• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mohu být těhotná?

6. března 2015 
@dasenka888 tak co delala si rani testik jak vysel??poslo posli
13. črc 2014 v 10:52  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@nynus dělala jsem si jinou citlivost a nic :( tak já nevím :( dneska mě šimra v pupiku a mám porad pocit že jsem to dostala a ono nic... Jsem z toho už blázen..
13. črc 2014 v 11:01  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky s dovolením sleduji, jak jste na tom. S manželem se chystáme o dvojku po prázdninách...moc Vám přeji, aby to bylo co nejrychleji...
@dasenka888 ty buď v klidu, přesně takhle u mě začalo první těhotenství. Jeden test slabě pozitivní (citlivost 25) na dalších nic...a za čtyři dny na desítce slaboučký duch. Furt pocit, že jsem to dostala...no a za pár dní potvrzeno rané těhotenství.
13. črc 2014 v 11:16  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@dasenka888 ty jo to je fakt dilema to je sileny nezbyde nez proste cekat a prestat na to myslet az to pride tak to pride a urco to pozname,hlavne na zvetsujicim brise :grinning: uvidime holky ,nechala bych to osudu ale to se rekne, :slight_smile: kdyz mozku se nechce.
13. črc 2014 v 11:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@nininka23 ahoj vitam te :slight_smile: v nasi dlouhe diskuzi :grinning: a moc dekuji za prani at to vyjde.to vis no ono je hrozny nevedet na cem jsi a hlavne jestli v tobe uz neco zije tak bych si to prala a holky tady taky moc moc dekujem a ty az po prazdninach zacnech tak at se brzo zadari :wink:
13. črc 2014 v 11:19  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@nininka23 me se na 25 ukázal včera duch a dneska ráno jsem zkoušela 10 a nic :(
13. črc 2014 v 11:57  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@nynus no to já na to přestala myslet, jen zobu vitamíny a nechápu jaktoze větší citlivost udělala ducha a menší nic :slight_smile: hlavně to možná byla jen rozpita barva třeba :slight_smile:
13. črc 2014 v 11:59  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@dasenka888 to jo no to je divny tak uvidi testni dyl treba za tyden
13. črc 2014 ve 12:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@nynus no vsak ja myslim, ze pristich par dni rozhodne a budes vedet na cem jsi. Kazdopadne pokud to nevyjde ted, neni to konec sveta...ridila bych se tim, co je psano na testech -pokud vyjde negativni a ty se presto budes citit "tehotne", tak se chovej, ze tehotna ses:slight_smile: nam mala vysla na prvni pokus, ted mam blby pocit, ze to tak rychle nebude.
@dasenka888 ja mela to same..na 25 clearblue duch, na 10 mamatestu prazdno bilo. Az za ctyri nebo pet dni jsem vymodlila ducha. Pocit, ze jsem to dostala jsem mela zpocatku furt.
13. črc 2014 ve 12:16  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@nininka23 jo jo zkusim ve ctvrtek test a kdyz nic tak nic no uvidime
13. črc 2014 ve 12:21  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@nininka23 snad máš recht :slight_smile:)) já se modlim :slight_smile:) no bazalka se mi zvětšila :slight_smile:
13. črc 2014 ve 12:21  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
No holky neuverite mi co jsem vyvadela... Takhle jsem se snadnikry neztriskalajako vcera(dneska) :grinning: :grinning:. Nejlegendarnejsi parba co jsem kdy zazila :grinning: :grinning:. V pul 7 jsem se dostala dopostele a v pul 10 uz cila jak rybka.. Jen zaludek se moc neciti na dnesni funkcnost:grinning: :grinning: :grinning:
13. črc 2014 ve 12:48  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2015  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
@dasenka888 výdrž pár dnů a buď test a nebo pak na krev :slight_smile:
13. črc 2014 ve 13:15  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@simca190 fujky :D :D
@princina jasný budu muset :slight_smile:
13. črc 2014 ve 13:38  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@dasenka888 A když ti zaschnul, tak je tam duch také? hod foto....
13. črc 2014 v 17:16  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
tak jsem ještě našla graf, který v dubnu před 3 lety vyhrál....
13. črc 2014 v 17:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@lencak80 aha a od kdy je ten den kdy si zjistila ze jsi tehotna??nak se v tom este neorientuji
13. črc 2014 v 19:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@lencak80 a ty pruhy znamenaji co cervena zrejme ms??a dalsi??? :slight_smile: :slight_smile:
13. črc 2014 v 19:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@dasenka888 jojoojo dasi hod sem ten testik sem zvedava :wink: :wink:
13. črc 2014 v 19:19  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@nynus jsem tedka v práci :slight_smile:
13. črc 2014 v 19:52  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@nynus to červené není MS, je to něco ohledně čípku, to se mrkni na tom garfu, kde si zapisuješ, tam se to dá vše vybrat. 13.4. jsem si dělala test, ten byl negativní, ale když jsem se na něj večer podívala byl tam tak strašě slabý dušík, že jsem nevěděla, jestli tam něco je nebo ne. Tak jsem vydržela do neděle, což bylo 17.4 a tam už to bylo jasné, 2 čárky krásně naběhly .
13. črc 2014 ve 21:13  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
dle grafu jsem měla 1.4. ovulaci, to byl i sex, to vidíš podle hvězdiček. Zelené políčko jsou plodné dny, čím tmavší, tím plodnější. Nemá cenu testovat dříve než 10dní po ovulaci, většinou jsou to duchové nebo ještě negativní testy... já jsem vlastně testovala ještě dokonce dříve, týden před MS a to byl negativní, to bylo toho 10.4. to bylo ještě moc brzy....
13. črc 2014 ve 21:21  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Ženy potřebuji poradit,mám 8mi měsíční holčičku kojím a cca před 3 týdny jsem vysadila antikoncepci a zatím jsem to nedostala a jde mi o to po jak dlouhé době od styku si mám udělat test,když vlastně nevím kdy to mám mít,takže zpoždění nepoznám :grinning: nejde mi o to,že to nemám je mi jasné,že to ještě chvíli potrvá než přijde první menses po porodu a antikoncepci,ale že je třeba i malilinko možné,že jsem v tom :confounded:
13. črc 2014 ve 21:58  • Odpověz  • To se mi líbí
13. črc 2014 ve 22:18  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
13. črc 2014 ve 22:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@dasenka888 chaosu to správné, ze můžeš byt tehotna.?
13. črc 2014 ve 22:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@enidka ty jo ja vysadila ms v lednu a vubec si nepamatuju kdy sem to dostala ale mam za to ze normalne by to melo byt do par dnu po dobrani plata je mozny ze jsi v tom :grinning: fakt nevim deti este nemam tak nevim jak je to po porodu a s antikama
13. črc 2014 ve 22:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@dasenka888 problem je v tom ze ja se v tech grafech vubec neorientuji takze mam v tom maglajz :grinning:
13. črc 2014 ve 22:55  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@princina spíš si myslím, že ne no... :unamused:
14. črc 2014 v 07:30  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@dasenka888 Můj manžel mi říkal, že to taky příliš komplikuju...a na jednu stranu ma pravdu, on se člověk pak zbytecne stresuje...
14. črc 2014 v 07:34  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek