Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Krvácení několik dní před menstruací

gabi35
4. srp 2017

Dobrý den, je mi 18 a před nějakou dobou nám při pohlavním styku praskl kondom. Už 14 dní trnu abych nebyla těhotná a teď několik dní před tím než měla přijít menstruace jsem začla krvácet, nejdřív jsem si říkala, že je tedy vše ok, ale krvácela jsem jen lehce a jen dva dny a pak ještě další tři špinila... Tak se chci zeptat těch zkušenějších jestli se mám začít bát? Pravda je, že od té 'nehody' prakticky o ničem jiném nepřemýšlím a i jsem toho hodně přečetla na všemožných internetových stránkach (kde abych pravdu řekla píšou pokaždé trošku něco jiného...). Ve výsledku z toho mám docela zmatek. Budu vděčná za jakoukoli zkušenost, radu, postřeh.... Děkuju

vvercatkoo
4. srp 2017

@gabi35 můžeš i nemusíš. Na to ti nikdo neodpoví. Být tebou, zkusim test, pokud jsi, aspoň slabá čárka už by se tam ukázala

gabi35
autor
4. srp 2017

@vvercatkoo děkuju za odpověď, zkusím

dora13
4. srp 2017

Udelej si test, po ctrnacti dnech by tam uz neco bylo videt s nejvetsi pravdepodobnosti🙂 Osobne bych tipovala, ze nejsi, skrz to krvaceni, psychika je mocna carodejka a proste ti ms dosla driv a slabsi, jak jsi byla rozhozena.

vanea
AMBASADORKA
4. srp 2017

Jak píšou holky, tady ti to nikdo nevyvěští, vědmy tu myslím nefungujou 🙂 můžeš být a nemusíš, udělej si test, pokud bude negativní tak to neřeš, až třeba kdyby pak MS nedorazila, tak zkus znovu...a pokud tam bude nějaká (klidně i slabší) druhá čárka, tak je to asi jasné🙂

Sem začni psát odpověď...

Odešli