se neco bude uz dit😀dneska jdes do fitka???

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru