• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mohu být těhotná?

6. března 2015 
autor
@simca190 mám to stejně jen me to tolik nebolí... :slight_smile: jenže už bych chtěla vědět zda jsem nebo ne...
1. črc 2014 ve 22:10  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasenka888 no ono to moc neboli... Prirovnala bych to k bolesti jako pred mesockama... Ale vcera to byla prvni noc co jsem nemohla usnouzt... Musela jsem si dat pod bricho polstarabych vubec usnula... :grinning:
1. črc 2014 ve 22:12  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@simca190 JoJo to já si taky musím vypodložit břicho, abych vůbec usnula... A ještě si lehnout na šikmo, protože přímo na břiše neusnu... :-/
1. črc 2014 ve 22:14  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasenka888 tak to jsi rvniclovek co to ma same jako ja :slight_smile: mohlo by to dopadnout :-P
1. črc 2014 ve 22:15  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simca190 to ja taky chci my se uz snazime skoro dva roky jak blazni a nic jenze minuly rok sem mela problemy takze to tak muzu pripsat tak akorat k tomuto roku ,ze se snazime sem ted naprosto zdrava i partner menses od ledna pravidelny presne jen nekdy odchylka 2 dnyyyyyyy ale neeeeee 15 dnii jako ted ano minuly rok sem to takle mela porad ale ted uz ne tak nechapu test sem delala hned po vynechani a nic neska sem delala rano dalsi a me se zda ze tam neco vidim ale je to teda fakt slaby :slight_smile: :slight_smile: tak este pockam dalsi tyden myslim si nebo nak tusim ze to proste do ty doby nedostanu naka intuice jinak skoro po celou dobu tech 15 dni unava jak blazen cely dny sem jen lezela furt pak jakoby na me neco lezlo jako chripka neska je mi v celku fajn je se mi chce furt spat a zivam jak blazen,moceni ze jo a ted se pridala bolest na bradavkach ale ne lechtiva :sunglasses: ale bolestiva kdyz macknu jinak me prsa neboli fubec ani podbrisek sem z toho jelen hledam priznaky vsude :sweat_smile: ale vyckam na pondeli to bude asi zaverecnej test a pak zajdu na gyndu na vyvolavacku a je to
1. črc 2014 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@simca190 bylo by to fajn, kdyby dopadlo, hrozně se těším:slight_smile:) Hlavně mě hrozně deptá ta neskutečná únava :D v životě jsem neměla potřebu tolik spát jako posledních deset dni :D Jinak cítím každé ráno bolest hlavy, pak jdu zase spát a je to OK :slight_smile: ustane ... :slight_smile: A dneska mě fakt neskutečně bolej prsa :( a zítra asi v práci umřu :D
1. črc 2014 ve 22:19  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasenka888 dam dam neboj :slight_smile: :wink:
1. črc 2014 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nynus posli fotku testiki... Spojime hlavy dohromady.. Tak ja kdyz si zmacknu bradvky tak jsou taky bolestive ale cely prsa nee :angry: :cry:

@dasenka888. Me hlava bolela minuly tyden kazdy den vzdycky chvili.. Pak jsem na to zapomnela... :grinning: jinak. Ja a unava... Ted tocje moje velice dobra kamaradka :grinning:. Nic me nebavi... Nenradsi lezim v posteli :grinning:. A to jsem nikdy nemela tak jako ty bolesti v podbrisku... :slight_smile:
1. črc 2014 ve 22:25  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
du teda fotit ale fakt nevim zda neco uvidite
i ja bych potrebovala lupu na to :grinning:
1. črc 2014 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nynus tak to uprav do negativu.. Bude to lep e videt :slight_smile:
1. črc 2014 ve 22:31  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@simca190 ani já ne snad se na nás usmálo štěstí :slight_smile:)
1. črc 2014 ve 22:34  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasenka888 ja doufam :slight_smile: odkud jsi?
1. črc 2014 ve 22:35  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nynus tak foto fakt nevim jestli neco uvidite je to levnej test za tricet korun tady tak nevim ja to vidim hodne dole ze tam neco je jinak je to clear response pregnant test z uk
1. črc 2014 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja sem koukala i na foto na testy na google a prave ze ja to vidim az dole tak jestli je to normalni normLNE JE TA druha carka blizko te prvni a ja ji vidim az dole
1. črc 2014 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak koukam na negativ a ja furt neco vidim asi sem blazen nebo si to moc preju myslim ze jestli je to pravda tak pristi tyden by se to melo uz potvrdit ne to bude uz 3 tydny
1. črc 2014 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simca190 poslala sem foto
1. črc 2014 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nynus. No carka by mela byt blizko te druhe.. To je u vsech testu stejne.... Ale at koukam jak koukam tak ji tam nevidím :frowning2: :slight_smile:
1. črc 2014 ve 23:00  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jak se koukám, tak ji také trochu vidím, ale hooodně nízko... to je zvláštní test! zkus raději jiný
1. črc 2014 ve 23:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@simca190 Ústí nad Labem :slight_smile:
@nynus taky bohužel nevidím :(
1. črc 2014 ve 23:35  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nynus Já ji vidím :slight_smile: testni zítra :slight_smile:
1. črc 2014 ve 23:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasenka888 tak budem tehulkovat spolu :slight_smile:
2. črc 2014 v 01:02  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@simca190 snad anooo :slight_smile:)
2. črc 2014 v 10:35  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasenka888 jak to mas dnes? Me zacaly trochu bolet bradavky... :slight_smile:
2. črc 2014 v 10:39  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pikvik1 myslis :slight_smile: tak ja dnes koupim testi a zitra zkusim
2. črc 2014 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes uz zadne tehu priznaky sem svezi mam naladu ale furt hlad hahaha dobrej den dneska :dizzy_face: :dizzy_face: tak uvidime jak probehne testovani doufam ze nebudu zklamana tak moc si to preju ach jo
2. črc 2014 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@simca190 dneska mě zase bolej prsa vice tedy pravé prso... A brutálně me bolí hlava... :( a jsem v práci na jedenáct hodin, tak super :(
@nynus zadaří se uvidíš :slight_smile:)
2. črc 2014 v 11:47  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@simca190 a začínají mi vadit pachy :D Včera jsem přítele vyhodila z postele protože se navoněl vonavkou a mě z toho bylo zle přitom ji celou dobu používá... A dneska mi ráno nechutnal bílý jogurt a ted mi nechutné salát zakapnuty citronem. :(((
2. črc 2014 v 11:56  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasenka888 me bolela taky rano hlava... Ja zatim nezkousela co mi nechutna a chutna :grinning:. Ale mam chut na hrachovou polivku ikdyz ji nenqvidim :grinning:
2. črc 2014 ve 12:25  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:D děláš si srandu ? :D zrovna se hrachem v práci cpu :D
@simca190
2. črc 2014 ve 12:32  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasenka888 no tak ted si mi nahodila tamovou chut :grinning: a ja ani polivku ani lusky nemam :-! Az pujdem na nakup tak si musim nakoupit zasoby :grinning:
2. črc 2014 ve 12:34  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek