Menstruace a těhotenství. Máte rady?

piga12345
16. led 2020

Zdravím jdu si k Vám po rady..

Poslední menstruaci jsem měla 20.12.
28.12 - možné oplodnění

17dni po oplodnění som si spravila test - byla tam slabá carka ale viditelná. ( Teď v úterý)
Včera večer jsem měla slabší vytok ze začátku růžový a pak hnědý slabý.. lekla jsem se a test zopakovala večer - čárka silnější!
Dnes ráno jsem se zobudila a měla jsem něco jako ,, menstruací" o den dřív, zkusila jsem test i když mám krvácení čárka je o něco silnější zase.. poobede na jiném testů čárka nebyla žádná)
A teď večer jsem zkusila další test už jsem nedoufala ale zkusila a chtěla si být jistá že šlo možná o biochemicke těhotenství. Jenže čárka je na testu Lady Max - dostatečně viditelná. Jsem z toho zoufalá a nevím jak se teď k tomu postavit. Mám těhotenství za sebou a aj potrat ale s tím aby jsem měla zesílení čárky aj počas krvácení tak nevím..
Příznaky mám a krvácení je úplně stejne jako při Ms.

piga12345
autor
16. led 2020

Ráno mamatest

piga12345
autor
16. led 2020

Vecer 16.1

sudylichozrout
16. led 2020

@piga12345 Neprosperujici tehotenstvi. Kdyby bylo vse ok, mela bys uz na testech koleje. Pokud i pres krvaceni bude postupne carka silit, bala bych se mimodelozniho.

piga12345
autor
16. led 2020

@sudylichozrout ,,pravou menstruaci mám dostat až zítra.

piga12345
autor
16. led 2020

@sudylichozrout koleje jsem ani nikdy neměla a to jsem těhotná už byla :/ při prvním trhu jsem měla takovou čárku 2 tydni po meškání

sudylichozrout
16. led 2020

@piga12345 To je jedno. Kdyby bylo tehotenstvi ok, test by vypadal uplne jinak. Hlidej si to mimodelozni.
Drzim palce, at se brzy zadari.

verunka11221
Autor odpověď smazal
Zobraz
jjasmina
16. led 2020

No momentálně je zbytečné už testovat. bud se mimi udrží nebo ne, bohužel u mě to na jaře znamenalo potrat a pozitivni test jsem měla ještě nějaké skoro 2- 3 týdny po skončení krvácení

piga12345
autor
16. led 2020

Takhle testy od úterý

nat
16. led 2020

@piga12345 nerada to říkám takové jsem to měla já a nakonec to odešlo s MS ☹

hermia
16. led 2020

At mas i malou špetku naděje.-ja posledni MS 21.9. (MS standartne silna i standartni 4dny ale bolestiva) na potvrzeni jsem sla v devatem tydnu, u dr jsme koukali na ultrazvuk jak dva jeleni, byla jsem tyden dvanacty. Takze posledni opravdova ms byla 26.8. (V den ms jsem si delala tehotensky test a byl negativni a tim ze vecer prisla ms, nenapadlo me ze bych mohla byt v tom i presto)
Dnes jsem dle screeningu 19+6 takze drzim pesti! 😊

piga12345
autor
16. led 2020

@hermia děkuji , no já mám dcerku to jsem měla stejně čárky dva týdny po ms, nikdy jsem neměla dálnice, a tohle mám už dva dni před ms..
Mentsruaci mám dostat zítra, zkusím udělat test ještě ráno a když tak půjdu na gyn.. nech vím co jak

hermia
16. led 2020

Hele dalsi test ti nic nerekne i kdyby plod odesel nebo tak, hcg neklesa tak rychle! Jedine co ti napovi je dr ale jen napovi jestli se nejedna treba o mimodelozni, prosperujici plod taky nepozna do zhruba 5-6tt kdy je srdicko.
Pokud jsi treba minuly mesic potratila, muze se jednat o pozustatek hcg v moči 😉

vendelinka08
16. led 2020

@piga12345 to nevypadá dobře, testy nesili, vypadá to na neprosperující a asi se toho tělo zbaví, moc mě to mrzí, ale i to krvácení značí že není něco v pořádku a HCG neroste tak jak má, ale nejsem lékař.

piga12345
autor
16. led 2020

@hermia to ne minulý měsíc ne, já jsem s přítelem spala 28.12 a vtedy víme že se něco mohlo stát 🙂

piga12345
autor
16. led 2020

@piga12345 testy jsem dělala i dřív - minulý pátek a nic tam nebylo až v úterý..

vendelinka08
17. led 2020

@piga12345 uvidíš jestli se ti nerozjede klasická MŠ, ještě bych týden počkala a pak popřípadě kontaktovala lékaře, pokud nenastane nějaká situace. Ty začátky jsou prostě nejisté a dle testů asi tedy není dobré hodnotit jako to opravdu máš. Testy by měly alespoň sílit. Mě když nesilil, tak přišla menzes.

amazonkajanik
17. led 2020

@piga12345 moje teta měla normálně MS, v té době byla i obézní po dvou dětech. Šla k lékaři,že jí nějak bolí břicho a on jí oznámil,že rodí 😁 to je 40let nazpátek. Každopádně jít raději k lékaři,ať se vyloučí jakékoliv komplikace

pro89
17. led 2020

@piga12345 nepotesim te , ale toto se mi stalo v říjnu . Dokonce jsem měla mnohem silnější testy než ty ... a přesto na odběru hcg pouze 12 pak 16 a až skončilo krvácení tak začlo klesat . Nerada to říkám, ale nevidím to pozitivně 😞

piga12345
autor
17. led 2020

Tak já zkusím ještě mamatest a uvidíme, + zkusila jsem i ovulační test ale nechápu ho, jak to že tam je čárka když už dávno po ovulaci mám

vendelinka08
17. led 2020

Na ovulacnim je čárka vždy, ale jen při ovu jsou čárky silné, jinak slabé, takovou tam budeš mít celý cyklus mimo ovulaci

krupka3
17. led 2020

@piga12345 Ty testy nesílí. V období MS už by test měl být den co den výrazně silnější. Tohle na prosperující těh. opravdu nevypadá, bohužel.

piga12345
autor
17. led 2020

Ahoj, tak teď jsem dělala test a je tam slabší čárka ale už není tak silná jako ostatní.. mám počítat s tím že se to spolu s ms vytratilo? Děkuji

nikynikol25
17. led 2020

Ahojky já měla pri prosperující těhotenství silné čárky po očí zaslali a pak začlo hodně sílit.

nikynikol25
17. led 2020

A takhle my silili tehotenske.Ja měla pri tehu velký hematom a také jsem krvacela jako při Ms ale pokud ti slabne tak si myslím že to s ms odešlo.Zkus po ranu z ranní moci udělat ještě jeden.Pokud si 16 nebo 17dpo už by měla být dálnice sw podívej na moje.

vendelinka08
17. led 2020

@piga12345 ano, opravdu to tak je. Kdybys netestovali, tak bys ani nevěděla, že se něco děje a dostala bys normálně ms v termínu. Znám to, i to zklamání, mrzí mě to, ale opravdu to tak chodí. Pokud není vše v pořádku, tak to tělo vypudí samo. Neves hlavu, je před tebou další nadějný měsíc. Už netestuje a nech to tak, pokud se budeš cítí v pohodě. Měla jsem to tak také dva roky zpět. Nebuď z toho smutná.

piga12345
autor
17. led 2020

@vendelinka08 děkuji🙂 mě jen mrzí že jsem tam ty čárky viděla a teď tam nejsou.. kdyby jsem o tom nevěděla bylo b to lepší. Zkusim test zopakovat ještě ráno ale děkuji. Máme další měsíce před sebou 🙂

jjasmina
18. led 2020

@piga12345 Ono je to právě o tom, kdyby člověk hned netestoval, ani by se nad tím netrápil :( Já měla několikrát zpoždění a možná lepe nevědět kolik takových těhotenství jsem měla...

piga12345
autor
18. led 2020

@jjasmina no právě to je to nejhorší :/ ale co se dá dělat máme před sebou další měsíce 🙂 hodně štěstí

priefi
18. led 2020

@piga12345 muze se jednat o biochemicke, muze se jednat o zacinajici sp a muze se jednat o tehu, kdy telo bud ma prilis sliznice a vylucuje tedy trochu krve a Ty mas neco jako ms, anebo mas hematom, ktery se mohl vytvorit pri zakousnuti vajicka. Zajdi k dr., ta Ti povi vic. Ale pokud to je tehu, rozhodujici je konec 6tt, zda je nebo neni srdicko. Pokud by bylo a krvaceni by pokracovalo, dostanes ascorutin a progesteron v tbl.na zavadeni. Pokud chces, pij vodu s citronem a doplnuj vit.C, to by mohlo pomoci, pokud se jedna o hematom, aby se nevytvoril vetsi nebo dalsi.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru