Můžu být těhotná, i když mám menstruaci?

natynka1103
23. kvě 2013

Dobrý den chtěla sem se zeptat jestli je možné že můžu být těhotná když mám menstruaci ...než sem to dostala pořád mě bolelo v pod bříšku a mám to už odneděle a dnes je středa a pořád mě bolí prsa a bříško? test sem si před menstruací dělala a negativní,ale od pohl.styku to bylo v sobotu 3týdny...děkuji za info Petule

valusova
13. kvě 2020

Dobrý dem měla bych dotaz
Před MS jsme měli s Přítelem p.styk par týdnu po tom mně bolelo pod břišku bolely prsa a teploty závratě no ale dostala jsem MS... takže si nejsem jistá jestli mohu být Těhotná před MS test mi vyšel druhá čárka nešla skoro vidět... Diky

vanessanihan
19. kvě 2020

Dobrý den, chci se zeptat kdyz se to stalo bylo to na plodnej den primo 1.5.20 delala jsem si test 13.5. Byl negativni a v levny v hodnote. Celych 8dni mam nevolnksti boleni hlavy,horecky 37, nemam chut k jidlu ldyz jim tak se mi zveda zaludek, bricho mne bolelo a vcera cely den sem mnela jen zvysenou horecku, cely den sem spinila dnes rano sem to dostala myslite si ze sem tehotna nebo jen na mne lezla nejaka chřipka ?

maggiemizerova
23. zář 2020

Ahojte chtěla bych poprosit o radu opozdila se mi MT a meli sme s pritelem přerušovaný sex a hned „PO“ jsem to dostala a měla jsem to jen 5 dní většinou to mam pravidelně 7dni, dva dny po MT jsem jsem sla na malou a mela jsem naruzovely vytok a jsem hrozne unavena a naladova. Mam pocit ze jsem v tom jelikož us máme 4letou dceru u ktery jsem do 3 měsíců teh. Nevedela ze jsem vtom protoze menst. Jsem mela uplne pravidelnou

anonym120
15. únor 2021

Dobrý den
Mohu otěhotnět při MS??

anonym120
15. únor 2021

S přítelem se snažíme skoro 2 roky
O druhé dítko, pořád se nám nedaří, p.doktorka mi doporučila GS mimistar Forte

ema90
15. únor 2021
lenusaak
15. únor 2021

@anonym120 muzete. Mám známou, která si takto neplanovaně pocala treti dite. Na internetu je o tom kupa článku. Mozne to je 🙂

kamca19
26. únor 2021

12.únor jsem po sexu, bez ochrány, dnes je 26.únor můžu byť těhotná? kdy si mám udělát test nevíte prosím vás...?

kamca19
26. únor 2021

@zuziry dobrý den, paní pomůžete mi z něčím' jsem po sexu od 12.února, dneska máš 26.únor, mám menstruace můžu byť těhotná?

ema90
26. únor 2021

@kamca19 NE.

kamca19
26. únor 2021

@ema90 já to tedá nechápu no jak to, po prví jsem měla sex bez ochranu tak já tomu nerozumím no..

ema90
26. únor 2021

@kamca19 Pisete, ze mate menstruaci. Tak proc byste mela byt tehotna??

kocvarovajana
23. črc 2021

Chci se zeptat mohu být těhotná . ? Dvakrát za den jsem se milovala s mužem bez antikoncepce a ochrany . Týden na to jsem začala špinit 3dny krvacet teď pondělí konec ,prsa bolí ne jen na dotyk a je mi nějak divně . Děkuji

pginka
23. črc 2021

@natynka1103 si těhotná🌹

pginka
23. črc 2021

@natynka1103 můžeš otěhotnět a mít pak ještě ms ale nejlepší jistotu mas když si zajdes na gyndu

kocvarovajana
23. črc 2021

@pginka no bohužel jsem objednaná až 24.8. chtěla jsem to právě kvůli prevenci

kocvarovajana
23. črc 2021

@pginka jen nevím jestli ta odpověď patřila mě 🙂?

pginka
23. črc 2021

@kocvarovajana patřila úplně te nahoře 😁ale to nevadi😊
@kocvarovajana tak sem to mela i ja u holky a těhotná jsem byla 👍

kocvarovajana
23. črc 2021

@pginka no jsem to špatně bohužel přečetla . Kdy myslíš že bych si měla udělat test,nevím jestli teď v neděli není ještě brzy

pginka
23. črc 2021

@kocvarovajana ja bych ještě potkala , do další ms

kocvarovajana
23. črc 2021

@pginka to bude skoro za měsíc ,přesto děkuji

kocvarovajana
24. črc 2021

@pginka měla bych asi ale co nejdřív ,v práci tahám těžké celkem těžké krabice s rozpekama 😔

kocvarovajana
24. črc 2021

@pginka myslíš že když si test udělám v pondělí že už bude něco vidět ? Kdybych netahala ty bedny tak počkám

andynatalka
13. srp 2021

@antihorde dobrý večer ráda bych se zeptat zda jak jste tady psala že jste měla menstruaci během těhotenství tak těhotenský test byl pozivni nebo negativní? Děkuji s pozdravem Pani Andy

jessminn
14. zář 2022

Dobrý den, snažila jsem se s Přítelem skoro třičtvrtě roku o miminko a nic... Teď v Srpnu jsme byly na dovolené u moře a jelikož jsem měla dostat MS tak jsem si nechala napsat od Doktora prášky na oddálení menstruace ... Když jsem se vrátila s dovolené zpět do Čech tak jsem je už přestala brát... Od doktora jsem věděla že max do čtyř dnů se mi objeví MS objevila se mi třetí den co jsem je přestala brát jen MS jsem měla bolestivější pořád mě bolí v pravém podbřišku i v levém i a furt mi je divné jako jako na zvracení ...Test jsem si dělala druhý den po tom co jsem přestala brát ty prášky na oddálení MS a ukázal mě negativní

ashlay
26. pro 2022

Ahoj mohla bych se zeptat pred dvouma dnamy sem měla s přitelem sex a on se do mě udělal mestruace sem mela dostat 29.12 ale dostala sem je dnes 26.12 je možny že mužu bejt těhotna???prosim potřebuju to vědět děkuji

lenusaak
27. pro 2022

@ashlay je to spise nepravdepodobné

anonym45
19. únor 2024

Ahoj, chtěla jsem se zeptat.
S partnerem jsme měli chraneny sex 11.10, 25.10 a 7.11 ovulace byla 5.10,2.11. Ms byla 19 až 24 rijen, 16 až 22 listopad. Ms byla 2x o 3 dny drive ale jinak normalni a nevšimla jsem si na sobe nějakých příznaků až teď me boli v podbřišku a jak kdyby tam neco bylo nevim treba jsem jen paranoidní ale kdyz ležím na brise tak to boli a furt se koukám do zrcadla ci vážím a bojim se. Je možnost ze bych byla těhotná? Děkuji

anonym45
19. únor 2024

@lenusaak ikdyz mam od sexu již 4 měsíce normalni pravidelnou menstruaci?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru