• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mohu být těhotná?

6. března 2015 
@simca190 a dostanes aj porodne ,,,, za prvni dite
10. črc 2014 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@11ester11 no ono od roku 2015 bude porodné i za druhé dítě teď to prošlo nedávno schválením :slight_smile: Ale je to nefér podle mě by to mělo být pro všechny stejné, jak k tomu přijdou lidi co pracujou a jsou třeba zasekaný půjčkama ? Ten dnešní stát je na dvě věci :D Ještě , že já mám půjčku jen jednu :D
10. črc 2014 v 08:36  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@11ester11 to bych si zkusila najít i jiného doktora, podle mě Ti tohle neřekne jen tak některej doktor , sice záleží na faktech , ale myslím si , že snad HA nikomu neublíží a když ano, tak existuje tělístko
10. črc 2014 v 08:38  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasenka888 aha to jsem nevedela ,,, vim ze tvrdily ze se dava iba za jedno a druhy dite ma smulu .... :unamused: to je fajn ked daji i za druhe , pro tu mamimunku to je dobre , jen ti vecicky ze zacatku stoji hodne ,, sice to neni moc 13 000 ale na nejake veci pre mimi se hodi ....
10. črc 2014 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat, jestli si myslíte, že bych mohla být těhotná?
Brala jsem HA cca 5 let, a protože jsem nějakou dobu něměla známost, tak jsem je brát přestala. Nebrala jsem je zhruba půl roku, ale pak jsem se seznámila s nynějším přítelem, a tak jsem je znovu začala brát.

Protože jsem si dva dny za sebou zapomněla vzít prášek a vzala jsem si ho vždy až druhý den, řekli jsme si, že je vysadím a přestanu brát, a začneme se snažit hned. V platíčku jsem měla dobráno cca 8 pilulek, to znamená, že to bylo v 2. týdnu braní, co jsem je přestala brát. Netušila jsem, že se to nesmí. To bylo 5.5. Kvůli vysazení jsem dostala pro mě tenkrát nečekanou MS 9. 5. a 12. 5. mi skončila. Prášky už jsem si samozřejmě nenasadila, a snažili jsme se dál, i přes negativní testy, což jsem dělala zbytečně a zbytečně jsem byla zklamaná. Takže plodné dny jsem měla kolem 22.5. a další MS jsem dostala až 13. 6. a skončila mi 16. 6. I přes MS jsme se s přítelem milovali, protože si tak moc přejeme miminko, že jsem někde četla, že některé otěhotněli i přes MS. A protože si nejsem tak jistá těmi plodnými dny, tak jsme se snažili skoro každý den. Kolem 27. – 29. jsem měla vypočítané ty plodné dny (nevím tedy, jestli správně), a tak jsme se snažili každý den, s tím, že se opravdu už musí zadařit. MS bych měla dostat tento pátek 11. 7., jsem strašně unavená, a cítím se jinak, mám takové divné břicho, jako kdyby se uvnitř něco dělo, často chodím na malou a mám skoro pořád hlad a mohu sníst něco slaného a vzápětí třeba čokoládu. Navíc nemohu spát na břiše, a to jsem tak usínala pořád, a teď poslední dvě noci se pořád budím a nemohu usnout třeba i hodinu a půl.
Omlouvám se za dlouhý román, ale myslíte si, že už by se mohlo zadařit? :slight_smile:
10. črc 2014 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@11ester11 jojo určitě je to hezká částka , ale v tom případě jsem to měla udělat tak , že před šesti rokama když mi bylo 18 jsem si měla dodělat školu nechat udělat dítě, abych měla nárok na porodný a pak teprve pracovat... Člověk po škole jde hnedka makat a tenhle zkur**** stát to ani neocení na porodným :D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. črc 2014 v 08:41  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasenka888 uz jsem si nasla jineho v praze ,,, tak jsem zvedava co jsemnou bude ,,,, no ale prvni kontrolu tam mam az 7.8 . taky byvali doktor dostal hodne vynadano , kdyz jsem byla tehotna z malim do 3 mesice mi tvrdily ze mam kylu , dopadlo to tak ze me objednal na sal na sudani kyli , pamatuji si to dnes ako by to bylo vcera hrozny , kdys jsem ran nastoupila na sal , mela jsem uz pripravenou kanilu na narkozu , a najednou vstoupil na sal doktor a zacal hodne kricet ze jsem tehotna a at to rychle zastaveji ,,,, byl to mazec , no ted mi doktor tvrdi ze je to zmena hormon , nic vic , a prej proto nesmim nic hormonalniho ,,,
10. črc 2014 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dasenka888 to mas recht
10. črc 2014 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mare1 tezko rict mese nafouklo bricho... Mela jsem zravou.. Blbou naladu.. Bolela me hlavva a bylo to vse z ovulace... Pokud si melq ovulaci uz tak ei kup ovu testy... Ty ti ukazi tehotenstvi take :slight_smile:
10. črc 2014 v 08:44  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
@11ester11 tak me tohle udelat tak je normalne zazaluju... Mohli ti zabit dite... :frowning2:
10. črc 2014 v 08:46  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ja skusila vsechny druhy testu ,, a uz me to nebavy ,, co uz kdyz budu tak budu ,, deti miluju , a zivote bych nesla na potrat , jenclovek je bez sebe kdyz se snim neco deje a nevico , hroznej pocit ,,,
10. črc 2014 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mare1 ahoj , TT bych zkusila za 5dní :slight_smile: Pokud ano, tak se Ti to už ukáže :slight_smile: Jinak přesně tohle jsem také měla, ale pak mi to najednou po týdnu těchto příznacích zmizelo... Podle mě jsem to měla jen vsugerované, přeju ať je to u Tebe na testu pozitivní :slight_smile:)
10. črc 2014 v 08:48  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simca190 jo to mohl ale ja v soku jsem to neresila byla jsem rada ze mimnko je v poradku a ze zije ,,, simco jestli ti to dopravdy vyslo , tak se ti vsedko zmeni , tvoje nalada pocity atd,,,, aj mysleni , a az se zacne hybat je to nadherni ,,, :wink:
10. črc 2014 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@11ester11 to si děláš srandu doufám ??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. črc 2014 v 08:49  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
10. črc 2014 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@11ester11 ja to znam... Taky bych nesla na potrwt... V zadnym pripade.. Ja to beru tak ze bych bylq vrah... Zabijes proste zivou bytost a to bych neunesla...
10. črc 2014 v 08:49  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
10. črc 2014 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simca190 presne tak
10. črc 2014 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dasenka888 ja to skusim ,,,,,
10. črc 2014 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@11ester11 ja uz se nq ty pocity nskutecne tesim.. :slight_smile: az mi poroste brisko... A az ho porodim tak uz nas nikdo nerozdeli.. :slight_smile:
10. črc 2014 v 08:50  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@simca190 jo tak to ma byt
10. črc 2014 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@11ester11 :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :wink: :wink: :slight_smile: uz at to mam potvrzeny...
10. črc 2014 v 08:52  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simca190 Jak mi mohou ovulační testy ukázat těhotenství ? :confused:
10. črc 2014 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
:wink: :wink: drzim ti palce ,,,
@dasenka888 Děkuju :slight_smile:
@mare1 kdyz si tehotna tak mas testovanou carku silnou jak tu kontrolni... Nevim jakje to mozny ale holcina tu co je tehotna to udelala a fungovalo to :slight_smile:
10. črc 2014 v 08:55  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simca190 jo otom jsem taky slysela , ale ja si mysli ze kdyz vyskousis hodne citlivej test , tak by to melo fungovat ,, vim ze nejcitlivejsi test je ten digitalni co ukazuje aj tyden a mesic tehotenctvi , stoji cca 200,- hodne znamich to skousej ,
10. črc 2014 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@11ester11 jo uq taky planuju ze ho koupim :slight_smile: ale až dyl :grinning:
10. črc 2014 v 08:59  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
10. črc 2014 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Devcata dekuji za pokec ,,,, jste mili holky , hezkky den preji :sunglasses:
10. črc 2014 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek