Můžu po šestinedělí otěhotnět?

ajinka89
24. únor 2013

mmúzu být po šestinedělí těhotná

kirstentrlicova
3. čer 2017

@dora13 no tu mám předepsanou, ale bere se až dostanu měsíčky, jenže jsem s přítelem spala bez ochrany a slavili jsme jeho narozky a byly jsme opilý trošku nu. A teď po 2 týdnech mi není dobré sem tam na zvracení a bolelo mě i vaječníky jednu noc ani jsem se nevyspala, tak se obávám, abych nebyla těhotná.😢

frndafrrr
4. čer 2017

@pucmelinka Tak to je mazec...🙄

kirstentrlicova
4. čer 2017

@frndafrrr To ano. 😏
Tak právě nevím co dělat vrtá mi hlavou kdybych byla a on to nechtěl.😢 Jít na přerušení....... I když je to proti mé srsti.😏

pucmelinka
4. čer 2017

@frndafrrr to mi povidej...jsem myslela,ze mi sali zrak...tak se pak nikdo vcetne doktoru nemuze divit,ze zensky jsou divoky,ze po sestinedeli zahadne otehotnely...😨

kirstentrlicova
4. čer 2017

@pucmelinka jen že nechápu on se udělal jinam, tak jestli kapka stačila nevím, jinak bych si šla druhý den koupit prášek.

kirstentrlicova
4. čer 2017

Nechci aby mě nikdo kritizoval přišla jsem sem pro radu bohužel člověk nepoc

kirstentrlicova
4. čer 2017

Blbne mi to.
Nepozná že nějaká kapka z něj vyšla drive, když se udělal jinam.😏 Nikdy se nám to nestalo a malej byl plánovaný.

frndafrrr
4. čer 2017

@kirstentrlicova Jasně, já tě nekritizuju, jen mně ten název samotné diskuze praštil do očí..no jak řešit případné těh. to si musíte vyřešit doma. Začala bych koupením dvoustem jeden ráno, druhý za týden, případně pak úplně projistotu další za 14 dní, pak bych řešila co bude,chlapovi bych obavu sdělila ať má těch 14 dní čas nechat si to uležet v hlavě, on to člověk mnohdy po týdnu vidí jinak a kdybys těh. byla tak pak moc času na rozmýšlení nemáš.

kirstentrlicova
4. čer 2017

@frndafrrr to máš pravdu.😏
Stalo se to poprvé on se

pucmelinka
4. čer 2017

@kirstentrlicova nekdy staci i ta jedna neposlusna spermie...

kirstentrlicova
4. čer 2017

Udělal jinam, ale obávám se jestli třeba kapku do mě nedal, jelikož mi poslední dobou je i na zvracení chvilkami dobře a večer a ráno špatně a furt do kola jednu noc jsem se nevyspala, jelikož mě úplně bolelo vaječníky a včera trošku mě pobolivali, ale bojím se že kdyby to nechtěl, tak jestli mohu jít na přerušení, když jsem, tak krátce po porodu.

junkka
4. čer 2017

@kirstentrlicova je i normalni antikoncepce co se bere pri kojeni, sice tam pisou, ze mas zacit brát kdyz dostanes mesicky, ale doktorka by te mela poucit, ze ji mas zacit brat hned pokud nemenstruujes. Funguje to tak normálně. Jinak by byla mega tehotnych s minimalnich pauzou mezi detma...

kirstentrlicova
4. čer 2017

@junkka já nekojim a o antikoncepci se nějak teď nebavím, jelikož mám jiný problém

kirstentrlicova
5. čer 2017

Pořád jsem nedostala odpověď. Jde vůbec jit kdyz tak na přerušení, když jsem, tak krátce po porodu? Jednou jsem na přerušení byla, jelikož přišli špatné výsledky a dítě bylo postižené, pak jsme se po půl roce pokusili znova a dnes mám krásného syna a to mi řekli že se při přerušení stala komplikace a že jsem jim malém vykrvácela no a že doufají že snad budu mít jednou dítě naštěstí ano, ale bojím se že když budu a přítel nebude chtít, tak když půjdu na přerušení že pak nebudu mít časem druhé dítko moc se všeho obávám.😢😢

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru