Mohu být těhotná?

tyna_h
22. čer 2016

Ahoj holky,
chtěla jsem se zeptat jestli je možný, že jsem těhotná.
Brala jsem 4 roky vysoko hormonální antikoncepci, která byla na akné. Přestala jsem jí brát 31.1.2016 první měsíc se mi to zpozdilo asi o 3 týdny, ale to bylo kvůli tomu, že se to tělo vzpamatovávalo z té antikoncepce od té doby jsem to měla zase na den přesně bez zpoždění. S přítelem spolu spíme docela pravidelně bez ochrany. Snažíme se o miminko už od toho února. Menstruace mi měla dorazit 18.6 a stále nic nemám ani příznaky jako jsem vždy měla před menstruací (bolesti v pod bříšku) Naopak jsem se úplně celá osypala včera jsem si dělala test a byl negativní jsou to 4 dny zpoždění. Chtěla jsem se zeptat jestli teda je to na 100%, nebo jestli si mám raději udělat ještě jeden a pokud ano tak kdy nechci si dělat 100 testů. Děkuji moc 🙂

tyna_h
autor
24. čer 2016

tak to jsme na tom stejně :D a jak dlouho máš zpoždění ? 🙂

tyna_h
autor
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
trrr
24. čer 2016

Holky prosim radu sem uz na palici posledni ms 25.5 od teto stredy lehce pozitivni testy zadny duch jen druha carka slabsi dnes na odberech hcg a hodnota pouze 30 co myslite?

sussane22
24. čer 2016

Co Ti rekl doktor? Hodnota hcg se postupne meni, stoupa každým dnem, me zadnou hodnutu nikdy nikdo nerekl, jen ze v krvi hcg mam.. ale pokud Ti vysla druha carka muzes pocitat s těhotenstvím 🙂 gratuluji 🙂 ale pro tvou jistotu si udelej ob dva dny dalsi testy, carka by mela jit cim dal vic videt.. nemas nahodou foto trestu?

trrr
24. čer 2016

@sussane22 ja je vyhodila od stredy je carka stejne slaba a a

trrr
24. čer 2016

@sussane22 a hcg mi rikala sestra doktor mi rekl ze na ultr neco je ale ze je skeptik a nejspis to moc nedopadne nevi

sussane22
24. čer 2016

Kazdopadne jeste zkoušej, ja mela 2 test za dva dny carku dokonce o neco slabsi, zalezi jak je naredena moc, dost jsem v noci pila pac zizen byla velka.. jinak priznaky, zmeny mas?

sussane22
24. čer 2016

Proc Ti rekl takovou vec? Ze tam něco je? Divne, mela si uz nekdy v minulosti nevydarene tehotenstvi? Kdy mas dalsi kontrolu?

trrr
24. čer 2016

@sussane22 mam jen spozdeni coz se mi nestava a jinak nic jen bradavky citim zlehka ale u prvnich dvou tehu me bolela uplne prsa a do zpravy mi napsal 3gravidita ale na ultr divnou zkratku jako ze asi nic

trrr
24. čer 2016

@sussane22 nemela sem to nikdy vzdy ukazkove tehu na kontrolu za 10dni pokud to nedostanu a hcg 30je tehu?

sussane22
24. čer 2016

Tak to budes tehulka, gratujuji, jinak si s doktorem byla vzdy spokojena? Pac mi prijde ze takove zvláštní informace by Ti nemel rikat, pochopila bych: tak něco tam je ale nezda se mi to, dojdete za tyden.. treba

sussane22
24. čer 2016

https://m.womenzone.cz/encyklopedie/hladina-hcg tohle je zajimave, mrkni na to 🙂

trrr
24. čer 2016

@sussane22 5-425 znamena co?tam se nevejde tech mejch 30ne?

trrr
24. čer 2016

@trrr uz sem 4tydny od posledni ms ta byla 25.5

trrr
24. čer 2016

@sussane22 jo je suprovej mockrat mi pomohl

trrr
24. čer 2016

@trrr kdyz mi ta sestra volala tak rikala ze to moc nevidi ze mam pouze tech 30hcg

veruka
24. čer 2016

jako nechápu když jsi poslední MS měla až 25.5. tak na UZ krom zvýšené sliznice nemůže být nic i já to tak měla dokonce týden po vynechání si nebyli jistí a 30 je počínající gravidita tudíž hodnota,ktrerá se obvykle objeví v době vynechání MS,takže neházej flintu do žita a počkej tak týden nebo alespoň 3 dny a nech si HCG znovu nabrat!
držím Ti pěsti ať to vyjde Tobě i ostatním!

trrr
24. čer 2016

@veruka dobre tak uvidime je to na palici ta nejistota

sussane22
24. čer 2016

Taky nesnasim nejistotu ale to zvládneš 🙂 drzim palce 🙂

sussane22
24. čer 2016

@veruka ty mas 8 deti? :-O

veruka
24. čer 2016

@sussane22 jj po operaci slepáku ve 13 letech,mi tvrdilí,že nebudu moct mít děti,tak do mě prali hormony až do 18 no a takhle skvěle mě vyléčili 😀

trrr
24. čer 2016

@veruka masakr!ja 2

veruka
24. čer 2016

@trrr no tak vidíš a třeba bude i to 3. jen vydržať ,ale vím jak Ti je taky jsem si tím prošla ve třech těhotenstvích

trrr
24. čer 2016

@veruka ja teda nechapu proc sestra rekla ze tech 30hcg je hrozne malo a proc testy od stredy nesili furt stejne

trrr
24. čer 2016

@veruka a jak ze si0to mela podobne u 3tehu?a mas zdrave ditka?muzes popsat tu podobu?

veruka
24. čer 2016

ty testy jsou i podle toho jak moc je naředěná moč a vem si,že někdo je má i negativní a těhotný je
sestra -no nechtějí třeba dokud to není jisté 100pro dělat naděje nebo nevím proč Ti to řekla
no ve 3
z 8 těhotenství jsem šla na ko týden po vynechání a nic tam neviděli jen tu vysokou sliznici a strašili mě i mimoděložním a za pár dní bylo najednou vše jak má být,jen se prostě těhotenství ukázalo později 🙂

veruka
24. čer 2016

@trrr a děti jsou zdravé jen 1syn je autista

trrr
24. čer 2016

@veruka dekuji za odpoved a klobouk dolu teda musis mit veselo 😁

veruka
24. čer 2016

@trrr nemáš zač tak Ti moc držím pěsti!!! a veselo no dost často až moc 😀 obzvlášť s těma nejstaršíma 😀

trrr
24. čer 2016

@veruka dekuji jsi hodna 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru