Křeče v podbřišku, občasné píchání

sukynecka01
30. kvě 2015

Ahoj holky chci se zeptat má psolední sms byla 1.5 cyklus mám pravidelný co 28 den . Mohu klidně poslat foto ms kalendáře někdy je to 27 den někdy 28
Zatím jsem ms nedostala , už do práce 3 dny chodím s vložkou , protože pracuji celá v bílem a pár dní mám křeče v břiše občasné pícháni to bylo večer opravdu nepříjemné vždy , kdy to píchlo sem se dávala co nejvíc do klubíčka , po té jsem usla :/ Pořád chodím na wc kontrolovat , kdy to dorazí , protože fakt mám bolesti jako u ms a je to nepříjemné . Dnes mě docela bolí bedra je to nepříjemné ani vařit se mi nechce
plynatost ta mě taky trápila dnes už nějak ně , včera jsem měla průjem , nevím jestli , to bylo ze salátu co jsem měla ,takže to neřeším. Co myslíte neprodělala ste to některá? To píchání , ty křeče prostě celý spodek někdy bolí ?

barticka
30. kvě 2015

Já jsem měla taky typické příznaky na menstruaci, hrozné křeče v břiše a test mi vyšel jako tobě, že ta druhá čárka tam byla a byla dost slabá, taky jsem měla pochybnosti, ze kterých mě vyvedla moje doktorka a nyní jsem v 16tt+3, takže bych řekla, že se můžeš radovat 🙂 ;)

cepanka
30. kvě 2015

@sukynecka01 nooo, ty uz neslav! :D at slavi ostatni 🙂

sukynecka01
autor
30. kvě 2015

no zatím neslavíme .. ale holky ja sem pila skoro každý pátek sice trošku ale popíjela... a cvičim docela dost takže končím : D sem chtěla do léta vanočku :D

barticka
30. kvě 2015

já jsem taky pila, když jsem to ještě nevěděla, nemělo by to nijak vadit takto ze začátku ;) buď v klidu 🙂

cepanka
30. kvě 2015

@sukynecka01 hele, ja po tech letech naplanovala spoustu veci...vypustila sem to..sla jsem konecne na tetanovku, poridila si pejska...byla sem rozhodnuta jit si na 3mes pro HA, zacit cvicit, rozchlastala sem se...bum a bylo...:D takze to znam moc dobre....ted mam misto vanocky malej kopacak a chut na alkohol nastesti presla, ale ze zacatku sem mela chute, jak alkoholik:D

barticka
30. kvě 2015

ono se říká, že jakmile se na to člověk přestane soustředit a začne řešit něco jiného, tak to přijde 😀 Musím uznat, že manžel si pomalu denně načíná po práci pivo a já bych si strašně chtěla dát s ním... ale "bohužel", no 😀

sukynecka01
autor
30. kvě 2015

@cepanka já práve taky dnes sme meli pit , ale ja říkam sme se pohádali že nemám chut na rum D:

cepanka
30. kvě 2015

@barticka jedno pivo neublizi, stejne jako jedna sklenka vina..
jak rikas - psychika...ale kdyz ostatni rikaji, nemysli na to..tak to nejde...clovek si to musi uvedomit sam..resp. se snad uplne prestat snazit, bo to jinak nejde:D

barticka
30. kvě 2015

@cepanka já jsem se pustila do pole dance, koupila si domu tyč a začala vymýšlet choreografii na minivystoupení a šup, byla jsem v tom 😀 na vystoupení jsem už nešla 😀 prostě jsem se soustředila na něco jiného 🙂

adydejka2609
30. kvě 2015

Ahoj holky muzu se k vám přidat?Minuly patek jsem dobrala utrogestan a zatím ms nepřišly...pouze jsem jde dva dny minimálně spinila...ve stredu test negativní...v patek jsem se dozvěděla, ze mam 10 mm vysokou sliznici...a mam jeste počkat..jinak břicho nafouklé a bolestivé...porad cekam ze už MS prijde a nic....zkusim testovat zase v pondělí

martinkamoj
30. kvě 2015

Zdravím vás holky, mám takový dotaz, první měsíc jsem užívala Clostilbegyt aa po té Proveru na vyvolání MS poslední tableta byla v sobotu minulý týden do 7 dnů bych měla mít MS, a já stále nic.. Těhu test vychází negativní aale začínám být z toho nervozní.. Nemáte někdo zkušenost?? 🙂

cepanka
30. kvě 2015

@adydejka2609 vyssi sliznici zpusobuje Utros, ale uz je to delsi doba a MS by mela byt max do 5ti dnu, kazdopadne vyckej, vypada to nadejne 🙂
@martinkamoj s Proverou zkusenost nemam, ale tez bych vyckala a dalsi test udelala v pondeli.

martinkamoj
30. kvě 2015

@cepanka děkuji vyzkouším, testů mám dost. Byla bych radši kdyby byl pozitivní. 🙂

kaci87
30. kvě 2015

@cepanka děkuji za odpověď...tak pockam na MS a pak nasazují Clostybelgit 🙂 Jinak ne ze bych mela choutky...ale touha po mimisku 🙂

adydejka2609
31. kvě 2015

@cepanka potolika zklamanich si naděje moc nedělám...vždy jsem po utrogestanu MS dostala do dvou tři dnů...a dnes je to vice jak týden...minulý mesic jsme s manželem měli pauzu jinak chodíme na iui...test se mi dělat nechce..bojim se zklamání....

cepanka
31. kvě 2015

@adydejka2609 tady je ale docela potrebne ho udelat...i kdyby se nezadarilo, psychika se uvolni a ms dorazi..to dela taky hodne.. me testy fungovaly jako vyvolavacka.... Po takove dobe bych uz nastartovala dalsi cyklus... Stejne si myslim, ze se zadarilo...kveten byl hodne plodny, co tak koukam 🙂

adydejka2609
31. kvě 2015

@cepanka dnes test asi nestihnu koupit ale nejpozději v út ráno udělám ;) ano i na jiných diskuzich se podařilo otěhotnět....v út to bude 11 den od terminu MS tak myslím ze to bude rozhodujici

cepanka
31. kvě 2015

@adydejka2609 ale klidne na testu nic videt nemusi byt jeste, i kdyz se zadarilo 🙂 kazdopadne s Utrosem se to dela tak, ze se ma udelat test a az dle vysledku ho vysadit nebo pokracovat..

sukynecka01
autor
31. kvě 2015

@cepanka ještě ten jeden není suchý je to z rána už to fotit nechci sem líná :D: D ,,,
ale přítel říkal , že mám větší prsa nějak by bylo dost brzoo ne ??
Sice se mi zdají pevnější nebo li nalíté jako u ms prostě :D jen se bojím třeba cysta nebo já nevím sem někde četla

cepanka
31. kvě 2015

@sukynecka01 hele, vis proc ja si delala test? Protoze se mi zvedly kozy a to u me nikdy nebylo..takze normalni stav... Tak konecne prosim te pochop, ze jsi tehu! :D:D:D

sukynecka01
autor
31. kvě 2015

@cepanka jsem si delala další ten platový a taky vyšel ) 🙂

bambinna321
31. kvě 2015

Musím se přidat! Mám stejný problém, asi 10 dni mě píchá na levé straně ne celý den, ale třeba pětkrát denně tak jak popisuješ fakt masakr někdy. Přirovnala bych to k bolesti, když jsem skončila na pohotovosti s cystou. A docela mě děsí, že bych mohla být v tom. Mám doma 6 měsíčního chlapečka. 😀
Asi zajdu zítra do lékárny....pokud to nedostanu. Ms by měla "běžet" už dva dny.

cepanka
31. kvě 2015

@sukynecka01 tak uz to konecne chapes? :D proste uz pit nemuzes, no..smir se s tim:D

ana_stazie
31. kvě 2015

Ahoj holky, měla jsem podobné příznaky minulý měsíc, píchání v podbřišku, dokonce i průjem, křivka BT byla třífázova, byl evidentní i nadační pokles. Navíc se přidal vnitřní pocit že tentokrát to vyšlo... Dělala jsem si test a byl tam asi 11DPO slaboučký duch. Pak byl večer sex, hned druhý den ráno klesla BT a přišla MS. někde jsem četla, že sex po oplodnění může uškodit tomu aby se oplodněné vajíčko udrželo. Přišlo mi to jako nesmysl, ale teď si říkám, jestli to není přeci jen pravda. Slyšely jsem o něčem takovém?

@sukynecka01 Moc Ti gratuluji. Musí to být veliká radost, obzvláště když se podařilo po dlouhé době. Ať vše dobře dopadne 😉

bambinna321
31. kvě 2015

Já při prvním těhu byla asi 7týdnů bez sexu, protože jsem měla strach. 😀 a i dnes zkusim sex, protože když mi někdy mešká MS, tak tohle pomůže. Tak uvidíme ráno.😀

sukynecka01
autor
1. čer 2015

Holky ja si taky myslim ze me pomohlo bemit sex. My to pred dvema lety zkouseli mit mimi a nic. Sex fakt skoro co druhy den i kdyz sme se nesnazili o mimi a posledni mesic dva proste fakt sex skoro nebyl. Pritel opacne smeny v praci me se nechtelo cekat takze fakt at nekecam maxim. Behwm dvou mesicu sex 10 mozna ani ne. Vzdycky u ms jsem mela vetsi kusy atd. No pak mi v praci nebylp dpbre rikam si kirna uz to dostanu..tak sem chodila s vlozkou a nic ale bolesti silne rikam si kurna co to mize byt. Pak mi muj kalendar v tel ukazoval ze mam mit ms posledni byla 29.4 ale takova nejaka divna bolestiva a silnejsi. Tak rikam priteli sem to nedostala a on hm bez nadeje sme si mysleli ze proste po peti letech bez ochrany budeme potrrebovat pomoc. A v cca 14 dni zpet sme popijeli mandlovi rum a ja jo cely dala ven ..tal sem tomu nevenovala pozornost. No a bum 3 testy pozitivni. Behem 30 sekund carecka duch hned skoro po namoceni a ten plastovy take. Tak se modlim ,co jeste doktor dnes mu zavolam
A jeste mela jsem docela vetry a porad si myslela ze chci na velkou .,ale pritom nic jen me boli dost bedra,krize ,podbrisek ale dnes uz nejak moc ne
Tak jdu se pomalinku chystat do prace 🙂 i kdyz se mi nechce a se dost unavena a lina :( tady je plastovy test po cca minutce

sukynecka01
autor
1. čer 2015
bambinna321
1. čer 2015

jako bych to psala já... Nafouklá jsem taky,mám pocit že mám v břiše kámen,bolí mě hlava a MS pořád nikde...jo a v pondělí jsem taky zvracela vše co jsem v neděli snědla....prostě mi to nesedlo A bylo mi blbě až do středy... Takže jdu pro test dneska,protože to je podezřelý...
A jinak celkem sranda, že moje předchozí MS začala také 29.4. 😀

bambinna321
1. čer 2015

@sukynecka01 strašně moc moc moc gratuluji!!!

sukynecka01
autor
1. čer 2015

Tak sem byla u doktora a nic nevidel tak bral mi krev a rano mam zavolat

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru