• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Může to být miminko? Bříško mám jak na vodě

15. května 2014 
Holky vím, že je brzo, ale snažíme se už tak dlouho... 5 a 6 den od ovu jsem měla BT jen 36,7 a teď to stouplo - sice jen na 36,8, ale stouplo. Už od víkendu je mi tak nějak všelijak, nic určitého. Dne ráno 23 den jsem se pozvracela a stále je mi tak nějak - nic mě nebolí, ale bříško mám jak na vodě. Prosím myslíte, že to tentokrát vyšlo a papř. prosím nějaký název těch citlivějších testíků.
15. kvě 2014 v 07:58  •  2 děti - čeká miminko, termín má v dubnu 2015  • Odpověz  • To se mi líbí
@akmitaf ahoj, tak citlivější test ti určitě poradí v lékárně, tak teoreticky dle mě by to mohlo něco znamenat..já měla třeba těhotenský test asi 12 den po ovulaci..ale byl to tak slabunký podidoušek, že to ani nešlo vidět skoro.. ale nezoufej...zkus to vydržet ještě pár dní a pak uvidíš..každopádně ikdyby test vyšel negativní nezoufej, on se může jako pozitivní ukázat až za pár dní..
15. kvě 2014 v 08:25  •  2 děti - čeká miminko, termín má v červnu 2014  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
Děkuji - doufám, že už to snad výjde. Test si udělám asi zítra nebo v sobotu ráno - jedu o víkendu do termálů, tak ať třeba už vím, že nesmím do teplé vody, ale stejně do ní nepůjdu - ať výjde nebo ne ať si pak nic nevyčítám
15. kvě 2014 v 08:53  •  2 děti - čeká miminko, termín má v dubnu 2015  • Odpověz  • To se mi líbí
@akmitaf kup si test od dr.maxe s citlivosti 10...... :slight_smile:
15. kvě 2014 v 10:08  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
jůůů díky
15. kvě 2014 v 11:11  •  2 děti - čeká miminko, termín má v dubnu 2015  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek