Křeče v podbřišku, špiním, bolí mě prsa

sabinanaty
15. únor 2017

ahoj holky uz jsem ze vseho z matena :( mam krece pod brisku kdybych to mela dostat porad spinim uz několik dni
bolej me prsa a palej me bradavky jde mi na zvraceni unava nekdy jsem lina něco delat nic me nebavi v 28 den ciklu jsem
7 dni před MS spinila holky porad te mi kdo to mel podobne dekuji moc budu cekat na vase odpovedi

svitavy
15. únor 2017

Udělej si těhotenský test, já jsem v těhotenství taky špinila a slabě měla MS. Nebo zajít rovnou na gyndu. Mohlo by jít i o mimoděložní tt. Může to mít i jinou příčinu, než těhu. Rozhodně to řešit.

sabinanaty
autor
15. únor 2017

@svitavy asi ano zajdu si tam ale mc bych si prala a bych byla tehotna ! ale nejak se proste nedari no
:(

svitavy
15. únor 2017

Třeba se zadařilo, to zjistí lékař. Tak hodně štěstí.

sabinanaty
autor
15. únor 2017

@svitavy dekuji snad jo a muzeto to byt i tim ze jsem spinila me tedy holky rikaly ze tim se zahnizduje vajicko

vanea
15. únor 2017

Ahoj , špinění u nidace trvá max dva dny, déle by trvat nemělo. Ale může se stát cokoliv, někdo může špinit i celé těhu, nebo třeba celý první trimestr...takže držím palce, k dr. si určitě zajdi, pokud by nic neviděla, může ti nabrat krev na zjištění hcg🙂 zbytek příznaků vypadá jako klasické PMS, ale ono jsou ty příznaky skoro stejné jako těhu příznaky, takže tohle fakt rozluští jen lékař🙂🍀

sabinanaty
autor
15. únor 2017

@vanea ano to mas pravdu ted zrovna me boli prsa nevim no je to cele divne nikdy jsem nespinila tak dlouho před ms to fakt ne kezby to dopadlo to by byl dáreček pritel slavi narozky pristi tyden mel by krasnej dáreček 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru