Můžu být těhotná? Beru HA, nedostala jsem MS

noisy
18. kvě 2014

Ahoj,mám dotaz... beru antikoncepci, 9,5,jsem si brala poslední přášek a MS se mi vždycky dostavila do dvou dnu. Nejdéle v pondělí. A dodes jí stále nemám.. Tak tři týdný zpět mam některé příznaky těhotenství. Nevolnosti,zvracení,šílený změny nálad,bolesti hlavy a břicha, strašně se mi tvoří sliny,v prsech jsem citíla hrozné pnutí,občas jako by mi měli prasknout a měla jsem několik dní hustý bílí výtok a dva dni byl takový jakoby ružový-přišlo mi jako kdyby byl s krví... Test jsem si ještě nedělala... nevím kolikáty den od vynechání.. dnes je to 7 den.. a cítím se stašně divně, zničeho nic se mi udělá hrozně špatně,pak to zas přejde, o náladách ani nemluvím a mam bolesti bříška.. tak jsem dost zblbá.. antikoncepci samozdřejmě neberu a ani žádné jiné prášky,kdybych náhodou byla těhu at neublížím mimču...

gwennie
18. kvě 2014

Tak pokud jsi měla v plodných dnech nechráněný sex, tak můžeš, to je stěžejní kritériu 🙂

zyoma
18. kvě 2014

No tehotensky test uz můžeš davno zkusit.... z toho dostaneš jasnější odpověď než na internetu 🙂

haaaluska
18. kvě 2014

pane boze test a gynda.ci ti mame vyvestit z gule 😀

noisy
autor
18. kvě 2014

Test jsem dnes k večeru zkusila a negativní..

teenyel
18. kvě 2014

@noisy lepsi je testovat po ranu.

noisy
autor
18. kvě 2014

Dobře a mám zkusit hned zítra nebo za pár dní ?

smima
18. kvě 2014

Ahoj, to, že máš příznak jako slinění, to Ti můžu potvrdit, že i já, když jsem byla těhotná, tvořily se mi hodně sliny. Ale každopádně tady Ti odpověď nedáme, testni zítra ráno a když, tak zajdi za mudr. Přeji Ti, ať to je, jak si přeješ.... 😉

noisy
autor
19. kvě 2014

Test udělán před chvilkou a zas negativní... dnes je to přesně týden po spoždení... co dál ? mám čekat nekolik dní a udělat další test ?

noisy
autor
19. kvě 2014

Nebo mám jít za doktorkou aby mi nabrala krev ? z krve poznají i kdybych byla na samém začátku co test ještě nedokáže rozpoznat ?

noisy
autor
19. kvě 2014

A ještě takovej blbej dotaz... ikdyž ještě není jisté jestli jsem těhotná, můžu cvičit ? nebo čemu všemu se mám vyvarovat abych mu nějak neublížila kdyby se už klubalo na svět ?🙂

haaaluska
19. kvě 2014

jezis chod ku lekarovi a nevypisuj sem bajky.no co sme my vestice či čo 😠

noisy
autor
19. kvě 2014

Doktorka řekla at koncem příštího týdne si udělám test a že se uvidí

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru