• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Lechtá mě v podbřišku a neustále brečím

(Zamčená)
9. května 2012 
Ahoj holky, už tři dny mě lechtá v podbřišku a neustále brečím.... Už i přítel mi říál, že semnou není rozumná řeč....neustále brečim kvůli kravinám a večer to je nejhorší.... :slight_smile:
7. kvě 2012 v 10:37  •  čeká miminko, termín má v dubnu 2015  • Odpověz
a od nás chceš slyšet co? Že to je jasný příznak těhotenství? Ano, možná je a možná není. Zkus test, ten ti napoví. Ale zakládání takovýchto podobných témat je v poslední době snad nový druh hry a zábavy nebo co... :confused:
7. kvě 2012 v 10:54  • Odpověz
Udělej si testík z ranní moči, nejlépe GS mamatest 10 a hned budeš vědět na čem jsi :dizzy_face:
Držím palečky, aby to bylo tak, jak si přiješ :slight_smile:
7. kvě 2012 ve 14:30  • Odpověz
A co jako chceš slyšet???je to zajímavé oznámení,mně třeba dnes například děsně bolí záda už se neohnu přes pupek,i přítel říká že jsem čím dál větší vorváňěk:grinning: co by to tak mohlo být??
a pokud by tvůj dotaz měl co dělat s těhu,tak lechtat v podbřišku mně vždy začlo až po 14tt kdy se prcek jasně ozval :wink:
7. kvě 2012 ve 14:38  • Odpověz
Co je tohle za téma a otázku? :confounded: Chápu a taky jsem se jako těhule ptala na ledasjakou (s odstupem času to vidím) - kravinu...ale tohle už je trochu moc, ne?
7. kvě 2012 ve 14:39  • Odpověz
7. kvě 2012 ve 14:42  • Odpověz
Mě lehtá na noze a většinou se tomu směji :sweat_smile:
7. kvě 2012 ve 14:45  • Odpověz
Minulý týden jsi měla MS (psala jsi to tu), takže to bude střevo a nervy.
7. kvě 2012 ve 14:50  • Odpověz
No a co my s tím? :grinning: :grinning: :grinning:
7. kvě 2012 v 16:57  • Odpověz
Sice je to otázka, ale žádnou nevidím :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: ????
7. kvě 2012 v 18:03  • Odpověz
Některé diskuze jsou k pobavení :grinning:
7. kvě 2012 v 19:16  • Odpověz
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neurážej, neprovokuj".
7. kvě 2012 v 19:19 • diviska
Asi bys ráda slyšela, že to může být těhu :slight_smile: Plačtivost určitě může být , ale co to lechtání ? :grinning: Jinak někdo může být plačtivý i v období MS, prostě při kterékoli změně hladiny hormonů :slight_smile: Přeju Ti , aby jsi brzy mimi čekala, ale tady Ti k tvé otázce-neotázce nikdo nic konkrétního říct nemůže :slight_smile:
8. kvě 2012 v 17:36  • Odpověz
Hmmm, zajímavé. A co tím chtěl básník říct ??? :grinning: :grinning: :grinning:
8. kvě 2012 v 17:43  •  2 děti  • Odpověz
holky nebuďte zlý :grinning: :grinning: :grinning: ,já taky brečím kvůli každý kravině a v podbřišku mě lechtá taky, obzvlášť po špatné kombinaci jídla :grinning:
8. kvě 2012 v 17:52  • Odpověz
Nadměrná plačtivost a neschopnost radovat se může ukazovat na rozvíjející se depresi.
Lechtání v podbřišku často uvádí spousta žen v raném stadiu těhotenství, nejsou to pohyby, ale neurčitý pocit podobný lechtání.
Tak to je věcně k otázce neotázce,které chybí dovětek co to může být ? Jelikož tu kromě 3 odpovědí, převažují pouze z mého pohledu divné příspěvky, pokud se mi diskuze nelíbí tak ji nenavštěvuji a ani na ni nereaguji :slight_smile: . Z někoho si utahovat myslím není na MK potřebné :frowning2: . Nebo snad ty odpovědi nejsou stejně stupidní jako se někomu jeví tato otázka neotázka ?
8. kvě 2012 v 18:10  • Odpověz
Ahoj, téma je na MK už několikrát - zkus se obrátit na jednu už existující diskuzi, či otázku o možném těhotenství :slight_smile:
Měj se fajn, J*
9. kvě 2012 v 10:40  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.