Menzes mešká, vyvolávačka nepomohla

nnia_n
5. dub 2016

Tak,ako som tu už písala..menzes mešká už 20dní, 1.4 som bola u gynek ešte nič nebolo vidno (sono vaginálne) ,pichla mi vyvolávačku vraj už dlhšie mám zvýšenu sliznicu... celych 20dni sa citim akoby som to uz uz mala dostat ale este stale nic,iba posledne dni ma picha v podbrušku,take nečakane pichnutia a pár kvapiek krvi na nohavičkách (strašne slabo ružové, a len dve-tri za deň) čiže menzes to nemôže byť..čo si mám myslieť? :/ ku gynek až o dva týždne

siiia
5. dub 2016

ahoj, já byla sice na vyvolávačce jen jednou nebo dvakrát v životě, ale doktor mě upozorňoval, že ta menstruace po vyvolání může být opravdu jen pár kapiček...

gabulkam
5. dub 2016

Já jsem na poslední vyvolávačce dostala instrukci, že do 14 dnů by měla MS přijít a když ne, tak ať dorazím... 14 dní se nic nedělo a když jsem se 15. den připravovala ráno, že pojedu na gyndu, tak jsem to dostala... takže počkej dva týdny a kdyžtak zajeď radši znovu k lékaři..

dzogobela
5. dub 2016

@gabulkam přesně tak.
@nnia_n Já byla 2x po vysazení HA a MS došla vždycky týden po vyvolávačce.

terezapetrova
5. dub 2016

@nnia_n po vyvolavacce to muze trvat klidne 2 týdny tak bohužel musíš čekat :(

dadalu
10. dub 2016

Jak říkají holky,az 14 dni..ale ja taky dostala vyvolavacku,zvysena sliznice,ze to mam dostat každým dnem a nic..po týdnu jsem si dělala test a cekame chlapecka. Nic není ztracene.

ilonar
11. dub 2016

Ahoj, mám taky po vyvolávačce 1.4. a zatím taky pořád nic. Test v sobotu negativní. Předtím dvakrát vyvolávačka a ms přišla vždy šestý den po ní. Teď nic ☹

bielanevesta
11. dub 2016

Aj mne sa to kedysi stalo a že som si vyvolávačiek a nega testov užila... Tak sa raz stalo, že keď prvá nezabrala, musela som ísť po 2 týždňoch na druhú s zabrala až tá...

pajiskazemlyna
11. dub 2016

Já jsem to po vyvolavacce už nedostala 😀 cca 5 dní po ní jsem už měli pozitivní test 🙂

ilonar
11. dub 2016

Noo já mám testování negativní. Můj cyklus je pryč, po revizi mi ani jednou nepřišla ms sama od sebe, zatím vždy jen po injekci. No a teď teda už ani po ní 😠 a to už jsem to vzdala a byli jsme v Caru a jen co tu mrchu dostanu, můžu začít stimulovat. Ale ne, furt musím mít nějaký překážky.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru