Za jak dlouho zjistím, že jsem těhotná?

lola002
20. črc 2021

Dobry den
Možná je to hodně blba věc. Ale za jak dlouho po oplodnění mi test ukáže jestli jsem těhotná nebo ne?... Protože dělala jsem si 4 testy mela jsem 2 pozitivní a dva negativní ale podle me po 3 dnech je to ještě brzo ne? Aby se věděla odpověď.
Děkuji moc za odpovědi .

j.a.n.i
20. črc 2021

@lola002 No, nejdříve tak 10 dnů po, jistě tak těch 16 dnů po.

lola002
autor
20. črc 2021

@j.a.n.i děkuji moc 🤎

maxulekapcule
20. črc 2021

U prvniho me to ukazalo presne 10.den, u druheho taky, u tretiho az 16.den

nikjean
20. črc 2021

Uf, tyhle dotazy mi dávají fakt zabrat. Copak holky vůbec neznáte své tělo? Pokud opravdu nevíš, jak tělo funguje, je to takový problém si informace dohledat, trochu studovat (jak probíhá proces oplodnění atd.)? To je prostě šílený, kor když si dospělá ženská (předpokládám).

martulka88
20. črc 2021

@nikjean Já jsem raději smazala koment, protože by nešel napsat "normálně". Ale občas si fakt říkám, že tady je to perla za perlou a někteří by se neměli rozmnožovat.

lachtanice86
20. črc 2021

@lola002 takhle vypadá distanční výuka v praxi. Začni studovat jak funguje ženské tělo

klokanka31
20. črc 2021

@lola002 Jistotu že jsi těhotná zjistíš za 9 měsíců u porodu ☺

j.a.n.i
20. črc 2021

@klokanka31 Pockej, to zjisti, ze BYLA tehotna 😁

lola002
autor
20. črc 2021

@klokanka31 mě jde spis o to ze mám posledni rok školy před sebou ... A s mým oborem se škola vylučuje proto se ptám

sebestka
21. črc 2021

@lola002 Pokud ti vynechá menstruace, udělej si test. Takový honění duchů je k ničemu. Pokud se škola neslučuje s tvým těhotenstvím, tak je velká škoda, že si to nevěděla "neřešila" dřív. V dnešní době, kdy si můžeš antikoncepci vybírat.

izzylka
21. črc 2021

3 dny po oplodnění ti to žádný test fakt neukáže 🙈

noberunka
21. črc 2021

@izzylka fakt ne jo. Já myslela, že test to ukáže ještě dřív, než k něčemu dojde. Toto jsou opravdu otázky 😉, nebo chtěla slečna při středě pobavit.

izzylka
21. črc 2021

@noberunka věřim tomu, že se najdou i takové, co to zkouší hned po sexu 🙈 většina dnešní mládeže ani neví, jak to vše probíhá 😂 chtělo by to zavést zase sexuální výchovu 🙈😂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru