Můj těhotenský test, jsem těhotná?

agnesi
30. zář 2013

Ahojte holky 🙂

Všimla jsem si, že některý z vás jste tady fakt expertky na rozpoznání pozitivního testu od negativního a i já bych chtěla poradit.

I já sem si svoje odfotila a přidávám, i když vím, že je ještě brzo, aby to bylo krásně viditelný, ale ta zvědavost mi prostě nedá spát 😝

Zdá se mi, že na tom horním testu, který je dělaný dnes ráno, se už něco rýsuje, ale potřebovala bych nějaké odborné oko, které by to posoudilo 😉

Děkuji 🙂

pajakuco
19. led 2015

Ahoj holky, co říkáte na toto? Děkuji.

tarra27
19. led 2015

@pajakuco myslím, že netřeba komentář .-) gratulace

intime
16. únor 2015

Ahoj holky potřebuji poradit menstruaci jsem dostala o 12 dnů dříve přední jsem čtyři dny špinila a pak přišla. Už to mám 7 den a pořád dost krve. Pořád mně bolí prsa a stále bych něco jedla. Zkusila jsem si udělat test i když vím že díky menstruaci to test nemusí ukázat ale byl tam strašně slabý proužek. Mužů být těhotná nebo si zas něco namlouvám. Děkuji

lucinka58
16. únor 2015

Určitě těhotenství 🙂

nikisekfrancova
25. pro 2015

Ahojte holky chci se zeptat můj přítel se do mě napustil 17.12 to jsem mela vysokou Plodnost....,ale o to by nešlo a pak. Ještě 21.12 a 4 krát myslíte že by mohla být v tom???,a jo těhotenský test jsem si dělala 22.12 a nic

anonym88
25. pro 2015

@nikisekfrancova těhotenský test má cenu dělat az při vynechane menstruaci! Určíte ne den nebo pár dni po styku. A klidne těhotná byt můžeš, ale je fakt brzo na test.

nikisekfrancova
25. pro 2015

@anonym88 Děkuji

nikisekfrancova
3. led 2016

Dobrý večer holky,chci se zeptat je normální v 2tt.slabounce krvacet??

amcadanca37
21. bře 2016

Ahoj mám 2 dny spojení ms včera mi bylo nevolno točí se mi hlava je mi na omdleni prsa mám citlivá.udělala jsem si dnes test a byl negativní ☹k doktorovi se mi nechce abych nebyla za blázna.prosím poraďte 🙂 děkuji

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru