Kdy si udělat těhotenský test?

niky83
15. srp 2008

Ahoj holky, snažíme se teprve 1 měsícem o miminko. Chtěla jsem se zeptat po kolika dnech či týdnech se dá z těhu těstu zjistit že jsem těhotná? Ukáže to test dříve než první den po nedostavení se mentruace? Díky za rady Nikča

pulguita
20. srp 2017

@boukalinka Moc děkuji! Určitě to nakonec jednou vyjde a budeme si užívat to naše těhotenství a dokonce budeme rády i za ty nevolnosti 🙂

petrysek181
20. srp 2017

@pulguita no mas pravdu ty srazeniny nejsou nic moc😯ale tak zase na druhou stranu ted kdyz se to nepovedlo tak pak by to melo jit iplne samo a urcite uz to bude vse v poradku🙂kdysi mi rikala dr ze pomalu kazda zena nejdrive potrati a pak ma prosperujici tehotenstvi telo se tomu i brani pro nej je to neco ciziho🙁svagrova taky prisla o mimi hned ze zacatku a pak otehotnela taky hned a mame z toho synovce urcite to citis jestli je to tak nebo tak proste to poznas drz se libi se mi tvuj optimismus a tak by to melo byt si moc statecna

boukalinka
20. srp 2017

@pulguita jinak ja lehce spinila,pak ze me 1/2 vychazely takove divné cáry s krví a pak uz sem jen drobně spinila...v sobotu to zacalo a v pondeli ani pamatka😔A bylo mi proste jasny,ze tehotna nejsem...vedela sem to uz s prvnim spinenim...drz se jak muzes a jak si psala,urcite se dockame❤

pulguita
20. srp 2017

@petrysek181 No kéž by se to brzy povedlo znovu, a už tak jak to má být 🙂 Já taky slyšela to, že tím potratem se to tam "pohnojí" Tak jsem zvědavá na tu úrodičku ten další cyklus🙂 No nic jiného mi nezbývá musím být realista a ten optimismus je taky na místě. Snažím se na tom vidět ty pozitiva a doufám, že další těhotenství už bude OK od začátku až do konce 🙂

pulguita
20. srp 2017

@boukalinka No já to mám úplně stejně...a taky mi to začalo v sobotu...i ty cáry s tou krví. Takže jsem se smířila s tím, že to prostě tento cyklus nevyšlo. Určitě se brzy dočkáme, když se to skoro povedlo jednou, to by bylo aby to příště neklaplo znovu a bylo to už v pohodě od začátku až do konce 🙂 Musíme být silné 🙂 ❤

petrysek181
20. srp 2017

@pulguita urcite se ti povede a co nejdriv to pujde nez porodim ty proste budes tehotna🙂

pulguita
21. srp 2017

@petrysek181 Dobré ranko! Kéž bys měla pravdu. 🙂 Byla bych ráda, kdyby se nám to povedlo dřív než přítele budou operovat. Protože po operaci budeme mít tak 2-3 měsíce utrum😕 Takže kéž by byla pravda to, že po biochemickém těhotenství to jde rychleji. Uvidíme. Zatím se cítím dobře. Jsem ráda, že to odešlo takhle samo a brzy. Musím se dívat na ty pozitivní stránky věci, i když to člověka samozřejmě mrzí, ale nenadělám nic. Vlastně jsem ani nemohla uvěřit tomu, že jsem těhu a pak už hned bylo skoro po všem.
Dnes zase pondělí a musím do práce a zítra přijede ten synovec. Asi mám větší nervy než oni. Ani se mě nezeptali na adresu od bytu a do práce! Na letiště pro ně nemůžeme, protože jsme oba v práci, tak jsem jim řekla, ať přijedou ke mě do práce, a nechají si tam kufry a už můžou trajdat po městě protože pracuji blízko centra...No uvidíme co a jak ti naši mladí turisté 😅 Tobě přeji krásný den! 🙂

petrysek181
21. srp 2017

@pulguita ahoj aspon te to trosku rozptyli kdyz tam budes mit takovou omladinu🙂budete neco podnikat a proste bude tak celkove veseleji🙂a jsi si jista ze je to opravdu vse ztraceno???? Nezkusila si jeste testik at mas opravdu jistotu a muzes se posunout dal🙂ja se dala do prani kouknu co se da sundat z kocarku z autosedacky dneska jeste privezou cestovni postylku tu si necham v obyvaku stejne by jsme ji potrebovali budeme jezdit na Slovensko tak mam o zabavu postarano snazim se nejak zamestnavat protoze se mi styska jeste tri tydny pred nami uz mam co delat se pohybovat a vse me boli tak mi to jde hur nastesti vaha se zatim ustalila🙂at ti utece den v praci

pulguita
21. srp 2017

@petrysek181 Ahojky! No veselo tu bude. Snad to všechno zvládnou a nikde se mi neztratí. Teď jedu z práce domů, půjdu nakoupit, a snad aspoň stihnu udělat zeleninovou polivku na zítřek na večeři. Ještě chci uklidit ložnici kde budou spát. No snad to všechno stihnu. Blahová jsem chtěla ještě péct babovku, ale na tu se teda vyprdnu. 😅
Jinak test jsem nedělala. Myslím, že by byl negativní...nevím jak rychle klesá ta hladina, ale ta moje byla moc nízká. Navíc ze mě vytékaly sraženiny, takže by to byl zázrak, kdyby z toho něco bylo. Už ani nemám tak nafouknuté břicho...Myslím že je po všem. Možná bych měla jít v pátek na odběr krve, kde by mi řekli jak na tom jsem, ale moc se mi nechce, protože si myslím, že je to zbytečné. Kdybych jen špinila, ale bylo to dost silné y na moji normální MS. To máš pravdu, po trošce si to teď vyper, ať ti to hezky uschne, protože třeba v září už bude škaredě a bude to hůř schnout. Neboj, za chvilku ti to uteče a už budeš mít manžela doma😍
Krásný zbytek večera! 🙂

petrysek181
21. srp 2017

@pulguita no mozna na tu krev bych sla aby si mela jistotu ze je vse v poradku ja se dneska namordovala prisla mi prenosna postylka a ne nesla slozit az mi poradil pan na telefonu😂nocni kosile posilam zpatky v tech plavu😀vyprala sem veci z kocarku a z autosedacky a do kocaru sem nemohla dat ty bocnice nevedela sem jak na to ni proste den blbec do toho me maly tlaci na plice tak funim jako blazen😀Kubu zitra vezu za tatou tak se tesim na klid tady sem nejaka podrazdena spatne se mi sedi lezi tak sem vztekla😀neboj to nejak zvladnes a na babovku kasli i tak toho budes mit dost mela by si myslet i na odpocinek ted mas vlastne jako sestinedeli

pulguita
22. srp 2017

@petrysek181 Dobré ranko! No teda, ty jsi měla taky co dělat! Teď až budeš bez Kuby, tak budeš mít větší klid a můžeš si to všechno postupně připravovat. Já skončila včera nakoupit, ať máme mrazák a ledničku plnou, pustila jsem ještě jednu pračku a uklízela o 106. V sobotu jsem nedělala nic, a tak jsem nestihla vše co jsem chtěla, ale pal to čert. Nakonec ani buchta ani polívka. Polívku udělám dneska. No hlavně ať v pořádku odletí.
Aha tak to s tím šestinedělím mě vůbec nenapadlo, beru to jako "normální" MS. Po pravdě řečeno v sobotu jsem nedělala nic, ale v neděli už jsem kmitala a uklízela...dokonce jsem umyla dveře na balkón, což je jedno velké okno. Uvidím, jaký mají děcka plány a když tak být se objednala na pátek na tu krev, no uvidím. Ale myslím, že nic mi nenajdou. No a měla jsem to stejně jak říkala @boukalinka sobota/neděle krvavé cucky a pondělí skoro nic. Kéž by se brzy zadařilo. 🙂 Snad ano. Ty se opatruj, dělej všechno po trošce ať se malý v bříšku nenaštve a nekopetě za to. 🙂 Krásné úterý! 🙂
Podívej jakou jsem děckám připravila tu ložnici! 🙂 No snad se nevrátí domů 3 😅

janajens
22. srp 2017

Dnes 9dpo teplota vyskocila nahoru

petrysek181
22. srp 2017

@janajens ja tam vidim dusika😀

janajens
22. srp 2017

@petrysek181 dekuji tak snad dusk Bude silit minuly mesic se ukazal AZ 12dpo Ted mam jeste 7dni do ms

petrysek181
22. srp 2017

@pulguita dobre rano🙂teda páni to je ale krasne pripravena loznice😍😍😍myslim si ze se jim nebude chtit odtamtud ani domu🤗udelala jsi to fakt luxusne😍tak si predstav ze Kuba nakonec pojede az pristi tyden ach jo😃ale zase mi tu neco pomuze uz sem pekne neohrabana odpo zajedeme na nakup nemame tu nic😀tak udelat nejake zasoby a ted bezim se psem nenecha me na pokoji😀dneska musime posekat tak snad to zvladneme od zitra maji byt horka😥opatruj se ja letim s tim nasim dalsim miminkem ven😉

boukalinka
22. srp 2017

@janajens ja na tech fotkach nikdy nic moc nevidim,ale moc moc drzim pesti a teplota at se drzi a duch sili😉

janajens
22. srp 2017

@boukalinka dekuji moc snad ano

boukalinka
22. srp 2017

@janajens ted sem na to intenzivne hledela a opravdu je tam...to pujde uvidis👏

janajens
22. srp 2017

@boukalinka dekuji snad nude silit

petrysek181
22. srp 2017

@janajens nemuzes chtit zazraky 9 dpo pockej za par dni to uz bude dalnice😂ale vazne to vypada dobre

janajens
22. srp 2017

@petrysek181 dekuji od vcera malinko zesilil tak uvidime 😂

janajens
22. srp 2017
hvezdicka93
22. srp 2017

Ahoj holky tak už 8 dní do očekávané mrchy 😁😂 přítel plaší že se mi zvětšilo brutálně poprsí 😁😂😁😀 a já to nijak nevnímám.. tak uvidíme.. holky myslíte když si koupím ten digitální test a dám ranní moč že by se mohl dušík ukázat 😁😂😂😁

petrysek181
22. srp 2017

@janajens no to ano to zesilil😉bude to dobre uvidis🙂

petrysek181
22. srp 2017

@hvezdicka93 nekdo ma to to stesti ze se to ukaze takhle brzy ale pockej jeste nejaky den ja delala test 5 dni pred ms zalezi kdy se mimi zavrta

janajens
22. srp 2017

@petrysek181 dekuji mam takovy pocit taky ze to klaplo

pulguita
22. srp 2017

@petrysek181 Ahojky! No snad se jim bude u nás líbit. Letadlo mělo zpoždění, tak přiletí o hodinu později, tak snad zvládnou v pohodě cestu z letiště až ke mě do práce. Přítel má odpolední, takže si u mě v práci nechají kufry a můžou crajdat po centru. Udělala jsem jim aspoň bagety, ať mají aspoň něco, než dojedem domů.
Tak nakonec změna plánu, ale hlavně že to pomůže sekat tu trávu, ale ke konci těhotenství by ses pak na trávu měla vykašlat, i kdyby jste tam měli prales 🙂 Ty se taky opatruj a snaž se odpočivat. Pokud budou i vás horka, tak ti fajn uschne to prádlo 🙂 Krásné odpoledne 🙂

pulguita
22. srp 2017

@janajens Ty bláho! Moc ti držím palce ať to vyjde. 🤰🍀

pulguita
22. srp 2017

@hvezdicka93 Já testovala tím digitálním a myslím, že je tam napsáno, že by mohl ukázat těhotenství i 5 dní předem. Za zkoušku nic nedáš, ale já bych raději počkala. Držím ti palce! 🙂

janajens
22. srp 2017

@pulguita dekuji moc pozname dalsi dny snad uz tentokrat bude silit

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru