• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Můžu být těhotná? Beru HA, nedostala jsem MS

19. května 2014 
Ahoj,mám dotaz... beru antikoncepci, 9,5,jsem si brala poslední přášek a MS se mi vždycky dostavila do dvou dnu. Nejdéle v pondělí. A dodes jí stále nemám.. Tak tři týdný zpět mam některé příznaky těhotenství. Nevolnosti,zvracení,šílený změny nálad,bolesti hlavy a břicha, strašně se mi tvoří sliny,v prsech jsem citíla hrozné pnutí,občas jako by mi měli prasknout a měla jsem několik dní hustý bílí výtok a dva dni byl takový jakoby ružový-přišlo mi jako kdyby byl s krví... Test jsem si ještě nedělala... nevím kolikáty den od vynechání.. dnes je to 7 den.. a cítím se stašně divně, zničeho nic se mi udělá hrozně špatně,pak to zas přejde, o náladách ani nemluvím a mam bolesti bříška.. tak jsem dost zblbá.. antikoncepci samozdřejmě neberu a ani žádné jiné prášky,kdybych náhodou byla těhu at neublížím mimču...
18. kvě 2014 v 09:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak pokud jsi měla v plodných dnech nechráněný sex, tak můžeš, to je stěžejní kritériu :slight_smile:
18. kvě 2014 v 11:57  • Odpověz  • To se mi líbí
No tehotensky test uz můžeš davno zkusit.... z toho dostaneš jasnější odpověď než na internetu :slight_smile:
18. kvě 2014 ve 12:18  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
pane boze test a gynda.ci ti mame vyvestit z gule :grinning:
18. kvě 2014 v 15:43  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
autor
Test jsem dnes k večeru zkusila a negativní..
18. kvě 2014 ve 21:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@noisy lepsi je testovat po ranu.
18. kvě 2014 ve 21:12  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Dobře a mám zkusit hned zítra nebo za pár dní ?
18. kvě 2014 ve 22:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, to, že máš příznak jako slinění, to Ti můžu potvrdit, že i já, když jsem byla těhotná, tvořily se mi hodně sliny. Ale každopádně tady Ti odpověď nedáme, testni zítra ráno a když, tak zajdi za mudr. Přeji Ti, ať to je, jak si přeješ.... :wink:
18. kvě 2014 ve 23:24  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Test udělán před chvilkou a zas negativní... dnes je to přesně týden po spoždení... co dál ? mám čekat nekolik dní a udělat další test ?
19. kvě 2014 v 05:14  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Nebo mám jít za doktorkou aby mi nabrala krev ? z krve poznají i kdybych byla na samém začátku co test ještě nedokáže rozpoznat ?
19. kvě 2014 v 05:18  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
A ještě takovej blbej dotaz... ikdyž ještě není jisté jestli jsem těhotná, můžu cvičit ? nebo čemu všemu se mám vyvarovat abych mu nějak neublížila kdyby se už klubalo na svět ?:slight_smile:
19. kvě 2014 v 05:23  • Odpověz  • To se mi líbí
jezis chod ku lekarovi a nevypisuj sem bajky.no co sme my vestice či čo :angry:
19. kvě 2014 v 07:19  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
Doktorka řekla at koncem příštího týdne si udělám test a že se uvidí
19. kvě 2014 v 15:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek