Můžu být těhotná?

misherss
5. led 2019

Dobrý den zajímalo by měl jestli mohu byt těhotná celi měsíc jsem nedostala ženské dny 12 měsíc koncem měsíce my bIlona špatne boleli me prsa natahoval mě žaludek ale 2.1 jsem to dostala prsa mě do tedka boli aji pod bříškem ale málo kdy spis bříško kdys mi dá Můj přítel na bříško ruku a zvracim vždycky kdys jse nápiju nebo na jim jinak kdys se nenapuju a nebo nejím tak mě natahuje a je mi špatn aLe nezvracim

michalelka
5. led 2019

Měla jsi nechráněný sex? Tak těhotná být můžeš. Ale základ je udělat si těhotenský test, tohle ti na fóru nikdo nevyvěští 😀

vladuska29
5. led 2019

@misherss udělej si test a uvidíš

misherss
autor
5. led 2019

@michalelka ano test mi ukázal jednu silnou a jednu strašně slabou a ano mela jsem p.stik bez chráněni

klea81
5. led 2019

@misherss takže gratuluji maminko 😉

michalelka
5. led 2019

@misherss tak vidíš, sama sis odpověděla 😉

misherss
autor
5. led 2019

@klea81 takže to nevadí kdys mam ženské dny ale ta sláva čárka byla strašně moc sláva a souvisí to i ze se mi toči hlava

klea81
5. led 2019

@misherss někdy je menstruace i v těhotenství, máš li pochybnost objednej se na gynekologii

misherss
autor
5. led 2019

@klea81 jinak dekuji

leniczka23
5. led 2019

No..moc jsem nepochopila z tveho popisu co se deje, (mozna si cizinka tak nechci rypat)
Ale pokud si mela nechraneny styk a test ti vychazi pozitivne tak si nejspis tehotna😊

marketa1218
5. led 2019

Ano nedá se to moc číst. Prostě pokud máš pozitivní těhotenský test, objednej se na gynekologii 🙂

misherss
autor
5. led 2019

@leniczka23 no nejsem Česka ale ten těhotensky test jsem si dělala asik 10.12 tak nějak a jedna cara byla strašně moc slaba

leniczka23
5. led 2019

@misherss a od te doby sis jinej nedelala?

misherss
autor
5. led 2019
leniczka23
5. led 2019

@misherss ty jo a jako myslis ze my tady budem chytrejsi nez test? Udelej si dalsi test a pokud bude pozitivni tak supej na gyndu.

misaweb
5. led 2019

Ahoj, mam jeden den do MS a toto na testech,co myslite??

misherss
autor
5. led 2019

@leniczka23 ale ted nemohu kdys mam ms

misherss
autor
5. led 2019

@misaweb to samé mi také ukazalo

leniczka23
5. led 2019

@misherss jestli.mas ms tak nebudes tehotna..nicmene test si udelat muzes..ale tehotna s bejvetsi.pravdepodobnosti nejsi.

leniczka23
5. led 2019

@misaweb vypada to ze sili, netestuj 3x za den..je to zbytecny..udelej test vzdy jen z ranni moci..drzim.palce
@misherss a ty jestli si mela takovehleho ducha a pak prisla ms tak se nebude jednat o tehotenstvi. Nebo mohlo byt biochemicke nebo to odeslo s ms.

klea81
5. led 2019

@leniczka23 dvě kamarádky měly normálně ms a těhotenství zjistily az v 6 měsíci, nic není nemožné 😉

leniczka23
5. led 2019

@klea81 tak ja taky nepisu ze to je nemozne, pisu s nejvetsi pravdepodobnosti😉

irena1111
5. led 2019

@misherss počkej až ti teď skončí MS a potom si udělej test a bude hned jasno, můžeš být těhu ale taky to mohlo být těhu, které samovolně skončilo

leniczka23
5. led 2019

@klea81 tak jako tak test by byl pozitivni..uz hod e pozitivni

sister05
5. led 2019

@misaweb no já nevím, co myslíš, tu druhou čárku tam asi nelze přehlédnout, nebo lze?😁

misaweb
6. led 2019

@leniczka23 dnes zase sili, doufam...

leniczka23
6. led 2019

@misaweb sili..kolik dni mas do ms? Moc drzim palce.😊

misaweb
6. led 2019

@leniczka23 dne nebo zitra...nemam to presne

misaweb
6. led 2019

@misaweb vim, ze neman testovat porad,ale odpoledne se mi zdaji silnejsi nez rano. Posledni je z dnesniho odpoledne.

miluskah
13. led 2019

Prosím holky o radu, mám 10 dni zpoždění, byla jsem na utz v patek a doktor nic nevidel.Ale podle me bych byla ted tak tři týdny po oplodnění tak si myslím, ze by to ještě nepoznal.Ale zase me zarazí, ze mi řekl, ze u me neproběhla dva měsíce ovulace, jak to pozná?Já ovulaci mela podle me, protože to vždy cítím v podbřišku, mate prosím někdo zkušenost?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru