Lechtá mě v podbřišku a neustále brečím

Ahoj holky, už tři dny mě lechtá v podbřišku a neustále brečím.... Už i přítel mi říál, že semnou není rozumná řeč....neustále brečim kvůli kravinám a večer to je nejhorší.... 🙂
stavba
7. kvě 2012
a od nás chceš slyšet co? Že to je jasný příznak těhotenství? Ano, možná je a možná není. Zkus test, ten ti napoví. Ale zakládání takovýchto podobných témat je v poslední době snad nový druh hry a zábavy nebo co... =-)
pajiskazemlyna
7. kvě 2012
Udělej si testík z ranní moči, nejlépe GS mamatest 10 a hned budeš vědět na čem jsi x-)
Držím palečky, aby to bylo tak, jak si přiješ 🙂
saminomimino
7. kvě 2012
A co jako chceš slyšet???je to zajímavé oznámení,mně třeba dnes například děsně bolí záda už se neohnu přes pupek,i přítel říká že jsem čím dál větší vorváňěk😃 co by to tak mohlo být??
a pokud by tvůj dotaz měl co dělat s těhu,tak lechtat v podbřišku mně vždy začlo až po 14tt kdy se prcek jasně ozval 😉
jarunkaxyz1
7. kvě 2012
Co je tohle za téma a otázku? :-S Chápu a taky jsem se jako těhule ptala na ledasjakou (s odstupem času to vidím) - kravinu...ale tohle už je trochu moc, ne?
hasky24
7. kvě 2012
😃 😃 😃 😃
lucy222
7. kvě 2012
Mě lehtá na noze a většinou se tomu směji :-N
berenika39
7. kvě 2012
Minulý týden jsi měla MS (psala jsi to tu), takže to bude střevo a nervy.
amallie
7. kvě 2012
No a co my s tím? 😃 😃 😃
biibaa
7. kvě 2012
Sice je to otázka, ale žádnou nevidím :-o :-o :-o :-o ????
brazdicka
7. kvě 2012
Některé diskuze jsou k pobavení 😃
diviska
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
slundo
8. kvě 2012
Asi bys ráda slyšela, že to může být těhu 🙂 Plačtivost určitě může být , ale co to lechtání ? 😃 Jinak někdo může být plačtivý i v období MS, prostě při kterékoli změně hladiny hormonů 🙂 Přeju Ti , aby jsi brzy mimi čekala, ale tady Ti k tvé otázce-neotázce nikdo nic konkrétního říct nemůže 🙂
vlckulka
8. kvě 2012
Hmmm, zajímavé. A co tím chtěl básník říct ??? 😃 😃 😃
camelinka
8. kvě 2012
holky nebuďte zlý 😃 😃 😃 ,já taky brečím kvůli každý kravině a v podbřišku mě lechtá taky, obzvlášť po špatné kombinaci jídla 😃
slunecnice209
8. kvě 2012
Nadměrná plačtivost a neschopnost radovat se může ukazovat na rozvíjející se depresi.
Lechtání v podbřišku často uvádí spousta žen v raném stadiu těhotenství, nejsou to pohyby, ale neurčitý pocit podobný lechtání.
Tak to je věcně k otázce neotázce,které chybí dovětek co to může být ? Jelikož tu kromě 3 odpovědí, převažují pouze z mého pohledu divné příspěvky, pokud se mi diskuze nelíbí tak ji nenavštěvuji a ani na ni nereaguji 🙂 . Z někoho si utahovat myslím není na MK potřebné 😞 . Nebo snad ty odpovědi nejsou stejně stupidní jako se někomu jeví tato otázka neotázka ?
jennyska
9. kvě 2012
Ahoj, téma je na MK už několikrát - zkus se obrátit na jednu už existující diskuzi, či otázku o možném těhotenství 🙂
Měj se fajn, J*

Začni psát odpověď...

Odešli