• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Měly jste v těhotenství vlčí hlad?

18. prosince 2013 
Ahojky chci se zeptat, zda jste nektera mela na zacatku tehotenstvi vlci hlad. Prijde mi ze se najim a za hodinu uz mam hlad. Da se s tim neco delat? Dekuji
15. pro 2013 v 01:00  •  2 děti - čeká miminko, termín má v květnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baralesayova jj, měla - v prvním těhotenství. Neuvěřitelnej a neovladatelnej. Navíc jsem měla pocit, že čím víc jím, tím míň mi je špatně... Přibrala jsem 33 kilo, z toho nejvíc za první tři měsíce. Pak už ten děsnej hlad "opadl"...
15. pro 2013 v 06:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Mela v prvim trimestru. Ale kvuli nevolnostem jsem vzdy vse vyzvracela, furt dokola
15. pro 2013 v 07:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
No já taky furt jím. Ani ne tak jako že hodně ale fakt co hodinu něco,aspoň jabko, rohlík,jinak je mi vyloženě blbě.Myslím,že to je normální,pokud nesníš co hodinu 6 chlebů se sádlem :slight_smile:
15. pro 2013 v 07:50  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
taky to tak mám ze začátku to bylo šilené i v noci se musela vstát a jít aspon kousnout do rohlíky jak mě bylo blbě stoho ale ted už se to ustáluje,teda spíš se to snažím přes den zaspat a nepoddávat se tomu ikdyž někdy je to masakr,se najím a do 5 minut zase ten blbej pocit,při prvním těhu sem ot měla tež a přibrala sem 40 kg takže ted se mponaučená a fakt se snažím si toho nevšímat a třeba jít uklízet nebo něco at na to nemyslím, Jinak sem zjistila že asi budu jíst jenom mandarinky protože po nich toto nemám a je mi dobře,jediná vc ze které mi není špatně a nemám žaludek jak na moři :grinning: tak zkus tež vypozoovat co ti třeba dělá dobře a co né,mě na toto uplně dělá zle jablko takže to sem vyřadila uplně
15. pro 2013 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ja jak uz dostanu hlad tak brzy po jidle ta zkrupu jablko nebo okurek a staci doliju se cajem nebo vodou a pak jim az dalsi svacu:slight_smile:
15. pro 2013 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
já mám vlčí hlad stále, těhu netěhu :confounded:
15. pro 2013 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (7)
Já jsem teda hlad neměla, nebo nijak velký... za to mě ale denně honila mlsná :slight_smile:
15. pro 2013 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
měla jsem, ale až od druhého trimestru, v prvním mi bylo neskutečně zle. Ale pak jsem vše zdárně dohnala :slight_smile:
16. pro 2013 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Já ne, protože jsem si hlídala, abych pravidelně jedla (snídaně, svačina, oběd, svačina, večeře), ale přijde mi, že jsem pořád něco zobala - hlavně ovoce mezi jídly. A když jsem se zapomněla najíst, tak jsem neměla hlad, ale bylo mi na zvracení, takže jsem si na to fakt dávala pozor.
16. pro 2013 v 11:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
cca od 9.-12.tt... snedla jsem vse co nebylo zamknuty :sweat_smile: :slight_smile:
16. pro 2013 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
já neměla vůbec :slight_smile: až ke konci těhu jsem měla chutě na sladké
16. pro 2013 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
:wink: Já se najím a to že pořádně a za půl hodiny jdu znovu :slight_smile: jsem 14+4 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. pro 2013 ve 13:25  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Já to tak taky měla... Měla jsem brzo hlad, a když jsem se nenajedla, bylo mi fakt blbě... Myslím, že to je ten důvod, proč mi po porodu moje nabraná kila zůstala :grinning: ... protože to nebyla zadržená voda, ani nic, co by přímo souviselo s těhotenstvím...prostě jsem si to "vyžrala" :slight_smile: (ale neboj, není to taková katastrofa, jedná se o cca 6kg navíc, oproti tomu "nutnému" :slight_smile: )
18. pro 2013 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Tvůj příspěvek