Měla jste negativní test, a přesto jste byla těhotná?

natalka450
11. kvě 2023

Baby stalo se Vám něco takového? Pokud ano - prosím napište mi jak se proč se Vám to stalo. Mně ukazuje na testech slabou čárku asi na 3 se mi to stalo. Děkuji za každou odpověď

lencaa11
11. kvě 2023

@natalka450 zašla bych na krev to je jistota taky nepisete v jakém jste cyklu atd ...

zuzkasim
12. kvě 2023

Stalo, před 18 lety, nevím už po kolika dnech zpoždění jsem si test dělala, možná po 4-5?, test negativní. Tak jsem usoudila, že jsem MS nedostala kvůli velkému stresu v nové práci... za další 2 měsíce na pravidelné gyn. prohlídce mi doktorka řekla, že jsem těhotná. Synovi bude za pár týdnů 18 let🙂 Možná jsem test dělala brzy, možná jsem nevěnovala dostatečnou pozornost nějakému duchovi, kdo ví... Všechny ostatní testy, které jsem si v životě dělala byly už vždy pravdivé.

makmak28
13. kvě 2023

@natalka450
Tak já sice neměla test sněhobíle negativní, ale i tak to bylo na vážkách... no asi takhle:
6 let jsem brala HA takže když jsme chtěli mimi a vysadila jsem, čtvrt roku se cyklus nenastartoval. Pak vyvolávačka, přišla MS a pak to chodilo tak hala bala že jsem absolutně netušila kdy a co mám čekat. Když se pak jednoho dne objevilo slabé růžové špinění, udělala jsem testík a byl tam slabounký duch. Objednala jsem se na gyndu, doktor vypsal žádanku do špitálu na krev a šla jsem. Po odběru jsem nic netušící odjela do práce a myslela si, že se o výsledky přihlásím druhý den nebo že mi zavolají... Sestřička zavolala asi za hodinu, ale nebyl to hovor který jsem čekala... "Kam jste jako šla? Paní doktorka vás chce vyšetřit!" Tak jsem se sbalila a jela zpátky... Aniž bych věděla, jak dopadla krev mě doktorka vyšetřila gyn. zrcadlem, krčila čelo a kroutila hlavou. Pak mi sdělila, že HCG je sice zvýšené ale hodnota byla tak nízká, že to není průkazné, takže se musí sledovat, jestli bude dál stoupat a že mám přijít na krev znova druhý den. Doma jsem udělala test znovu a duch se mi zdál ještě slabší než první... Druhý den (pátek) jsem se poslušně opět vypravila na krev - doktor mi tam po výsledcích řekl to samé a hnali mě znovu na krev - a teď pozor - v neděli. 🤦‍♀️😃
Tak tedy do třetice... Po odběru jsem seděla v čekárně a už se nějak smiřovala s tím, že to nedopadlo...
Doktor mě vzal do ordinace a říká: no nic, leze to nahoru, tak to omrknem. Šťáral zrcadlem na všechny strany, kroutil hlavou a pak najednou: Ha! Támhle máme tu čočku! 😆 Bylo to dráma a v mezičase mi doktoři i sestřičky říkali, ať si raději nedělám naděje, ale moje čočka má dnes 5 let. 😊
Omlouvám se, že jsem se tu tak rozepsala, snad to nikoho nepobouří 😅
Držím palce a věřím, že i ty máš svou "čočku" na cestě ✊️👍
Já jsem momentálně opět ve fázi rozházených cyklů půl roku po vysazení, tentokrát bez vyvolávačky... 2 cykly 42, dva 37, poslední 33 a teď týden slaboulince špiním, jsem 43 DC a papírové testy zatím negativní, ale po předchozí zkušenosti neztrácím naději 😊😁

mydlova
13. kvě 2023

@makmak28 zbytečně vás trápili a vyšetřovali 🤦🏼‍♀️ má se udělat test, pokud je slabounce pozitivní, tak udělat za týden další. A až po jasně pozitivním testu se objednat k lékaři za 2 týdny. Dřív to je jako věštění z vestecke koule, nic není vidět. ||| Pokud mate tak dlouhé cykly a nepravidelne cykly, tak ani být těhotná nemusíte. Může to být teď klidně opožděna ovulace 👍 složité říct. Důležité je porozumět svému tělu a zjistit příčinu rozhazaneho cyklu. Může to být následkem stravy, cvičením, stresu, špatného gynekologa..

makmak28
13. kvě 2023

@mydlova No jo, teď už jsem taky moudřejší než ta mladá koza před 6 lety 😅 A že byly cykly po vysazení dlouhé jsem neřešila, nechala jsem tělo ať se srovná a hezky se to zkracovalo - až do teď. Ale žádné potíže nemám, tak nechám přírodu pracovat. Nijak to nehrotím...

mickey100
13. kvě 2023

Mě vyšel test negativní. Volala jsem si na gyndu, protože už byl i čas na preventivní prohlídku a už jsem měla velké zpoždění. Sestřička mě řekla rovnou ten den ať přijdu. Udělali mi rovnou prohlídku na ultrazvuku, že to vypadá jako, že už bych to snad dostat měla. Píchli mi vyvolávací injekci a že do 14 dní to má přijít nebo mám přijít já 😀. Tak jsem volala za 14 dní, že pořád nic a sestřička, že jestli jsem si udělala test. Já jsem vůbec nechápala proč 😀 no tak jsem si ho doma udělala a byl pozitivní. Na gyndě vypadal ultrazvuk úplně jinak a já byla v šestém týdnu. 🤷

necumnamne
13. kvě 2023

No mně se stalo toto: chodili jsme do caru a plánovali IUI ale 15DC byl folikul stále malý a 20DC nebyl vidět vůbec takže moje dr usoudila že se jedná o anovulační cyklus a že budu mít tento cyklus delší a jestli chci rovnou vyvolávačku (normálně mívám pravidelný cyklus 28dní) takže jsem odmítla s tím že kdyby nepřišla MS tak půjdu ke své doktorce na vyvolávačku. No čas běžel a MS nikde tak jsem si 12 den zpoždění udělala test a byl prostě sněhový žádný duch nic takže jsem se objednala na gyndu v domění že dostanu vyvolávačku (to byl nějaký 20 den zpoždění pak už jsem netestovala nebyl důvod) no a na ultrazvuku na nás koukal gestační váček který krásně roste a teď začínám 32tt

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru