• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mohou to být příznaky těhotenství?

27. března 2014 
Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat, jaké jste měly prvotní příznaky těhotenství? S přítelem tomu necháváme volný průběh....ale za poslední týden nemůžu v noci spát,převaluju se,budím s bolestmi břicha a chodím i v noci na malou (jinak normálně lehnu večer a spím až do rána)...přítel je pracovně mimo,tak nevím,jestli to není stres a spí se mi špatně, protože jsem doma sama? Už od víkendu je mi každý večer těžko a to večeřím v 5,takže žaludek má čas vše strávit.....včera se mi dokonce stalo, že jsem se předklonila a měla jsem nával na zvracení. Někde jsem četla, že příznakem je i bílý výtok?MS mám dostat až zítra......
27. bře 2014 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, to s tim bílým výtokem slyším teda poprvé. možná to příznaky jsou, možná taky ne. my se taky snažíme už desátej měsíc a ze začátku jsem si vsugerovala snad všechny příznaky...bylo mi blbě, kovová chuť v puse.atp.prostě jsem na sobě hledala jen takové příznaky. ale je taky dost možné, že mimi máš na cestě.uvidíš jestli dostaneš MS, pokud ne, počkala bych do pondělka a pak testla. já jsem testla minulej pátek a nic...tento tejden to čekám, zatím teda nic, jen jsme jeden den špinila, a mám ten bílý výtok jak říkáš...ale test se mi dělat znovu nechce, abych se zase zklamala...počkám taky co bude o víkendu a zkusim v pondělí tesnout. tak přeju ti, ať to klapne :slight_smile:
27. bře 2014 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
- Neskutečně citlivé bradavky
- Napjatá prsa
- Tlak a lehké píchaní v podbřišku, jako před menstruací
- Únava
- Časté buzení na WC ( za noc ca 3×)

- Jinak, měla jsem bílý, ne hutný výtok, svým způsobem narůžovělý, tak je možnost, že se konečně zadařilo!! :slight_smile: TEST jsem si dělala 1. den MS hned z rána, kdy jsem ani netušila, jestli bude opožděně, nebo ne... Tak zkus a dej vědět :slight_smile:
27. bře 2014 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Když jsme se snažili počít druhé miminko, měla jsem těhotenské příznaky (ale luxusní) prakticky každej měsíc - a to jsem už jednou těhotná byla, tak jsem tak nějak tušila co a jak... A každej měsíc jsem lítala s testama jak blbec :o( trvalo to 10 měsíců, než se nám to opravdu povedlo... Test poví spolehlivě zítra, pozítří... zkus to :o)
27. bře 2014 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já neměla příznaky ani jednou, žádné, az zpoždění mensesu. A nezvracela jsem, vlastně u druhé me cca 8-16tbolela prsa.
27. bře 2014 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Při prvnim jsem přiznaky nemela zadne krome spoždené MS.Az pak jsem pozorovala častější řurani a silnější moč.Bolesti zad prišli kolem 4 mes.U holky příznaky prišli hodne brzy,uz kolem 5tt.Nevolno,na zvraceni,vadili mi vune,a nechut k jidlum ktere jsem mela moc rada a naopak,ktere jsem predtim rada nemela,prisla jsem jim na chut.Bolest prsou,MS bolistky,unava.Problem si čistit zuby :slight_smile: + spožděni MS.
27. bře 2014 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslím že tady netřeba věštit z koule,pokud už MS čekáš,udělej test,pokud těhu jsi,už ti to určitě ukáže
27. bře 2014 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek