Můžu být těhotná?

niky_k
23. črc 2018

Zdravim, beru HA Minisiston, menstruaci mam vzdy, kdyz udelam pauzu. Mela jsem ji mit v patek 20.7., ale jen jsem spinila a jen den a od te doby nic. Dnes jsem si udelala tehotensky test a byl negatovni je mozny ze jsem i tak tehotna, kdyz jsem nemela menstruaci?
Dekuji za kazdou odpoved

preiba
24. črc 2018

Pokud bereš prášky jak máš, je to takřka nepravděpodobné 🙂

kac9
24. črc 2018

Ahoj 🙂 jak píše preiba, je to téměř nepravděpodobné, ale na druhou stranu... z vlastní zkušenosti, možné je vše 😀 Také jsem brala antikoncepci, přesně, každý den ve stejný čas a pak to měla přesně jak říkáš, testy ze začátku také negativní, ale teď už mi z toho běhá doma desetiměsíční raubíř 😅 diagnóza - selhání antikoncepce, aneb jsem to 0,01% kde prostě nefunguje, nebo selže 🙂

niky_k
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
niky_k
autor
24. črc 2018

@kac9 tak teď nevím jestli ve středu (zítra) začít brát další platicko nebo ne :/

kac9
24. črc 2018

@niky_k Antikoncepce miminku nijak neublíží, taky jsem brala dál a pak když jsem zjistila, že jsem těhotná, měla jsem strach, ale gynekoložka mi řekla, že miminku nic nehrozí 🙂 ale klidně to u tebe může být jen hormonální nerovnováha, tak to tehdá nazvala moje dr, když jsem za ní šla s problémem, že místo ms, jsem měla jen jeden den lehké špinění 🙂

niky_k
autor
24. črc 2018

@kac9 dobre dekuju moc

machkovam
25. črc 2018

Ahoj holky, dneska rano jsem si delala tehu test, nejsem si vysledkem jista. Ovulace byla 14.7. Ale menatruaci mam mit az za 9 dni. Dekuji za odpovědi. Bylo by to doslova vymodlene miminko. Preji hezky den

kac9
25. črc 2018

@machkovam Ahoj, něco málo tak vidět je, ale z vlastní zkušenosti radím, netestovat takhle brzo. Raději testuj až se zpožděním. 🙂 Je pak menší pravděpodobnost, že budeš zklamaná... Držím ti palečky, ať ti to dopadne jak si přeješ, ale zkus teď opravdu netestovat, 9 dní před ms je brzy 🍀 ❤

zuzkka88
25. črc 2018

@machkovam To máte tak dlouhou luteální fázi? Jste si jistá, že máte termín MS až za 9 dní?

machkovam
25. črc 2018

@zuzkka88 to prave nejsem. Jelikoz v nedeli vecer jsem zacala malicko špinit byl to hnedoruzovy vytok ale malicko a vcera to skončilo. Ja mam MS hodne nepravidelnou, mam to od 28 do 35 dnu. Jednou to bylo i po 21.takze tezko rict. Ale tech peiznaku je vic, boli me prsa i pri chůzi a poslwdni dva dny mam hrozne nevolnosti. Takze tezko rict

zuzkka88
25. črc 2018

@machkovam To špinění mohlo být uhnízdění vajíčka v děloze. Jinak luteální fáze je doba od ovulace do menstruace a ta bývá u jedné ženy +- každý cyklus stejná, na rozdíl od fáze od menstruace do ovulace, tam to může být různé. Luteální fázi bývá 14 dní, ale některá žena ji může mívat třeba 11 dní, některá 16. Ale vždy zhruba stejně. Takže jestli byla ovulace 14.6., tak menstruace by měla přijít +- tento víkend. Držím palce, ať nepřijde. 🙂 Test vypadá nadějně, doporučuji zkusit za dva dny znovu, jestli bude čárka sílit (HCG se zvyšuje ob den).

lioness34
25. črc 2018

@machkovam dělala sis i další nebo jiný test?

machkovam
25. črc 2018

@zuzkka88 dekuji moc, zkusim tedy az o vikendu. Ja tomuhle takhle az moc nerozumim. Delala jsem test i jine znacky, byla tam take slaba carka. Uvidime, clearblue jsou pry nejspolehlivější. Jednou jsem ho delala a nikdy jsem tam nic krome minus nemela. Udelala jsem ho dneska 2x a byla tam carka ikdyz slaboucka a na jinem také. Tak uvidime, ale dekuji.

machkovam
25. črc 2018

@lioness34 ano, jak clearblue tak z maxe ten teplomer. Na obou vzdy byla slaba carecka hodne slaboucka. Ale pokud mam mit menzes az za x dni, neocekavala jsem ji silnou. Jen me zarazilo to radoby krvaceni, neskutecna bolest v prsou a nevolnosti a slabost

kac9
25. črc 2018

@machkovam Může to být zahnizďování, u prvního syna jsem to také tak měla 🙂

machkovam
25. črc 2018

@kac9 uorimne, bylo by to vymodlene dite. Prosli jsme si mimodeloznim pred 5 lety a pred rokem samovolny potrat. Tak snad do tretice. Ten clearblue mi vysly oba stejně dneska rano a ten z maxe jakoby jak tu zeny nazyvaji s duchem..

lioness34
25. črc 2018

@machkovam clearblue byva spolehlivý - myslím ze když vyšly i jiné tak jento nadějné a na to trhu ri vypadá 😉 příznaky mi přijdou brzy ale jinak moc přeji ať vše vyjde a je vporadku 😉❤️

kac9
25. črc 2018

@machkovam Moc vám to přeju a clearblue je spolehlivý 🙂 určitě už teď vše vyjde a všechno bude v pořádku 🙂 také se teď snažíme, ale ještě ne dlouho, mám za sebou zamlklé těhu a revizi v 11.tt :( také doufám, že už stačilo a už to vyjde 🙂 dej pak vědět, napiš sem, jak jsi dopadla 🍀 držím palce! ❤

machkovam
25. črc 2018

@kac9 dekuji moc... Urcite dam vedet co a jak bylo nebo nebylo... Miminko si prejeme oba, ale zacali jsme se snazit poradne az pred par mesici.. Spis jsme to nechali plynout...

machkovam
25. črc 2018

@lioness34 kazde telo je jine, u prvniho tehu mi nebylo nic a mimodelozni se proflaklo az v 8 tt. U druheho mi bylo bkbe prakticky hned.. Pokud jsem opet tehu, tak mi je takhle posledni 2 az 3 dny.. Znam sve telo a citim, ze je neco jinak. Kamaradka vedela ze je tehu take v podstate hned, udelala test a bylo. Dnes je v 6 měsíci.. Takze brzo nebo ne.. Nemuze se kazde telo shodovat s ostatnimi...

machkovam
25. črc 2018

@kac9 a vam to take urcite driv nebo pozdeji vyjde.. Vzdycky se vse prihodi az v pravy čas... A vas zajiste také brzy prijde 🙂 :-*

kac9
25. črc 2018

@machkovam Děkujeme 🙂 snad ano 🙂 také je mi poslední dobou divně, ale ještě je brzy na to, abych něco poznala, takže spíš sugesce :D termín ms mám až příští čtvrtek :D

machkovam
25. črc 2018

@kac9 ja podle aplikace az pristi patek.. Tak tomu uz vubec nerozumim.. Proc bych mela to krvácení a pozitovni tehu testy kdyby menzes prisla az za x dni? Asi se vykaslu na nejakou aplikaci 😀

zuzkka88
25. črc 2018

@machkovam Vy když máte nepravidelné cykly vůbec nemůžete s nějakou aplikací počítat 😀 Na to se vykašlete 🙂

magicka89
25. črc 2018

@machkovam pokud byla ovulace 9.7.2018, je přece nesmysl, aby jsi dostala menstruaci za 9 dní...myslím si, že menstruaci si měla dostat teď, ale ve Tvém případě přeji ať sílí čárka...

kac9
25. črc 2018

@machkovam No, pokud to je tak nepravidelné, tak aplikace musí jít stranou :D já to mám pprávě +- pravidelné (28-31dní) 🙂 ale také se modlím, aby už to vyšlo :D

machkovam
25. črc 2018

@zuzkka88 taky me to uz napadlo....😀 takze tezko rict, podle vseho by to na 14.7.den ovulacni vychazelo, i podle špinění ty dva a pul dne, proate od nedele vecer. Vy tomu rozumite vic jak ja. Co by jste teda rekly vy? Kdy jsem mohla mít ovu a kdy by tedy mela prijit menzes? Kdy si mam udelat dalsi test? Ja jsem z toho vseho uz zmatena. Nemam tolik informaci a znalosti...

machkovam
25. črc 2018

@magicka89 menstruace byla 1.7. A ovulace 14.7.

magicka89
25. črc 2018

@machkovam tak v tom případě záleží na LF fázi...jak dlouhou jí máš 🙂

zuzkka88
25. črc 2018

@machkovam To takto zpětně těžko říct. Ovulace klidně mohla být 14. 7. Síla druhé čárky by tak nějak mohla odpovídat 11. dni po ovulaci, i to špinění (jako znak uhnízdění) by tak nějak odpovídalo. Jak jsem psala, pak by menstruace mohla přijít zhruba tento víkend. Test má smysl dělat ob den, protože ob den se zvyšuje HCG, který je detekován právě těhotenským testem.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru