Krvácení několik dní před menstruací

gabi35
4. srp 2017

Dobrý den, je mi 18 a před nějakou dobou nám při pohlavním styku praskl kondom. Už 14 dní trnu abych nebyla těhotná a teď několik dní před tím než měla přijít menstruace jsem začla krvácet, nejdřív jsem si říkala, že je tedy vše ok, ale krvácela jsem jen lehce a jen dva dny a pak ještě další tři špinila... Tak se chci zeptat těch zkušenějších jestli se mám začít bát? Pravda je, že od té 'nehody' prakticky o ničem jiném nepřemýšlím a i jsem toho hodně přečetla na všemožných internetových stránkach (kde abych pravdu řekla píšou pokaždé trošku něco jiného...). Ve výsledku z toho mám docela zmatek. Budu vděčná za jakoukoli zkušenost, radu, postřeh.... Děkuju

vvercatkoo
4. srp 2017

@gabi35 můžeš i nemusíš. Na to ti nikdo neodpoví. Být tebou, zkusim test, pokud jsi, aspoň slabá čárka už by se tam ukázala

gabi35
autor
4. srp 2017

@vvercatkoo děkuju za odpověď, zkusím

dora13
4. srp 2017

Udelej si test, po ctrnacti dnech by tam uz neco bylo videt s nejvetsi pravdepodobnosti🙂 Osobne bych tipovala, ze nejsi, skrz to krvaceni, psychika je mocna carodejka a proste ti ms dosla driv a slabsi, jak jsi byla rozhozena.

vanea
4. srp 2017

Jak píšou holky, tady ti to nikdo nevyvěští, vědmy tu myslím nefungujou 🙂 můžeš být a nemusíš, udělej si test, pokud bude negativní tak to neřeš, až třeba kdyby pak MS nedorazila, tak zkus znovu...a pokud tam bude nějaká (klidně i slabší) druhá čárka, tak je to asi jasné🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru