Meškání menstruace a test negativní. Co mám dělat?

nykolina
20. lis 2011

Potřebuji poradit, nebo jestli máte někdo zkušenost 🙂 Menses jsem nedostala 10 dnů, ale těhotenský test negativní 😒 Co mám dělat ??..Počkat..?? Děkuji

kfitecko23
20. lis 2011

já bych šla k dr.

marcelkap
20. lis 2011

Zavolej dr., řekne ti co dělat. Jestli ještě počkat. Ale spíš by tě mohl prohlídnout. Každopádně ti určitě poradí a pomůže.

jiiita11
20. lis 2011

Taky bych sla k doktorovi🙂

denousek
20. lis 2011

to ještě není žádná hrůza.vydrž..když nepřijde do 14dnu tak volej dr on už ti řekne co máš dělat..pravděpodobně si tě pozve na vyvolávačku-agolutin..

helcas
20. lis 2011

ahoj, znám víc případů, kdy kamarádky byly těhotné, ale testy ukazovaly, že ne.... určitě k dr.... buď ti potvrdí těhu z ultrazvuku a krve, nebo najde třeba něco jiného - třeba jako u mě cystu 🙂 ale jestli jsi třeba byla nemocná, nebo měla nějaký stres, může se i ms opozdit...

coxa
20. lis 2011

Já bych určitě ještě počkala, deset dní není vůbec žádná hrůza pokud nemáš žádné jiné problémy. Nebo pokud si nejsi jistá, zavolej dokotorovi a on ti určitě řekne kdy se máš přijít ukázat nebo kdy opakovat test.

moudivlacek
20. lis 2011

zalwzi zda mas jinak pravidelnou ms, ci ne? pokud ji mas pravidelnou,tak bych volala dr., pokud ne a mas dlouhy cykly,tak bych tyden jeste pockala 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru