Jsem těhotná?

monbonaa
26. čer 2023

Holky potřebuji poradit nebo trošku uklidnit... MS přišly akorát o jeden den později, v den MS jsem si dělala test a podle mě vyšel negativní. 🤷‍♀️Krvácení pokračovalo, tak jsem to neřešila. MS mě ale po 3 dnech skončila asi 😀🤷‍♀️ Dělal jsem test dnes a vyšel pozitivní?? Je možný, že bych byla těhotná? Horní test dělany v den MS a spodní dnes 🤷‍♀️☘️

ivkasolavova
26. čer 2023

těžko říct asi to ovlivnila ta ms ještě ,podle mě je na test brzo pokud jste těhu

dashyyy
26. čer 2023

A byla to fakt MS?? Nebylo to třeba jen uhnizďování?? To by odpovídalo ;) zkusila bych zítra/pozítří další test
@ivkasolavova pokud už má po MS, tak by test už mohl vyjít, když se běžně testuje v den meškání.. já mela pozitivní test u obou dětí ještě před termínem MS

ivkasolavova
26. čer 2023

@dashyyy tak s tím nemám zkušenosti ,mě test ukázal až hodně později

lencaa11
26. čer 2023

@monbonaa zatím jsou negativní testy a po Ms to může bejt od hormonů tělo někdy si jede svoje udělala bych za 2-3 dny TT a uvidíte

lauriak
26. čer 2023

Ja myslim, ze tehotna nejsi. Omlouvam se. Ale po meskani 3-4 dni uz tam musi byt jasna ciarka.

jaja01k
26. čer 2023

@monbonaa Možné to je. Zkus další test za pár dní.

pajusz
26. čer 2023

Testovala bych za pár dnů, buď bude silit a je to tam nebo to odešlo s ms a ukazuje se zbytkový hcg. Nikdo ti víc neřekne než další testování. Good luck🍀

monbonaa
autor
26. čer 2023

@dashyyy to já vůbec nevím 😀 krvácení bylo jako kdyby MS akorát trvalo 3 dny a nic, mě to bylo divný proto jsem si udělala další test 🤷‍♀️☘️

dashyyy
27. čer 2023

@lauriak no nemusí.. stačí pozdní ovulace a je to

lauriak
27. čer 2023

@dashyyy mala menstruaciu a ma negativny test. Nevidim jediny dovod aby bola tehotna 😏 Mamatesty duchuju.

dashyyy
27. čer 2023

@lauriak já měla špinění, které bylo jako MS, takže o MS jít nemuselo a já na obou testech vidím duchy.. já měla ovulaci až 22DC, takže jsem to měla termínově hodně podobně vč. nidačního špinění.. neříkám, že je těhu, ale že se to nedá úplně vyloučit

misha31
27. čer 2023

Pravdepodobne to tehu nebude, to uz by tam byly dalnice 😔

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru