• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Můžu být těhotná, i když mám menstruaci?

9. listopadu 2017 
Já sem u druhého krvacela úplné normálne do 5 měsíce :clap:
13. srp v 18:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Já jsem taky prodělala spontánní potrat a i jsem to obrecela pak jsme se rozhodli s manželem za rok že to zkusíme znovu a po třetí snažení jsem slabé krvácela asi jen dva dny ale bylo mi to divné pořád mě boleli bradavky no tak jsem si zkusila po 14dnech těhotenský test a byla tam druhá čárka ale je pravda že jsem se bála že znovu potratim a tet mi tu spinká půl roční syn :slight_smile: tak držím palečky určitě se brzo zadari :slight_smile:
14. srp ve 23:19  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý den, už pár let mám pravidelně měsíčky max 4 dny a silné .. před měsícem se mi stala s přítelem"nehoda" a teď přišli i měsíčky .. ale bylo to spíš takové špinění, hodně slabé a trvalo 7 dní .. je možné, že bych byla těhotná?
28. srp v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,uz jsem tu jednou psala.Prestala jsem na snazeni myslet a dnes je to 10 dni od nechraneneho pohl.styku.Dnes jsem mela uplne nepatrne svetle hnedy vytok,ale opravdu jen slaboulince.Co chvíli chodim na wc,na malou.Dcera mi zacla brecet u prsa,coz mi neni vubec .ms by mela prijit kolem 10,cyklus mam nepravidelny.Bolesti nemam.Jen sem tam pichnuti u vajecniku,ale to se mi obcas stava.Mohl by mi nekdo poradit,zda by se mohlo jednat o uhnizdeni? Ci o PMS? Maminky,budu moc rada za odpoved :slight_smile:
7. zář ve 23:01  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj měla bych dotaz, menstruaci jsem měla 4.8.do 8.8 . Pak jsem spinila 24.8.do.27.8. pak jsem měla dlouho spozdeni . V cera tedy 19.9 jsem to dostala ale nějak jiný , jemi blbý to psát ale mela jsem to růžové nebyla to ani krev mám to tak po prvé dnes ráno to mám růžové ale trochu do hnědá jako bych pouze spinila teh test negativní , bolení pod bříšku málo . Nevím co to může být děkuji za radu pokud by někdo věděl může te psát i na meil sojkaa30@email.cz. děkuji :blush:
20. zář v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj chtěla bych se zeptat nebo poradit. Už mám jedno mimco rok a půl. Ale tet k me situaci. Měla jsem menstruaci 28.srpna až pátého září. 9 září sem měla sex s přítelem udělal se do mě na konci měsíce sem si udělala test byl negativní. Celý ten měsíc sem se cítila nafoukala Měla jsem bili vytok pak žlutý nebo zelený Jinak je nemám. Na konci září 28 sem měla dostat menstruaci ale furt nic. Až přesně o měsíc po sexu 9 října sem ji dostala. Sem zmatená. Může mi někdo poradit děkuji
11. říj ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
k té menstruaci přes těhotenství.U první prvního dítěte, jsem ji dostala, byla slabá a přicházela ještě i druhý měsíc.Tenkrát jsem vysadila HA a hned další měsíc se to povedlo.Věděla jsem ,že jsem těhotná, žádné přiznaky jsem neměla, ale přesto jsem to věděla, byla jsem zkrátka jiná :slight_smile: .Tenkrát mi doktor řekl, že ještě nic není vidět ať přijdu za 14 dní.A nemýlila jsem se už jsem čekala dceru.A nyní po takřka 12 letech, se snažíme s přítelem o miminko.A stále nic, vždycky ta potvora přijde.Cyklus mám pravidelný, nikdy jsem neřešila ovu až ted.V plodné dny se snažíme,ale stále nic.Ta potvora chodí s pravidelnou přesností.Už ty příznaky mám vsugerované.Jelikož testy stále negativní a už jsem se zařekla, že si žádné nekoupím.Ta psychika je potvora :/ a tak je mi mdlo, jsem šíleně utahaná, pořád bych spala,citlivá na prsa, mám stále hlad,jsem věčně nafouklá.Jednou se mi před MS objevil slabý duch a pak přišla 7 denní MS.
20. říj v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý den mohu se zeptat?Snažím se o miminko,dnes jsem to ráno dostala a teď už nekrvacim..Navic jsem to dostala o týden dřív.Muzu být těhotná? Děkuji
24. říj v 11:14  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulesh Ahoj, možné je vše.Každé tělo ženy je jiné.
25. říj ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý den holky, mam takovou otázku. S přítelem jsme spolu měli sex, ale davali jsme si pozor a od té doby mam ranni nevolnosti, furt bych jenom spala a chodik často na malou. Mám divnou chuť v ústech a jim víc ne obvykle. Je možné, že mohlo něco "ukápnout"? Měla jsem zpoždění s Ms a pak je dostala ještě před ms jsem si delala test a byl negativní. Moych byt tehu? Dekuju za radu
9. lis v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@soplicek123 udělej znovu test a uvidíš.. Nic jiného asi není za radu,, každopádně můžeš být těhotná ikdyz budeš mít MS
9. lis ve 21:04  •  čeká miminko, termín má v listopadu 2017 (40. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek