Mohu být těhotná?

tyna_h
22. čer 2016

Ahoj holky,
chtěla jsem se zeptat jestli je možný, že jsem těhotná.
Brala jsem 4 roky vysoko hormonální antikoncepci, která byla na akné. Přestala jsem jí brát 31.1.2016 první měsíc se mi to zpozdilo asi o 3 týdny, ale to bylo kvůli tomu, že se to tělo vzpamatovávalo z té antikoncepce od té doby jsem to měla zase na den přesně bez zpoždění. S přítelem spolu spíme docela pravidelně bez ochrany. Snažíme se o miminko už od toho února. Menstruace mi měla dorazit 18.6 a stále nic nemám ani příznaky jako jsem vždy měla před menstruací (bolesti v pod bříšku) Naopak jsem se úplně celá osypala včera jsem si dělala test a byl negativní jsou to 4 dny zpoždění. Chtěla jsem se zeptat jestli teda je to na 100%, nebo jestli si mám raději udělat ještě jeden a pokud ano tak kdy nechci si dělat 100 testů. Děkuji moc 🙂

baskervile
8. črc 2016

@lichtakova Dělala jsem si ho včera ráno a negativní....

lichtakova
8. črc 2016

@baskervile tak to na tehotenstvi moc nevypada...zalezi,jak se ted citis, jestli bys mela pocit,ze je to treba zanet nebo neco podobneho,bude si koupit neco v lekarne nebo vyrazit na gyndu...preju,at jsi brzy fit.

veritanas
8. črc 2016

Holky, tak jsem si dělala 2 testy, klasický a digitální clearblue a oba jsou negativní,..tak je to snad v klidu...😀😀nebudu vám ale kecat, ulevilo se mi... díky za rady..pro klid duše zkusím další za 3dny, když ms nedojde...

lucie_k_s
8. črc 2016

Ahoj holky mám na vás takový dotaz... Od minulého měsíce se s přítelem snažíme o miminko... Těhotenský test mi vyšel negativní, pak jsem dostala slabou MS a od té doby mě tlačí na levé straně podbřišku (tam kde byla minulý měsíc ovu), je to taková tupá bolest... K lékaři jít nemůžu jsme na dovolené v horách mimo ČR, těhotenský test jsem si koupila před chvílí a nevím zda ho mám tedy dělat. Stalo se to některé z vás? Nebo co by to mohlo být? Dnes mám mít ovulaci, ale ta je na druhém vaječníku a je to úplně jiná bolest... Nemůže to být třeba cysta? Žádné jiné těhu příznaky nemám. Děkuji moc za radu, fakt nevím co by to mohlo být. MS bolest a ovu bolest je jiná, tu mám pravidelně každý měsíc a poznám i z jakého vaječníku. Těhu si myslím, že nejsem, dle té MS...

lichtakova
8. črc 2016

@lucie_k_s ty vaječníky se nemusí nutně střídat, může fungovat nějaký čas jen pravý nebo jen levý...cysta to být může, mně jednou nejspíš praskla a nevěděla jsem, zda se nemám vydat jakože se slepákem...s testem bych vydržela min.do rána. Ale taky si nemyslím, že by to bylo těhotenství.

baskervile
8. črc 2016

@lichtakova Právě že kromě toho pobolívání a občasné nevolnosti mi jinak není.Ani výtok,ani problémy při močení 😒 No,dnes odpo jsem si udělala další test.Vyběhl tam jakýs stín,ale nevím,jestli až po limitu,protože jsem neměla čas u toho sedět a pak jsem na to zapomněla

lichtakova
8. črc 2016

@baskervile to muze taky udelat ta cysta...

lichtakova
8. črc 2016

@baskervile vyfot 🙂

lichtakova
8. črc 2016

@baskervile ale kdybys byla uz od min.mesice,tak uz by mely byt dve silne cary. Ja myslim,ze nic...

baskervile
8. črc 2016

@lichtakova To vyfotit ani nejde 😖

denavrbova1
16. led 2022

Co si myslíte o tomhle je to positivní a nebo negativní?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru