• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mohu být těhotná?

6. března 2015 
@simca190 hmmmmm to ja taky a taky nechtej vedet jak dlouho mam cigaretu u pusd :unamused: :unamused: je to fakt banda let
9. črc 2014 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denca2000 super diky za odpoved me furt vsichni rikaji jak sem ne nespolehliva ale nemuzu si vzpomenout na to slovo jo nezodpovedna :grinning: snazim se to kompenzovat s el.cigaretou
9. črc 2014 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nynus jo u me to uz taky je dost dlouho :grinning:. Bez dvou let to zabralo pulku myho zivota do ted... Hruza... Lituju ze sem zacla... Ale prestanu kvuli malymu... Videla jsem co to s detma pak dela kdyz se narodej a nechci aby muj mrnousek mel zachvaty :frowning2: :slight_smile:
9. črc 2014 v 15:49  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nynus :grinning: Nezodpovědnost to je, ale já v těhu nekouřila a když jsem chytla slinu, tak jsem si prostě zapálila. Ťukám na zuby, že mám obě holky zdravé a pokud to klapne, tak doufám že i třetí :wink:
Já teda elektronickou nepoužívám, není nad to odklepávat popel :grinning:
9. črc 2014 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@simca190 presne to ja taky a hlane pritel i rek ze az budu tehu nebudu kourit :sunglasses: snazila sem se prestat ale vydrzelo to chvili a pak stres a zase sem zacla je to des taky bych prestala ja teda kourim deset let no hruza nejhorsi je to videt u rodicu a to ja videla a kdyz je neco zakazany rado se to prave porusuje :sunglasses:
9. črc 2014 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nynus me elektronická nijak nezaujala... Kor kdyz byly pripady ze to lidem bouchlo u pusy :grinning:. To radsi budu klepat popel :grinning:
9. črc 2014 v 15:53  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@denca2000 jjojoo to mas pravdu mamka taky dve tehotenstvi uplne prestala ale pak zase zacala ja bych pak chtela prestat uplne ,jenze rani kaficko s cigaretkoou je blahoveee uspokojujici :slight_smile:
9. črc 2014 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@nynus ja 8...tyjo..od 10..no hruza... :grinning: stydim se uplne :grinning:. No ja mam mamu kuracku a tata kouril za mlada tqkze to v genech mam no... Navic deda s babickou taky kourej... :grinning:. Vlastne z celyho myho hromadnyho pribuzenstva nekourejk dva lidi :grinning:
9. črc 2014 v 15:55  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@simca190 to mi taky uz rikaly ze se to stalo ja to nak nebrala v potaz ale teda jako fakt bouchlo jooo a udelalo jim to neco??? popaleniny nebo tak to je mazec tak teda nevim nevim zda to kourit pritel te ji jede furt a a i cigara
9. črc 2014 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simca190 hhheeeezky ja mela mamu kuracku a jejiho manzela tod vse a pak i ja a deda prestal ppred 25 lety den kdy jsem se narodila
9. črc 2014 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simca190 od deseti let joooo ty vado tak to je maso teda :grinning: jak si to dala??uz tak brzo
9. črc 2014 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nynus kdyz zacinaly tqk bylo par pripadu zeto vybuchlo no :grinning:. Asi jen lehky popaleniny mely... Prece jenom bylo to jen z baterky... Nejak jsem tomu nevenovala pozornost takze nevim jak. Se to stalo :grinning:. Pokud tvuj pritelnemanejakou "sitku" tak se asi na musi bat :grinning:
9. črc 2014 v 15:59  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tak snad to teduy nebude mit vliv na tehu az nekdy konecne budu bala sem se ze je to treba i kuli tomu ale myslim si ze sem to uz omezila z 20 c... na 10 denne
9. črc 2014 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nynus v ty dobe to byla frajerinka... :grinning:. Kdyz jse se ucili slukovat tak se slovama "bacha mama jde" :grinning:
9. črc 2014 v 16:01  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nynus ja mysoim zene... Do 6mesice se"muze" pak uz to je s rizikem... Samozrejme. Je lepsinekourit vubec ale to je asi jasny ze po takovy dobe to nepujde :frowning2:
:grinning:. Takze jen tak na chut...
9. črc 2014 v 16:02  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@simca190 je to naprd videt to u rodicu jak kouri pak je velka pravdepodobnost ze i my taky budem tpo je tak no ale sou i pripady ze treba detska nekouri a rodice jo ale neni jich moc,mama vzdycky vyhrozovala v nakych mych 16 ze pred ni vykourim na raz dve krabicky ze se zbleju a kourit nebudu ale nikdy to neudelala no tak kourim dal
9. črc 2014 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simca190 jo me to ucily holky a ze mama de hahahah vsude stejny koukam taky machrovina ted des a litost
9. črc 2014 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Silným kuřačkám se ani nedoporučuje v těhu úplně přestat kouřit, ale každého věc. Já teda vykouřím tak 10 denně a to snad není tak hrozné. Nikdy bych si nezapálila s pupkem někde na ulici, jak některé maminky :-/
9. črc 2014 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nynus me tenkrat se praskla tridni :grinning:. :grinning:. Neznam dítě kuraks ktery by nebylo kourilo...
9. črc 2014 v 16:07  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
kdyz jsem dnes mela bazalku 36.3 tak to znamena ze asi bude MS ne
9. črc 2014 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denca2000 ja ani tech deset kolikrat nedam.. Zalezi podle situace a jak se moc nudim:grinning:
9. črc 2014 v 16:09  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@denca2000 no tak o ja si taky s my to hnusi s mimcem v brise a kourit taky si myslim ze nak extra silna kuracka nejsem
9. črc 2014 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nynus to vypada ze jo... Kdybyto bylo tehu tqk je teplota nad l37 :slight_smile:
9. črc 2014 v 16:10  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kouřila jsem od jedenácti let a přestala jsem v devatenácti :slight_smile: Teď už mi to nic neříká :slight_smile:) hlavně přítel je nekuřák , tak i proto je to lehčí ¨:slight_smile:
9. črc 2014 v 16:10  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dasenka888 tak to mas dobry :slight_smile: ja mam pritele kuraka... Ale prestanem spolu.. :slight_smile:
9. črc 2014 v 16:14  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@simca190 taky kouřím podle toho, zda se nudím :grinning:
Jinak já začala kouřit až v 18, ale už jsem stará páka, tak jsem vás dohnala :wink:
9. črc 2014 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@dasenka888 jak si to dokazala
9. črc 2014 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@nynus Já dneska měla taky 36,3 BT ráno v půl sedmý jsem měřila po probuzení :slight_smile:
9. črc 2014 v 16:15  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simca190 neeeee ja chci bejt tehu proc jen proc nemuze bejt 37 treba se spletlo a treba jsem a ukazuje to malo stat se to muze ne treba naka vyjimka vzdyt uz cekam pres tri tydny na MS
9. črc 2014 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nynus tak kdyz je jeden nekurak tak mu vadi libat popelnik :grinning:. Tak to cloveka pak donuti prestat
9. črc 2014 v 16:16  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek