Těhotenství v 7.tt vypadá na 5.tt, HCG v normě. Měla jste to některá?

deborah1
4. bře 2020

Ahojte, prosím poraďte. Som v 7.tt, v pondelok som bola na sone. Avšak doktorka povedala, že podľa sona to vyzerá na 5.tt. Ešte v ten deň mi vzala krv, včera som volala na výsledky a povedala, že je to pozitívne ( tak som pochopila, že hladina HCG zodpovedá týždňu tehotenstva). Zajtra mám prísť opäť. Som z toho vcelku dosť vynervovaná. Z príznakov mám akurát to, že odkedy som tehotná, ma pobolieva podbruško, čo prispisujem rozťahovaniu maternice. Mala ste to niektorá? Styk sme mali 13. deň cyklu, potom dlhšie nie, takže ak aj ovulácia nebola zrovna 14. deň, tak veľmi posunutá určite nebola. Nemôže ovplyvniť sono napr. aj to, že prišlo neskôr k uhniezdneniu alebo že mám zaklonenú maternicu?
Ďakujem za každú radu 🙂

karla2015
4. bře 2020

U druhe dcery me dr strasil na zacatku, ze je mensi, ze se mu nezda velikost podle utz vzhledem k tydnu tehotenstvi, nakonec se to srovnalo a mala mela 4,5kg

vopice1
4. bře 2020

Na prvním utz jsem měla být 6+4 a doktor říkal, že to vypadá tak na 5tt. Šla jsem pak na kontrolu v 11tt a 'srovnalo' se to přesně podle MS ☺️

tercula
4. bře 2020

já byla před 2 týdny u dr a měla jsem být 7+0, doktorka řekla že odpovídá 6tt (tzn 5+....), tento týden už odpovídá přesně podle ovulace, vlastně dokonce o den větší 😀

deborah1
autor
4. bře 2020

Baby, ďakujem, trochu mi odľahlo 🙂 Zajtra idem doktorke, tak uvidím. Som trochu rozklepaná, ale nádej mám stále.
Aj ste vedeli, kedy bola ovulácia? Či nebola posunutá? U mňa je práve isté, že nie.. že bola uprostred cyklu.

deborah1
autor
6. bře 2020

@vopice1
@tercula a aké ste mali hodnoty HCG?

vopice1
6. bře 2020

@deborah1 krev na hcg mě nebral. Ale stejně bych měla asi úplně jiný hodnoty, čekám dvojčata

deborah1
autor
6. bře 2020

Tak hladina HCG mi klesla a dnes poobede som začala krvácať 😢

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru