Můžu být těhotná?

lucie2829
12. zář 2016

Ahoj holky,chci se zeptat,když jsem měla s přítelem asi jen 4 minutový sex (ano,opravdu tak krátký 😃) 1 den po menstruaci a vim určitě, že se do mě neudělal, mohla bych být těhotná?

odula
12. zář 2016

Mirror, mirror on the wall... 😉

nutricnihodnota
12. zář 2016

Jo, holka, možný to samozřejmě je. Cca, za tři týdny budeš vědět.

lucie2829
autor
12. zář 2016

@nutricnihodnota mám v pátek dostat menstruaci od toho dne je to už 17 dní,myslíš že by už test mohl něco ukázat?

misula29
13. zář 2016

tam nejde o datum sexu ,ale kdy byla ovulace

lucie2829
autor
13. zář 2016

Sex byl 26.8 a ovulace 6.9

misula29
13. zář 2016

@lucie2829 pak je otěhotnění nepravděpodobný

lucie2829
autor
13. zář 2016

@misula29 poslední 2 dny,mě pobolívá furt břicho. Myslíš že to můžou být nějaké příznaky nebo je to jen ze stresu?

lenusaak
13. zář 2016

@lucie2829 já bych se přestala hlídat. Pokud ty datumy co uvadíš, jsou přesný, či-li ovulace probehla v tomto období co píšeš ( zajímalo by mě, jak si ji zjistila, zda ovulačními testy, bazální teplotou nebo jen snad vypočítala podle internetové kalkulačky?) potom není co řešit.
Bylo to 1den po menstruaci - takže nové vajíčko nemělo šanci behem tak krátké doby, dozrat, a uvolnit se tak do terénu k oplodnění - či li ovulaci.
Spermie se v těle dokážou držet tři dny, po kterou jsou schopny oplodnit vajíčko po OVULACI! ty píšeš, že ovulace byla až několik dní po pohl.styku..tak co tady víc řešit? myslím si, že je to více než jasné 🙂 těhotensví je opravdu nepravděpodobné ...

lucie2829
autor
13. zář 2016

@lenusaak mockrát děkuju
Ovulaci poznám,podle bolestí v podbříšku a výtoku
Snad bude všechno v pohodě a těhotná nebudu,ale menstruace se mně určitě posune kvůli stresu

lucie2829
autor
13. zář 2016

@lenusaak ale vim určitě,že se do mě neudělal 🙂 měli jsme potom ještě orální sex,který nějakou tu chvilku trval
Jediné co se do mě mohlo dostat jsou jak se říká "kapičky lásky" a to samozdřejmě ještě nevím jistě 🙂

lucie2829
autor
16. zář 2016

Holky dneska jsme si dělala test a je to druhý den co bych měla mít menstruaci,vyšel negativní ani žádný drobný náznak druhé čárky
Myslíte že mám udělat ještě za 2-3 dny kdybych nedostala menstruaci další test? Nebo by se tam už něco ukázalo

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru