• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Může teď přijít MS, pokud jsem před týdnem otěhotněla?

8. února 2014 
Zdravím Vás. Mam prosbicku. 2.2. jsem měla ovulaci. Teda podle toho, jak mi vyšly ovulační testiky.. A v rozmezí od 8.-15.2. čekám menstruaci... Tak se chci zeptat, jestli když bych byla po oplodnění, jestli se v tomto rozmezí může menses dostavit. S přítelem jsme se ale před ovu, během ovu a po ovu milovali. Prsa apod mě neboli.. Diky :slight_smile:
8. únor 2014 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jestli myslíš jako následující menstruaci, tak už by ses měla obejít bez ní :wink:
8. únor 2014 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Můžeš mít klidně menstruaci i první tři měsíce. Jsou i takové ženy a přitom jsou těhotné. Je to zvláštní, ale je to tak a určitě by ti to řekl i gynekolog. Úplně běžné to není, ale stát se to může.
8. únor 2014 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je hrozně zajímavé, v čem se v tom případě drží to oplodněné vajíčko, když zaniduje? Když se při menstruaci odlučuje endometrium. To je příroda mocná čarodějka :D Co žena to orginál. Držím palečky <3
8. únor 2014 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty nemáš pravidelnou menstruaci? Že očekáváš menstruaci v rozmezí týdne?
Myslím, že pokud jsi těhotná, tak menstruace dorazí, občas se stane, že menstruuje i těhotná, ale není to nijak časté.
Pokud bys jenom špinila, tak by šance byla.
Obecně šance na otěhotnění je, když jste si to "posichrovali" před ovulací i při ní, ale neupínala bych se k tomu... :wink:
8. únor 2014 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
V prosinci jsem totiž měla menstruaci 15.12., v lednu 8.1. A teď čekám.. Jinak jsem ji vždycky měla 15.-16. v měsíci.. Tak já brala antikoncepci předtím 5 let, pak asi tři měsíce nic a pak dva mesice.. No a od ledna už jí neberu, protože chceme miminko.. Každopádně pokud mám před menses, bolí mě prsa apod, teď ale nic. Jinak moc díky všem.
8. únor 2014 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek