Můžu vůbec otěhotnět? 🙂

katerinka1996
24. led 2017

Dobry den muzu otehotnet kdyz jsem mela 1.1. Ms a soulozili jsme 21.1. Az 24.1. Ale nevim kdy zas bude ms nemam to pravidelne ale kazdym dnem bych to mela mit 🙂 dekuju

obyvatelka
24. led 2017

To záleží, kdy jsi měla ovulaci. V pravidelném cyklu je přibližně v polovině, což už by jsi byla za ní, ale někdo mívá ovulaci posunutou, takže jsi klidně otěhotnět mohla. Ale to musíš vědět, jak pravidelné to máš a jak jsi na tom s ovulací.

bledulka84
24. led 2017

Ja otehotnela cca 26 DC, takze ano, muzes, zalezi, kdy probehla ovu a ta opravdu uprostred cyklu byt nemusi.

katerinka1996
autor
24. led 2017

Dekuju ale ovulaci nevim kdy mam kdyz ms se mi ukazuje prehazovane za 20 dni nebo i za 27 dni nebo i klidne za 31 dni :( tak snad v tom budu v prvni diteti jsem sla jen tak jestli otehotnim ale otehotnila jsem 🙂 to jsem se nehlidala kdy jsem mela ovulacni den

bledulka84
24. led 2017

@katerinka1996 pokud mivas kratší cykly, tak je ale nepravděpodobné, ze bys mela ovu takto pozde, ale ne nemozne.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru