Můžu být těhotná?

marcelka251
1. bře 2019

Ahoj myslíte že by to mohlo být? pohlavní styk byl pár opakovaně několik dní za sebou po menstruaci...menstruace začala 12.2,dnes první test jsem udělala před 4 dny,nic na něm.nebylo,dnes jsem udělala nový,a pokud vidím dobře tak je tam slabá druhá čárka..

monib66
1. bře 2019

Zkus lépe vyfotit, fotka je mázlá ☹

ditahk
1. bře 2019

Opravdu zkuste lépe vyfotit, vidím jenom jednu čárku a spoustu odlesků 🙂

balogis
1. bře 2019

Jako já tam něco vidím nicméně je to blbá fotka,takže to může být ryska, čárka..zkuste lépe vyfotit.

sudylichozrout
1. bře 2019

@marcelka251 Nerozumim tomu, proc testujes tak nesmyslne brzy. Pokud ti menstruace prisla 12.2., tak jsi dnes 16. den cyklu...
I za predpokladu, ze bys mela extremne kratky cyklus (treba 24 dnu) a ovulace by prisla treba 10. den cyklu (plus 14 dnu LF), tak neni mozne, abys mela ted pozitivni test. Je to ryska.

letty1234
1. bře 2019

Bylo by vážného dobre vyfotit novou a jestli tam vážně je slabá čárka je to možné ja jsem si dělala první test a tam to bylo hodne málo viditelné pak sem si udělala žab týden a vyšla mi výrazně

kos_atka
1. bře 2019

Ja třeba měla ducha už víc jak týden před případnou další menstruací (mam ale dlouhé cykly) - nedalo mi to a testovala jsem dřív a pak jen koukala, jak čárka sílí Nevýhoda brzkého testování je v tom, že se může jednat i o biochemické těhotenství, takže vidíš ducha a za pár dní nic. Těhotná být můžeš stejně jako nemusíš, to ti prostě ukáže až čas... Já testovala ob den a je to jen o tom, jak moc se chceš nervovat :D Přála bych si bývala vydržet, ale nejsme ten typ 🙂

ajronka
1. bře 2019

To spíš vypadá jak vadný test, ale nejde to moc dobře vidět

aaalenicka
2. bře 2019

ovulacni test ukaze tehotenstvi driv jak tehotensky test. pokud jste v dobe, kdy mate mit menstruaci, tak zkuste ovulacni test. pokud je pozitivni nekolik dni po sobe, tak tehotna jste. na tehotenskem testu se to projevi az za nekolik dni....

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru