Můžu být těhotná, když partner ejakuluje mimo mě?

lucijenkaa
22. říj 2014

Omlovam se,ale nevím kam to dat.Chci se zeptat četla jsem že žena muže otěhotnět ikdyž chlap do ní neejakuluje,ale my když spolu spíme a chlap cítí že to na něj de tak ho vytahne a pohoní,stale je riziko?děkuji za vaše odp. 🙂

7504
22. říj 2014

ahojky.Já jsem tímto způsobem neotěhotněla,ale četla jsem, že chlap ještě před ejakulací vypustí tzv. "kapku touhy" a ta už obsahuje spermie,které můžou oplodnit vajíčko. 😉

drrregy
22. říj 2014

No, ono se říká, že ještě před tím, než muž ,,vykoná´´ onen výsledný proces, vyjde několik kapek stejně ven. Záleží, jak hodně dopředu ho vytáhne. Jestli ho vyndá a hned je nadělení- tak myslím, že to je případ kapek.Jestli ho vyndá daleko před tím, tak v pohodě 🙂 Jinak-říká se tomu přerušovaný sex. 😝

lucijenkaa
autor
23. říj 2014

Díky moc,je to stejně zvláštní 🙂jinak vytahuje ho hodně dřív nas se toto netýka 🙂 to by bylo ještě k tý naší zlobilce 🙂

nonacek
23. říj 2014

@lucijenkaa podle me když už
nepokracujete v pohlavním styku tak riziko prakticky zadne

zuza01
23. říj 2014

Tak tohle praktikovali naši kamarádi a mají ročního Honzíka 😉

lucijenkaa
autor
24. říj 2014

Ja mam po císari a nevím proč bolí me to s kondomem,kondom sundame a je to pekný tak nevím,pražky fakt zase nechci

lubkaostra
29. říj 2014

AHOJKY POTŘEBUJI PORADIT S PŘITELEM SME MELI NECHRANENY STYK ASI V PULI STYKU DO MĚ NĚCO PUSTIL ANIŽ BY O TOM VĚDĚL MÚŽE TO BÝT SPERMA? PO SKONČENÍ JSEM SI TAM SAHLA A MYSLIM ZE TO SPERMA BYLO I KDYŽ SE DO MĚ NEUDĚLAL MÚŽU OTĚHOTNĚT? DĚKUJI

lucijenkaa
autor
31. říj 2014

@lubkaostra Ahoj to myslím že mužeš,jestli to jako sperma vypadalo tak určite nejaka šance je,ted jen jestli to chcete vy nebo ne?tak at je jen jak chcete vy papap

nonacek
31. říj 2014

@lubkaostra Ahoj, Anno můžeš,ale procento otěhotnění je daleko menší.a taky záleží kdy mas ovulaci?

inko45789
3. únor 2020

Dobrý den, s přítelem jsme měli již 2x přerušovaný nechráněny sex. Vytáhl ho a musel ještě dohonit. Je možné, že jsem těhotná? Den po styku jsem dostala menstruaci v normálu. Je možné být těhotná? Kdybych byla těhotná. Je tu možnost navštívit lékaře tak, aby to nevěděli rodiče? Není mi 15 let a doma toto rozhodně říci nemůžu pokud bych byla. Lze potrat i bez vědomí rodičů?

nat
3. únor 2020

@inko45789 opět troll? Proč to dáváte do vícero skupin,stačí napsat jeden příspěvek a je to 😁😁😁A prosím příště psát aby tomu každý rozuměl

jenny2345
23. únor 2021

Dobrý den. Chci se zeptat když se partner do mě neudělal ale vitekla mu jen taková vodička je možne otehotnet??

barbina12
29. bře 2021

Dobrý den mám takový dotaz jsou to 2 dny co sem měla sex s jedním klukem můžu být těhotná když se udělal na mě a až se udělal tak ho do mě strčil znovu ale jen jedno přiřazení a pak nic děkuji za odpovědi

codal
29. bře 2021
gracinka7
29. bře 2021

@barbina12 můžeš. Je jedno, jestli to bylo jedno přiražení nebo 20.

barbina12
29. bře 2021

Děkuji za informaci i když sem chvíli potom šla na malou? A utrela se?

gracinka7
29. bře 2021
barbina12
29. bře 2021

Dobre děkuji za info ale nemusím být ne

adrianases
7. pro 2021

Dobrý den 10.23 jsem měla nechráněný sex a od té doby jsem to pořad nedostala ale před tím sexem jsem měla skoro 14 dni menstruaci a po tom sexu jsem zase krvacela je možné že jsem těhotná? Přítel se neudělal, dělali jsme to ani ne 10 min tak je možné že jsem těhotná?

nikola153739
22. led 2023

Muzu se zeptat delala sem priteli oralni sem a neudelal se a pak jsme se libali je mozne ze kdyz se vylouci preejakulat tak muze vydrzet ve slinach kterymi me pak prstil muzu timhle otehotnet?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru