Měly jste v těhotenství vlčí hlad?

baralesayova
15. pro 2013

Ahojky chci se zeptat, zda jste nektera mela na zacatku tehotenstvi vlci hlad. Prijde mi ze se najim a za hodinu uz mam hlad. Da se s tim neco delat? Dekuji

monika6e
15. pro 2013

@baralesayova jj, měla - v prvním těhotenství. Neuvěřitelnej a neovladatelnej. Navíc jsem měla pocit, že čím víc jím, tím míň mi je špatně... Přibrala jsem 33 kilo, z toho nejvíc za první tři měsíce. Pak už ten děsnej hlad "opadl"...

mamkamarketa
15. pro 2013

Mela v prvim trimestru. Ale kvuli nevolnostem jsem vzdy vse vyzvracela, furt dokola

mrnousekk
15. pro 2013

No já taky furt jím. Ani ne tak jako že hodně ale fakt co hodinu něco,aspoň jabko, rohlík,jinak je mi vyloženě blbě.Myslím,že to je normální,pokud nesníš co hodinu 6 chlebů se sádlem 🙂

pandicka9
15. pro 2013

taky to tak mám ze začátku to bylo šilené i v noci se musela vstát a jít aspon kousnout do rohlíky jak mě bylo blbě stoho ale ted už se to ustáluje,teda spíš se to snažím přes den zaspat a nepoddávat se tomu ikdyž někdy je to masakr,se najím a do 5 minut zase ten blbej pocit,při prvním těhu sem ot měla tež a přibrala sem 40 kg takže ted se mponaučená a fakt se snažím si toho nevšímat a třeba jít uklízet nebo něco at na to nemyslím, Jinak sem zjistila že asi budu jíst jenom mandarinky protože po nich toto nemám a je mi dobře,jediná vc ze které mi není špatně a nemám žaludek jak na moři 😀 tak zkus tež vypozoovat co ti třeba dělá dobře a co né,mě na toto uplně dělá zle jablko takže to sem vyřadila uplně

lenkalenulka
15. pro 2013

Ja jak uz dostanu hlad tak brzy po jidle ta zkrupu jablko nebo okurek a staci doliju se cajem nebo vodou a pak jim az dalsi svacu🙂

dagina
15. pro 2013

já mám vlčí hlad stále, těhu netěhu 😖

hudala
15. pro 2013

Já jsem teda hlad neměla, nebo nijak velký... za to mě ale denně honila mlsná 🙂

klaire22
16. pro 2013

měla jsem, ale až od druhého trimestru, v prvním mi bylo neskutečně zle. Ale pak jsem vše zdárně dohnala 🙂

suzanna123
16. pro 2013

Já ne, protože jsem si hlídala, abych pravidelně jedla (snídaně, svačina, oběd, svačina, večeře), ale přijde mi, že jsem pořád něco zobala - hlavně ovoce mezi jídly. A když jsem se zapomněla najíst, tak jsem neměla hlad, ale bylo mi na zvracení, takže jsem si na to fakt dávala pozor.

monasek84
16. pro 2013

cca od 9.-12.tt... snedla jsem vse co nebylo zamknuty 😅 🙂

lucifereeek
16. pro 2013

já neměla vůbec 🙂 až ke konci těhu jsem měla chutě na sladké

mimco2014
18. pro 2013

😉 Já se najím a to že pořádně a za půl hodiny jdu znovu 🙂 jsem 14+4 😝

lubinkova
18. pro 2013

Já to tak taky měla... Měla jsem brzo hlad, a když jsem se nenajedla, bylo mi fakt blbě... Myslím, že to je ten důvod, proč mi po porodu moje nabraná kila zůstala 😀 ... protože to nebyla zadržená voda, ani nic, co by přímo souviselo s těhotenstvím...prostě jsem si to "vyžrala" 🙂 (ale neboj, není to taková katastrofa, jedná se o cca 6kg navíc, oproti tomu "nutnému" 🙂 )

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru