Možné těhotenství?

kolka01
20. pro 2022

Zdravím všechny, s přítelem se půl roku snažíme o mimčo a zatím neúspěšně (ano, pro někoho je půl roku málo). Přítel byl na vyšetření, jestli je všechno v pořádku, a je. Já byla u gyn, a taky vše v pořádku. Doktorka mi předepsala Utrogestan a brala jsem ho zatím 2 cykly. Vždy mám ms pravidelnou, nebo o pár dní déle, je mi strašně špatně, mám dva až tři dny neskutečné křeče v břiše, že ani prášek nezabírá a 10 dní před mě vždy strašně bolí prsa. Nejdříve den dva špinění, pak dva dny strašně silné krvácení a trvá to tak 6 dnů. Tenhle měsíc jsem dostala ms o pár dní dříve, prsa vůbec nebolí, jen citim, že jsou větší a plnější, břicho mě skoro vůbec nebolelo a ms je taky jiná. Začátek hnědé špinění (jako u každé ms), pak den silnější a dneska je druhý den a přijde mi, že to končí. Je to o dost slabší a probíhá to úplně jinak. Tenhle měsíc mě od poslední ms bolí podbřišek a měla jsem celý ten měsíc hustší bílý výtok, až do pár dní před touhle ms. Myslela jsem si, že jsem nastydlá, ale nepřišlo mi. Abych měla takový výtok celý měsíc v kuse se mi nestalo… Test jsem si dělala 4 dny před očekávanou ms (tedy 2 dny před tím, než jsem to dostala dříve), a byl negativní.
Myslíte si, že je možné, že se něco děje? Nebo je to vcelku normální? Děkuji za názory 😇😇😇

lencaa11
21. pro 2022

@kolka01 řekla bych že je to normalni tělo si jede svoji cestu asi bych dala si vytaminy na podporu poceti dělala ovu testy a milovala se kdy je chuť a čas ☘️☘️

kolka01
autor
21. pro 2022

@lencaa11 to děláme i tak, ale mít ms, místo bolestivého týdne a v silném měřítku, jen dva dny a slabě bez bolesti je divné 🤔

lencaa11
21. pro 2022

@kolka01 tak jedině počkat pár dní a vyzkoušet test když bude negativní tak prostě tělo muze obcas procházet hormonálními změny tělo není stroj někdy se stane že je Ms jiná může to bejt i třeba cysta ,hormony ,stres ,atd...

kolka01
autor
21. pro 2022

@lencaa11 taky možné, každopádně počkám pár dní, zkusím test a uvidíme. 😇 děkuju za odpověď😇

janule0123
23. pro 2022

@kolka01 a nemůže v tom dělat hokej třeba ten utrogestan? Ze to pak funguje trosku jinak …

berushe14
24. pro 2022

Tohle děla utrogestan. Presne co píšete.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru