Můžu být měsíc od vysazení HA v tom?

beruska4321
26. lis 2017

Zdravím všechny 😉 mám takový problém... Po přečtení některých článků, jsme se s přítelem domluvili, že HA vysadim. Brala jsem Lindynette 20. Poslední MS proběhla jak měla, díky HA, ale teď už mám týden zpoždění 😕 v den kdy jsem měla dostat MS se objevil čistě bílý krémový výtok, který jsem snad ještě neměla. Teď po týdnu mě začalo pobolivat v podbřišku, nijak zvlášť silně, ale spíš jen tak občas mě tam píchne. Jsem strašně unavená, ale to bych přičetla spíš k nedostatku spánku 😉 TT jsem si zatím nedělala, ale pokud se MS ještě dva dny nedostaví, tak si ho skočím koupit. Máte někdo podobné zkušenosti? Kdy bych měla jít zhruba na gyndu?

Díky za odpovědi 😉

lnika2
26. lis 2017

Ja na druhou MS po vysazeni cekala vice nez 30 dni .... telo se vzpamatovava z hormonu 🙂 ale samorejme pokud jses sexualne aktivni tak tehotna byt kludne muzes 🙂

beruska4321
autor
26. lis 2017

No já právě vysazovala už v minulosti asi třikrát a MS se vždycky dostavila jak měla, tak mě to trochu znervózňuje 😕 s přítelem právě žádnou ochranu nepoužíváme, přerušujeme... Spíš jsem si říkala jestli je vůbec možný, že bych mohla otěhotnět takhle brzo po vysazení? Vždyť ty látky se drží v těle delší dobu, ne?

beruska4321
autor
26. lis 2017

Ještě mě docela trápí, že když přijdu domů z práce (mám to cca 30 minut od zastávky a poslednich 100m pořádnej kopec 😏😂) a sednu si, tak mě začnou přepadat takový návaly, že třeba dvě minuty přemýšlím jestli půjdu zvracet nebo ne 😞 mám to teda jen občas, ale i tak... Dneska ráno se mi teda motala trochu hlava, ale to bylo nejspíš nedostatkem spánku a teď mě zase trochu pobolívá podbřišek, ale pořád mám jen výtok... Znervózňuje mě, že nevím co to je 😞

rozarka2213
26. lis 2017

Já otěhotněla ihned po vysazení antikoncepce. Určitě bych si udělala test. Možné je vše 😉

beruska4321
autor
26. lis 2017

Zítra si ho zkusím udělat 😉

ronja55
26. lis 2017

Také jsem otěhotnela hned po vysazení HA a to jel manžel ještě na služební cestu a nebyl 14 dní doma, tak že jsem musela otěhotnět prvních 14 dní po vysazení...

mumik
26. lis 2017

Ahoj, kamarádka také otěhotněla hned první měsíc..ale samozřejmě může jít o rozházené hormony. Zkus test a když bude negativní tak ještě počkej a když tak se objednej k doktorovi, ať Ti dá vyvolavacku.

pasteta
26. lis 2017

@beruska4321 Já jsem měla po vysazení antikoncepce taky pěkně rozházenou menstruaci a těhotná jsem nebyla.Jestli si ty příznaky trošku nevsugerováváš když si tak přeješ mimčo.Po testu budeš určitě chytřejší.

beruska4321
autor
26. lis 2017

@pasteta právě že jsme mimčo ani teď neplánovali 😕 jak říkám, mě právě znervózňují ty příznaky co mám... Zítra zkusím test a uvidíme 😉

gabkekoczi
26. lis 2017

Brala jsem stejnou HA a otěhotněla jsem taky hned. V květnu vysazeno a v červnu už těhu. Až jsme byli s manželem oba v šoku. Ale my to teda plánovali.

dzogobela
26. lis 2017

Muzes byt tehotna, znam pripady, kdy se zadarilo hned. Ale ja treba mela prvni cyklus po vysazeni HA 68 dni a zabrala az vyvokavacka.. Takze zkus test a uvidis.

amoretspes
26. lis 2017

Ano je to mozne dokonce v 1.mes po vysazení je to nejvíce pravděpodobné,protoze se hormony zblázní a jsou na nějaké vysoké hranici.jsou o tom i studie.Takze raději test ;)

finezuza
26. lis 2017

U prvniho ditete jsem otehotnela 14 dni po vysazeni prasku, a to jsem je uzivala 8 let. A to jsem si myslela, ze budu mit problem otehotnet, tak jsem je vysadila drive, aby telo melo pul roku na pripravu na otehotneni.

nafuka
26. lis 2017

tak proč jsi to vysazovala, když neplánujete mimčo?

beruska4321
autor
27. lis 2017

@nafuka domluvili jsme se na tom s přítelem. Pořád se mě ptal jestli jsou ty prášky v pohodě a jestli nemám strach, že bych měla jednou možná problém otěhotnět, atp.

zuzineckah
27. lis 2017

Otěhotněla jsem HNED po vysazení HA 😉 A když píšu hned, myslím tím opravdu hned😂 Ani jsem nestihla dostat první MS👍😀

nafuka
27. lis 2017

@beruska4321 no, ona žádná HAK není zrovna OK, může maskovat problémy s cyklem, je to prostě chemie.

barusilonka
27. lis 2017

Já po vysazení počkala na první MS a pak jsme se zacli snažit a zadarilo se na první pokus 🙂 takže si myslím že těhotná můžeš být,navíc ty příznaky jsou jasné 🙂

beruska4321
autor
27. lis 2017

Právě jsem si udělala ten test, nepatrný náznak na druhou pozitivní čárku tam je 😊 mám si dělat další testy nebo jít rovnou na gyndu?

rozarka2213
27. lis 2017

@beruska4321 ještě si třeba zítra udělej jeden test. Ale pokud máš silné bolesti, tak se objednej hned. Pokud ne, tak máš ještě čas 😉

beruska4321
autor
27. lis 2017

Nebo se mi zdá, že je tam duch?

sarkoc
27. lis 2017

Ještě bych pockala, doktor by asi zatim stejne nic moc nevidel, ale duch tam je...zkus za tri dny znovu 😉

dzogobela
27. lis 2017

@beruska4321 je tam duch, ale jeste bych udelala test znovu za dva dny. Doktor te pravdepodobne stejne objedna az za par tydnu.

beruska4321
autor
27. lis 2017

Oukej, zkusím si test udělat za dva dny znovu 😊

kacasa
27. lis 2017

noo, zacina se rysovat carka 🙂

kacasa
27. lis 2017

pokud jste neplanovali, nevim proc jste se nechranili jinak .-o

barizna
27. lis 2017

já otěhotněla týden po vysazení prášků 🙂

beruska4321
autor
27. lis 2017

@kacasa jak jsem psala dříve, přerušovali jsme... S tím, že když se přítel udělal, tak jsme nepokračovali 😉 evidentně stačila kapka.

jaanicce
27. lis 2017

@beruska4321 Mozne je uplne vsechno. Podle me mas uz pozitivni test, akorat bych si za dva dny udelala dalsi test jestli carka zesili. Kdyz zesili tak bych normalka zavolala na gyndu a oni si to spocitaji (podle posledni MS) a objednaji si Te podle toho jak oni uznaji za vhodne. A jestli to nedostanes tak by jsi se stejne mela objednat..

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru