Mohu být těhotná?

dasenka888
25. čer 2014

Dobrý den,
Snažíme se o miminko 🙂 Začali jsme se snažit nedávno, jenže po pár dnech jsem začala špinit růžovým výtokem asi cca 4-5dní... Začalo to 6.6.2014 a poslední čtyři dny mi je od rána po celý den na zvracení... Tři noci za sebou se budím několikrát v noci.... Dokonce od včera si měřím bazální teplotu 🙂
Naměřila jsem včera ráno 36,9 a dneska ráno 37,1.... Jenže s tím moc zkušenosti nemám.... Tak pořádně popravdě nevím, jestli mohu být těhotná 🙂
Jinak cítím jako kdyby jsem byla nafouknutá , a občas cítím menší popichování v pravém vaječníku... Pořád mám potřebu chodit na záchod na malou a sucho v ústech , takže se snažím co nejvíce dodržovat pitný režim 🙂
Samozřejmě jsem si zkoušela dělat test, ale vyšlo mi , že těhotná nejsem...

Nemáte někdo podobné zkušenosti ? Nebo nemohl by mi někdo říct, alespoň svůj názor ? 🙂

Děkuji 🙂

nynus
10. črc 2014

@dasenka888 prave no delam tu bz jen chvilku chce to tak mesic a pak se v tom uvidi vid

nynus
10. črc 2014

ale rekla jsem si dnes ze se budem po dobu 2 mesiu snazikovat obden tak uvidme treba se zadari ale tezsi je to stou ms ze stale neprilsa

simca190
10. črc 2014

@nynus ja bych sla za doktorem na vyvolavacku qby ses mohla snazit... Cekani na MS tipri snazeni nepomuze ☹ 🙂

dasenka888
autor
10. črc 2014

@nynus no ono bys měla mít ovu právě v tom termínu co jsem psala... Takhle to vypadá asi na tu fázi kdy by se to mělo uhnizdovat... Dneska mas vyšší tak snad 🙂) uvidis zítra a pozitri 🙂)

nynus
10. črc 2014

@dasenka888 jako fakt nene neverim jako myslis ze jo jo 😲

nynus
10. črc 2014

@dasenka888 vis jak sme resily ty ovu testy jak sem je mela obe carky silny tak v tom case sme se snazilkovaly jak sjem rikaly ze to je mozna opozdena ovu vis tak treba se zadarilo a ovu byla vlastne az ted nedavno ze by se to cele posunulo tak uvidime mam sei teda ted delat furt ty ovu testy kazdej den mam ji 20 tak po 20 dni eventuelne pak doobjednam

nynus
10. črc 2014

holky jdu do se vykoupat tak za moment

lencak80
10. črc 2014

@nynus to se dle tohoto grafu těžko hodnotí, musíš prostě počkat a uvidíš, ještě je na vše brzy, hlavně pokud nemeříš jakoby od začátku cyklu... pak je ten graf sám zmatený. Když jsem měřila a otěhotněla jsem, tak jsem ten graf měla úplně mimo, dokonce mi teploty jaksi lítaly, takže mi to nehodilo ovulaci, ale tu už na sobě poznám, takže tak...
Uvidíš, chte to prostě teď čas... vydržet alespoň týden, buď budeš těhu nebo bych si zašla za Dr. a řekla že jsi to nedostala už delší dobu a včem je problém. Takže opravdu vydrž min týden, dříve ti to asi nic nehodí... ani na testu....

dasenka888
autor
10. črc 2014

@nynus no opravdu musíš počkat zda se ty teploty začnou zvedat 🙂

nynus
10. črc 2014

@dasenka888 dobra pockam uvidime no 🙂

simca190
10. črc 2014

@nynus koukam ze budem tyden cekat spolu 😀. 😀.

mamazelka
10. črc 2014

@simca190 no tak jako malem sem ho nenašla :D tak je to asi ok....hlen to nevím, těžko říct včera jsme se milovali tak těžko poznám :D a myslím si že je jako špička nosu neboť já ho mám měkej :D ten nos myslím:D tak uvidíme.... A nevím jestli ho budu mít uplně zavřený protože první těhotenství jsme byla trochu otevřená...jak to dopadlo jídlo zůstalo tam kde mělo?

nynus
10. črc 2014

@simca190 jo jo ve ctvrtek zkusim udelat test jak dopadne sem zvedava 😀

simca190
10. črc 2014

@mamazelka jo jidlo zustalo 😀 zitra si jdu koupit testikyv 🙂

dasenka888
autor
10. črc 2014

Heeej já to fakt dneska nedostala od včera to zmizelo :D a bylo to jen spineni...
@simca190
@nynus
Nechcete mi říct co to je ? :D

nynus
10. črc 2014

@dasenka888 ty blaho pecka tak treba se povedlo zkousela jsi uz tehu test???

dasenka888
autor
10. črc 2014

@nynus Nene az v sobotu zkusim 🙂)

nynus
10. črc 2014

@dasenka888 ja zlusim posledni ve ctvrtek a pak uz je delat nebudu 😀

dasenka888
autor
10. črc 2014

@nynus já jen doufám, že se mi nenarodí dítě krypl největší třídy, jako je moje mladší sestra... :(( jinak koupim si je zítra cestou do práce 🙂)

nynus
10. črc 2014

Ale no tak 😀 moje sestra je taky trosku trdlo ale byt moje to je neco jinyho ne 😵

simca190
10. črc 2014

@dasenka888 tak z tyhle vety chcipam teda 😀 😀 😀 ja si jdu koupit testiky zitra a uvidime no 🙂

nynus
10. črc 2014

@dasenka888 ja ma segru je ji 8 a je to peknej drzounek a mluvi jak dospela a naka moc chytra na vsechno a ja sem blba 😀 a to chce mama do tretice este kloucka ze ma samej babinec

nynus
10. črc 2014

@simca190 vydrzis testit az za tyden ja joooooo

simca190
10. črc 2014

@nynus nevydrzim 😀. Zitrq testnu 😀. A budu postupne testovat dokud tam ta carka nebude!! 😀 😀 😀

nynus
10. črc 2014

Jinak zacla sem si zase delat ovu testy naposled sem je delala asi pred tydnem myslim a to jen dva a byly pozitivni ted delam druhy den ,nejsou sice pozitivni ale slaba carka byla vcera a dnes o trochu silnejsi ,je kravina abych mela ovu dvakrat za sebou a este sem ani nemela menses.a kdybych byla tehu tak by se ukazovaly furt obe carky byt by byla kontrolni slabsi nebo vic vyrazna,ma to na to vliv??? A este me zajima, kdyze se delaj ovu testy v dny kdy opravdu vite ze ovu uz probhela a tedy zadna nema byt tak se vam stale ukazuji obe carky neby vzdy jen jedna sem z toho jelen. Dik moc

nynus
10. črc 2014

@simca190 takze si jich kupujes spousty 😵 😵

simca190
11. črc 2014

@nynus vzdybse ti ukazuje jen jinak silna. Pri tehotenstvi by mel budto silit az by byla vic to uzova nez kontrolni... Jijak me se MS porad nedostavila 😀. Ted jsem se probudila s knedlikem v hube a bolavym zaludkem... Musim neco snist... 🙂

simca190
11. črc 2014

Tak hura pro testiky... Cipek je tvrdsi nez vcera🙂 jsem zvedava.. 🙂 a nedickava jak maly dite 😀

nynus
11. črc 2014

@simca190 uz jsi si udelala test????

simca190
11. črc 2014

@nynus az zitra 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru