Meškání menstruace a test negativní. Co mám dělat?

Potřebuji poradit, nebo jestli máte někdo zkušenost 🙂 Menses jsem nedostala 10 dnů, ale těhotenský test negativní :-| Co mám dělat ??..Počkat..?? Děkuji
kfitecko23
20. lis 2011
já bych šla k dr.
marcelkap
20. lis 2011
Zavolej dr., řekne ti co dělat. Jestli ještě počkat. Ale spíš by tě mohl prohlídnout. Každopádně ti určitě poradí a pomůže.
jiiita11
20. lis 2011
Taky bych sla k doktorovi🙂
denousek
20. lis 2011
to ještě není žádná hrůza.vydrž..když nepřijde do 14dnu tak volej dr on už ti řekne co máš dělat..pravděpodobně si tě pozve na vyvolávačku-agolutin..
helcas
20. lis 2011
ahoj, znám víc případů, kdy kamarádky byly těhotné, ale testy ukazovaly, že ne.... určitě k dr.... buď ti potvrdí těhu z ultrazvuku a krve, nebo najde třeba něco jiného - třeba jako u mě cystu 🙂 ale jestli jsi třeba byla nemocná, nebo měla nějaký stres, může se i ms opozdit...
coxa
20. lis 2011
Já bych určitě ještě počkala, deset dní není vůbec žádná hrůza pokud nemáš žádné jiné problémy. Nebo pokud si nejsi jistá, zavolej dokotorovi a on ti určitě řekne kdy se máš přijít ukázat nebo kdy opakovat test.
moudivlacek
20. lis 2011
zalwzi zda mas jinak pravidelnou ms, ci ne? pokud ji mas pravidelnou,tak bych volala dr., pokud ne a mas dlouhy cykly,tak bych tyden jeste pockala 😉

Začni psát odpověď...

Odešli