Mohu být těhotná?

dasenka888
25. čer 2014

Dobrý den,
Snažíme se o miminko 🙂 Začali jsme se snažit nedávno, jenže po pár dnech jsem začala špinit růžovým výtokem asi cca 4-5dní... Začalo to 6.6.2014 a poslední čtyři dny mi je od rána po celý den na zvracení... Tři noci za sebou se budím několikrát v noci.... Dokonce od včera si měřím bazální teplotu 🙂
Naměřila jsem včera ráno 36,9 a dneska ráno 37,1.... Jenže s tím moc zkušenosti nemám.... Tak pořádně popravdě nevím, jestli mohu být těhotná 🙂
Jinak cítím jako kdyby jsem byla nafouknutá , a občas cítím menší popichování v pravém vaječníku... Pořád mám potřebu chodit na záchod na malou a sucho v ústech , takže se snažím co nejvíce dodržovat pitný režim 🙂
Samozřejmě jsem si zkoušela dělat test, ale vyšlo mi , že těhotná nejsem...

Nemáte někdo podobné zkušenosti ? Nebo nemohl by mi někdo říct, alespoň svůj názor ? 🙂

Děkuji 🙂

nynus
12. črc 2014

@dasenka888 tak honem honem udelej a hod to sem at se muzem pokochat

nynus
12. črc 2014

@simca190 joj tomu nemuzes verit .vse bude ok budem si delat peclive bz a povede se uvidis urcite

simca190
12. črc 2014

@nynus ja si musim nejdiv koupit teplomer a sebrat odvahu se tomu venovat... Achjo ☹

dasenka888
autor
12. črc 2014

@tak2014 ted nepotřebuji :D na kterým to bude vidět lip ? Deset nebo 25 ?

@simca190 taky furt pkocitam s tím že nejsem, i když bych ráda 🙂) A nebulankuj :-* to přijde 🙂

dasenka888
autor
12. črc 2014

@simca190 a koukej se tomu věnovat to dělám i já každý den ráno 🙂)

nynus
12. črc 2014

@simca190 hele ja tej mereni bz taky moc neverila a este v tom mam zmatek ale tady je tolik super holek co vzdy poradi takze kdyz nebudem vedet hodime foto sem a rozlousknem vse spolecne tady na to nejsi sama vis.a co tady tak ctu tak vazne mereni bz hodne pomaha aby jsme byly co nejdriv tehu uvidis sama 🙂 a nebud smutna juuuu

nynus
12. črc 2014

@dasenka888 udelej 10 ten je nejspolehlivesji a hned posli fotku ju 🙂

dasenka888
autor
12. črc 2014

@nynus když ted curat nepotrebuji :D

simca190
12. črc 2014

@nynus ale tak to ti stejne ukaze az kdyz uz ovu probehla... Presne takhl jsem z toho nechtela byt spatna... Neepripoustela jsem si to... A stejne je to proste sok kdyz mas naznaky ze to tam je a na testu je snehubilo ☹

nynus
12. črc 2014

Pro Vas Pro Vsechny HOLky a Simcu At neni smutna

nynus
12. črc 2014

@dasenka888 to vytlac 😀 😀 😀 😀

nynus
12. črc 2014

@simca190 to jo ael tak mesic a za dva uz se v tom vyznas a delam si i ovu testy abych vedekla kdy je a neni
no a pak uz to snad pride konecne nee

dasenka888
autor
12. črc 2014

@nynus dělej dělej ovu to přijde uvidis :-* já se budu snažit dat pak vědět 🙂)

simca190
12. črc 2014

@nynus jsi uzasna... Dekuji :-* rozbrecelo me to jeste vic ale tentokrat dojetim... :')

nynus
12. črc 2014

hahahahaha to sem teda nebyl zamer rozbrecet ale potesit 🙂 😉

simca190
12. črc 2014

@nynus ja vim.. Jsem citlivka 😀. Ale potesilo to 🙂

bobisek90
12. črc 2014

@simca190 ahoj, narazila jsem na tuhle diskuzi, taky jsem sem před 2 měsíci patřila... 🙂 Dívej, já měřila bazálku 2 měsíce, abych se ujistila, že vůbec ovuluju. Pak jsem teplomer zahodila, protože mě akorát deptalo, že jsme měli správně načasovaný sex, ale testy sněhobílé. No, a jakmile jsem vše hodila za hlavu, přestala jsem myslet na to, že asi už byla ovulace a můžu být v tom (dopřávali jsme si i nějakou tu skleničku vždy večer u televize..) a ejhle, jsem v 9. týdnu 🙂 Vím, že se to lehko říká, ale zkus na to tak přestat myslet a tak moc si to přát 🙂 Navíc jsi hodně mlaďounká, takže neboj, ono se podaří 🙂 Držím palce ;)

simca190
12. črc 2014

@bobisek90 ja na to pravé nemyslim... Ko trolovala jsem se driv... A z toho jsem byla akorat vydeptana ☹ nevim.. Porad mam v hlave ze sem na u neco je... Bojim se nejakych zdravotnich problemu... Treba neplodnost a tak.

dasenka888
autor
12. črc 2014

@nynus na dalším, je taky mini duch, ale jde o to, že snad míň než na tamtom :( já fakt nevím, počkám ráno udělám na uvidím 🙂

bobisek90
12. črc 2014

@simca190 Já měla stejné obavy, je to normální. Jak dlouho se s partnerem snažíte?

simca190
12. črc 2014

@bobisek90 ustavicne a prvni mesic a jinak tomu pul foku zpatky nechavame volny prubeh a prave ani v nem nic ☹

bobisek90
12. črc 2014

@simca190 to ještě není žádná doba. Jsou tady snažilky, co se snaží dva, tři i více let. Pokud se do roka nepovede, tak zajdi za doktorem ;)

nynus
12. črc 2014

@dasenka888 aha tak snad je to tehu uvidis rano a dej vedet kdyztak sem dej foto

nynus
12. črc 2014

@simca190 zasla bych za dr at te vysetri. Jestli si v poradku krev cipek a tak a i pritele na testy my sme byly

nynus
12. črc 2014

@bobisek90 @simca190 presne tak dava se tomu rok a pak se to zacne vic resit rok je doba do kdy se tomu nechava volnej prubeh zda neotehotnis a pak to gynda resi

nynus
12. črc 2014

@bobisek90 jak dlouho jste se snazily vy????

bobisek90
12. črc 2014

@nynus my tedy patříme k těm šťastným. začli jsme teď, 20. března a 25.5. byla ovulka, u ktere jsem otěhotněla. Ale mám kamarádku, ta se s manželem snaží 2 roky, a má za sebou 1 samovolný potrat a 1 zamlklé těhu v 8tt.

nynus
12. črc 2014

@bobisek90 ty jo takhle kratce a hned se povedlo to gratuluji to je az nemozne z meho pohledu 😀 tak to je mi lito kamaradky .zase moje svagrova ta si jednou zapomene antika a hned je v tom byla uzctyrikrat na potratu a dalsi dve samovolne potratilaa ma dve deti a ted je zase tehotna ale to si uz nechava taky nechapu jak je ozny ze je tak chytlava

bobisek90
12. črc 2014

Ty jo, tak to je mazec. Hodně to záleží i na partnerovi. Taky mám kamarádku, co má za sebou 3 potraty, ale z vlastní vůle. To mi příjde zlé, hlavně vůči ženám, které se snaží a bezvýsledně. Já byla moc překvapená, že to tak vyšlo. Mamka třeba měla hrozný problém počít ségru (snažili se 5 let) Je to prostě náš malinký zázrak, a jediné, v co doufám je, že krásně poroste a v únoru na mě z plných plic zakřičí 🙂

nynus
12. črc 2014

Přesně tak jasném vždycky smutná když slyším že je zase v tom. Už si z toho ale nic nedělám spíš vtipkuju že ať my dám celou svou delohu O🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru