Který těhotenský test je nejcitlivější?

hanysek.hanysek
20. dub 2011

Holky, který těhu test je nejcitlivětší? 10 nebo 25? A jaká je nejlepší značka? Četla jsem, že mamatest, ale ten se dělá s citlivostí 10. Včera odpoledne jsem si dělala těhu test ( žádná značka, prostě No name) a druhá čárka se mi objevila, kterou viděl i manžel. Byl to s citlivostí 25 a dnes ráno jsem dělala znovu ten samý test a čárka minimální, manžel ji neviděl, já sice ano, ale je hrozně slaboulinká- slabší než včera. Chci zkusit ještě jiný test, který má aspoň nějaký název. Děkuji za zkušenosti

martulina7
11. bře 2019

@sudylichozrout no měla jsem normálně menstruaci...je mi prave divny že by to bylo pozitivní...menzes mi začala před 9 dny a spineni skončilo asi ve čtvrtek

sudylichozrout
11. bře 2019

@martulina7 to je divny. A testy predtim byly negativni? Pusobi to na me, jako kdybys otehotnela z posunute ovulace nekdy tesne pred menstruaci, ktera prisla, coz se obcas stava. Krvaceni bylo uplne normalni? Zkus ten desitkovy test a uvidis, ten je citlivejsi. Jestli na nem nic nebude, tak je to hodne divne. Postupovala jsi dobre podle navodu, tj. nenamacela jsi test moc dlouho, nebo teba vyse, nez je znacka? Pri spatnem postupu se muze test chovat divne.

martulina7
11. bře 2019

@sudylichozrout no před ms jsem prave asi měla slaboucky čárky na 10tkovem testu...ms bxla prave normální jako vždycky jen mě hodně bolelo břicho...tak jsem to brala jako ze to nic není...v pondělí jdu na gyndu tak uvidím no

sudylichozrout
11. bře 2019

@martulina7 Hm... to je fakt zvláštní. Zkus ještě opravdu tu desítku, ať vidíš, jestli tam nějaký posun je. Před ms občas duchové na testech bývají, jde o zachycení zvýšené fyzio hladiny hCG, ale po ms už by tam nic být nemělo. Na prohlídku určitě zajdi. A kdyby tě náhodou začalo hodně bolet břicho, frč do špitálu, aby se vyloučilo mimoděložní.

martulina7
12. bře 2019

Dneska je mamatest negativní,takže nevím co to bylo

janinkadufinka
13. bře 2019

@martulina7 kočko,ti vypadá spíše na negativní.
Nejcitlivější test je z teta drogerie ten 10..pak přímo a pak máma test.drzim palečky!!!

janinkadufinka
13. bře 2019

@hanysek.hanysek pošleš fotku??podívám se na to🙂

martulina7
13. bře 2019

@janinkadufinka tam nic není 🙂 ale příznaky jako bych měla...bolí mě bedra,jsem nafoukla,mám tlaky v podbrisku,občas je mi i špatně od žaludku,večer mám hrozně tezky nohy,že vůbec nevím jak mám ležet...takže je to divny no

janinkadufinka
14. bře 2019

@martulina7 tak uvidíš No,mě tenkrát ukázal textil z teta drogerie.uplne obyčejný 10 a pak za dva dny až přímo a máma test.ale když tě bolí podbřišku....No uvidíš no.

martulina7
15. bře 2019

Holky tak těhotná nejsem,dělají se mi každý měsíc cysty na pravém vaječníku...takže budu muset brát vitaminy

fatal_error
24. bře 2019

Nemate nektera, prosim, porovnani techto testu s jinymi, nebo s nimi alespon zkusenost? Diky.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru