Kdy si udělat těhotenský test?

niky83
15. srp 2008

Ahoj holky, snažíme se teprve 1 měsícem o miminko. Chtěla jsem se zeptat po kolika dnech či týdnech se dá z těhu těstu zjistit že jsem těhotná? Ukáže to test dříve než první den po nedostavení se mentruace? Díky za rady Nikča

petrysek181
22. srp 2017

@pulguita ahoj urcite to zvladnou ted uz jste vsichni spolu🙂ja sjela s Kubou nakoupit no to je taky zazitek s nim v kramu😂jen ostuda😀rano sem posekala a pak sem nedelala cely den nic proste sem se jen flakala🙂musim si taky neco nechat na zitra at mi ten cas hezky utika🙂uzivej si navstevu🙂

boukalinka
23. srp 2017

@janajens dnes testik nebyl?😀

pulguita
23. srp 2017

@petrysek181 Dobré ranko! No byly to nervy ozvali se mi až v pět a místo aby za mnou přišli do práce, tak na mě čekali venku, ale hlavní je, že jsem je nakonec našla🙂 Stihla jsem udělat i tu polívku na večeři a bábovku ať mají dnes ráno na snídani. 🙂 Tak už jsem klidnější🙂 Tak snad už bude dnešek klidnější 🙂 Tobě taky přeji krásný den! 🙂

pulguita
23. srp 2017

@janajens Držím palce, ať testík hezky sílí! 🙂

biedronca
23. srp 2017

Ma VŮBEC SMYSL DĚLAT SI TT PRED NEBO TĚSNĚ PRED MS??? Jako muže tam byt vůbec aspoň duch? Poraďte.ja dělala Tt 7 Dpo A snehobilo,asi to bylo zbytečně.

janajens
23. srp 2017

10dpo 6dni do ms

janajens
23. srp 2017

10dpo

boukalinka
23. srp 2017

@janajens je tam duch😉tak klidek a pohudka,jak se citis?

janajens
23. srp 2017

@boukalinka divne porad prujem b prsa boli a nechutna k jidlu

z_kopretinka
23. srp 2017

@biedronca brzy. Nejdrive tak 12. den. Jinak je to akorat loveni duchu a falesne nadeje.

petrysek181
23. srp 2017

@pulguita ahojky tak me dneska chytli bolesti bricha jako kdyz mam ms vypada to ze zacinaji poslicci doufam ze to prejde🙂telo uz mi naznacuje ze se nam to blizi dneska si udelam to nejnutnejsi co pujde a pak na vse kaslu a budu odpocivat🙂asi na tebe cekali venku protoze tam nechteli te nekde hledat🙂hlavni je ze jste se nasli😉a mas uz je doma🙂tady zase pomalu zacne teplo tak se mam na co tesit uzij si rodinku a pekny den

petrysek181
23. srp 2017

@janajens 🖒🖒🖒🖒je to tam👶

janajens
23. srp 2017

@petrysek181 snad a nooo dekuji

hvezdicka93
23. srp 2017

@petrysek181uvidíme, přítel už docela chce mimčo v 27 letech, doufám že to dopadne 😊 jen mě štve že fakt budem pod přísným dohledem přítel má 10 let roztroušenou sklerózu bohužel už je to sním špatné, + do toho Chromovou nemoc..

@pulguita počkám si zda ta mrška dorazí nebo ne 😊

pulguita
23. srp 2017

@petrysek181 Ahojky! No to mi povídej! Tak se moc opatruj a odpočivej. Už musíš dělat jen maličkosti a to po trošce, ať toto není na tebe moc. No pořád si myslím, že se vám narodí až budete spolu.❤ Kdy máš další kontrolu?
No děcka se vzbudili kolem 10hodin, posnídali a vydali se do ulic, tak kdoví jak to dneska zvládnou 🙂 Přítel má odpolední, tak jim ráno nachystal snídani. Smáli jsme se s přítelem, že spali tak dlouho...No snad se domů nevrátí 3😅 Já raději nechci nic vědět a smýšlet 🙂
Uvažuji o tom odběru krve. Uvidím jestli půjdu zítra nebo v pátek, nebo vůbec. Myslíš že by to mohlo rozhodit můj cyklus? Já to beru jako "normální" MS...tím že to bylo všechno tak brzy a rychle. Měj se moc hezky! 🙂

janajens
23. srp 2017

Ted dělaný dam asik na modleni holky

pulguita
23. srp 2017

@janajens
@hvezdicka93
Držím vám palce holky! 🙂

janajens
23. srp 2017

@pulguita dekuji

petrysek181
23. srp 2017

@janajens no vidis jaka uz je to pekna carecka🤗

janajens
23. srp 2017

@petrysek181 no to ano od Rana zesilil pekne

petrysek181
23. srp 2017

@pulguita ahoj tak to vis decka potrebovali dospat😀neboj snad vi co je antikoncepce a kdyz by se stalo tak co🙂s tim clovek nic nenadela prece je nebudes hlidat i v noci😀ja byt tebou tak bych na tu krev sla nechci ti delat nejake plane nadeje ale at mas jistotu ze uz nemas zadne hcg v krvi cyklus ti to nerozhodi neboj ale myslim si ze ted neni radno zahodit snazenicko jak se rika jsi ted jako zorane pole😂z ni to blbe ale jsou to slova nasich babicek a neco na tom bude😉ja jdu na kontrolu v pondeli tak sem zvedava co mi povi snad jsem porad zamcena na sto zapadu a prcek pocka na tatinka bylo by to super❤ja dala jeste vyprat to povleceni idpo jsem si schrupla tak je mi fajn dneska davaji v televize serial o porodech z plzenske nemocnice to zase bude slzicek u toho je to kazdou stredu🙂uzij si pekny zbytek dne a opatruj se

petrysek181
23. srp 2017

@janajens neboj tohle uz bude v poradku uvidis jak krasne sili je to na dobre ceste

janajens
23. srp 2017

@petrysek181 dekuji taky tomu verim

boukalinka
23. srp 2017

@janajens no vida ho☺️Takhle zesilil...a rychle...dvojcatka😀

janajens
23. srp 2017

@boukalinka neeee jedno staci

boukalinka
23. srp 2017

Holky,vy ktere jste objevily duchy na TT uz treba 10-11 DPO bylo pak na UZ vse v poradku??A mely ste treba driv i srdicko a lepe vam tehu prosperovalo?Moc dekuju za odpovedi🙂

petrysek181
23. srp 2017

@boukalinka ja testovala 10dpo a uz sem mela ducha ale cekala sem dvojcatka ale druhemu miminku se vubec neukazalo srdicko a prvni mimi prosperovalo v 5tt uz bylo srdicko na utz videt🙂

boukalinka
23. srp 2017

@petrysek181 kdyz se druhemo nedari hned od zacatku tak vetsinou ,,zmizi,, samo...a ted koukam,ze uz 34tt...drzim pesti🙂

boukalinka
23. srp 2017

@petrysek181 tam patri otazniky😀

pulguita
24. srp 2017

@petrysek181 Dobré ranko! No jasně já je hlídat nebudu, když je spolu pustili rodiče, tak je snad poučili ale v dnešní době už mají v tomhle jasno dřív. Včera mě čekali v metru jak jsem vyšla z práce 🙂 Tak jsem je vzala na jednu vyhlídku a pak jeli domů. Udělala jsem jim romantickou večeři na balkonku při svíčce a osvětlenem zábradlí, tak byli rádi😍
Je to fajn, ale je to fuška, pořád takhle vyvařovat a lítat. Naštěstí jsou tu jenom na týden. Ale až jednou budeme mít miminko, tak to teda bude nářez😅
No kdoví co ti v pondělí řeknou, budu ti držet palce, ale myslím si, že si malý počká na tatínka🙂
No to věřím, že jsi uronila slzyčku u televize, protože já ten minulý týden byla hned na měkko úplně za všeho. Teď už tak ne, tak si myslím, že je po všem. Chtěla bych zkusit jít na tu krev, ale jestli mě dneska děcka zase budou čekat, tak se mi s nimi do nemocnice nechce. Možná bych to nechala na příští týden.. Myslíš že to je pozdě a nemá to smysl? No už bysme se měli zase začít snažit, ale řeknu ti, že jsem po celém dni úplně vyřízená a včera jsem šla spát v 1 a teď už zase jedu do práce, takže večer jsem ráda když si lehnu a spím😅😴 A přítel už chtěl včera začít 😀 Tím, že se mi opozdila MS, tak bych měla ovulovat později, což je fajn, protože už tu mladí nebudou a budeme mít větší klid a pohodlí 🙂 Tobě přeji krásný den! 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru