Můžu být těhotná?

dagma1980
10. srp 2018

Dobrý den. Měla jsem menzes 24.7.2018. trvala 7 dní . Mám pravidelnou menzes. S přítelem máme nechráněný sex. Co bude to bude. Dne 8.8. 2018 jsem našla na toaletním papíru čistou červenou krev a potom hlen konzistence vaječný bílek nahnědlý a od té doby nic. Pobolíváni v podbřišku jako před menzezí , svědění pradavek a pálivé prsa. Jinak nic..Je mi 37 a jednalo by se o třetí těhotenstvíN ikdy jsem tohle nezažila . Můžu být těhotná ? Děkuji za rady a odpovědi . Dagmar

jaja01k
10. srp 2018

Můžeš.

dagma1980
autor
10. srp 2018

@jaja01k kéž by ,kuju

misicka1988
10. srp 2018

@dagma1980 Myslím že takhle brzo se ještě nic hodnotit nedá. Jedině počkat zda dorazí ms...

dagma1980
autor
10. srp 2018

@misicka1988 jj ,ale my se pokoušíme i nepokoušime o Mimi každý měsíc,necháváme to osudu . Teď co se mi přihodilo neznám tak nevím. Jestli už jsem z minulého měsíce těhotná .

jaaaninda
10. srp 2018

@dagma1980 hlen konzistence vajecneho bílku a někdy i s krví svědčí, že toho 8.8 proběhla ovulace. I vzhledem k pravidelnému cyklu by to v tomto období cca 15DC sedělo. Takže jestli jste měli ten den nebo i dny před tím nechráněný styk, těhotná být můžeš. Na nějaké příznaky je brzo, ty začínají až s rostoucím hcg, které embryo produkuje po zahnízděni, ke kterému dochází cca 8-10 den po ovulaci. Problémy, které popisuješ mohou být ještě následkem ovulace a hormonální změny s ní spojené.

dagma1980
autor
10. srp 2018

@jaaaninda kuju ale moc jsem tu odpověď nepochopila . Hlen byl jako bílek ale více hutnější takový jako tužší želé . Při sexu se nechranime vše jde do mě . Poslední nechráněný sex byl 5.8 . 2018

linee
10. srp 2018

@dagma1980 8.8.mohla probehnout ovu.Tehotna byt pri nechranenem styku muzes,ale dokud nedorazi ms je to cteni z koule:(

jaaaninda
10. srp 2018

@dagma1980 při ovulaci je hlen, který připomíná vaječný bílek a je i tak táhlý, říká se mu též plodný hlen, protože se v něm spermie nejlépe pohybují. Takže dle tvého popisu se nejspíš jednalo o něj a tedy byla toho 8.8. ovulace.

ahyt
10. srp 2018

Měla hsem to podobné a těhotná jsem byla

werik153
10. srp 2018

Já bych řekla, že proběhla ovulace spíš.

dagma1980
autor
12. srp 2018

@werik153 asi ano,ale už je 13.8 a mě pořád bolí v podbřišku .

lachtanice86
13. srp 2018

@dagma1980 to nemusí nic znamenat. Vydrž do termínu ms a potom testuj

zelenaesmolda
13. srp 2018

Pokud jsi mela nechraneny sex tak ano,muzes byt tehotna.Ale to dneska vedi i holcicky na zakladce :D

novamamina
13. srp 2018

Ježíši... To je porad dokola. Kolik diskuzi s takovým názvem už tu je. A zakladatelko nezlob se na mě, bylo by to tvé třetí dítě? Tak to už snad víš jak to vše funguje ne? Že ovulace je cca uprostřed cyklu a pod...

dagma1980
autor
13. srp 2018

@novamamina jj vím ale naposledy jsem byla těhotná před 16 lety a už ani nevím jak to vše proběhlo a hlavně kazdy těhotenství bylo jiné .

novamamina
13. srp 2018

@dagma1980 ok, chápu to. Ale přeci jen, ptát se na internetu jestli můžu být těhotná... To přeci nikdo neví 😀. Vesteckou koulí tu nikdo nemá. Ale abych nebyla OT.... Taky si myslím že těhotná být můžeš.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru