• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Meškání menstruace a test negativní. Co mám dělat?

20. listopadu 2011 
Potřebuji poradit, nebo jestli máte někdo zkušenost :slight_smile: Menses jsem nedostala 10 dnů, ale těhotenský test negativní :unamused: Co mám dělat ??..Počkat..?? Děkuji
20. lis 2011 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych šla k dr.
20. lis 2011 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Zavolej dr., řekne ti co dělat. Jestli ještě počkat. Ale spíš by tě mohl prohlídnout. Každopádně ti určitě poradí a pomůže.
20. lis 2011 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Taky bych sla k doktorovi:slight_smile:
20. lis 2011 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
to ještě není žádná hrůza.vydrž..když nepřijde do 14dnu tak volej dr on už ti řekne co máš dělat..pravděpodobně si tě pozve na vyvolávačku-agolutin..
20. lis 2011 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, znám víc případů, kdy kamarádky byly těhotné, ale testy ukazovaly, že ne.... určitě k dr.... buď ti potvrdí těhu z ultrazvuku a krve, nebo najde třeba něco jiného - třeba jako u mě cystu :slight_smile: ale jestli jsi třeba byla nemocná, nebo měla nějaký stres, může se i ms opozdit...
20. lis 2011 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych určitě ještě počkala, deset dní není vůbec žádná hrůza pokud nemáš žádné jiné problémy. Nebo pokud si nejsi jistá, zavolej dokotorovi a on ti určitě řekne kdy se máš přijít ukázat nebo kdy opakovat test.
20. lis 2011 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
zalwzi zda mas jinak pravidelnou ms, ci ne? pokud ji mas pravidelnou,tak bych volala dr., pokud ne a mas dlouhy cykly,tak bych tyden jeste pockala :wink:
20. lis 2011 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek