Myslíte, že jsem těhotná?

bettys72
26. pro 2016

Ahoj..
Je mi to trapné... Je mi 15 a chtěla bych se vás zeptat jestli můžu být těhotná... Minulý týden jsme měli s kamarádem sex... Měli jsme samozřejmě kondom ale v průběhu sexu mu změkl a kondom zůstal ve mně... Ne celý jen jeho část... Řekl že se neudělal ale i přesto jsem sex s ním pro jistotu přerušila... Jenže menstruace kterou jsem měla mít už od soboty se nedostavila... Myslíte že jsem těhotná? Jinak antikoncepci neberu že zdravotních důvodů...

hanyas
26. pro 2016

Neni nic snazsiho, nez zkusit tehotensky test 😉 ale podle toho, co pises, si myslim, ze mas jenom zpozdeni 😉

bettys72
autor
26. pro 2016

Děkuji... Test mám samozřejmě v plánu zkusit hned zítra ráno nalačno,tak jak píše návod...

hanyas
26. pro 2016

@bettys72 nemusis byt nalacno, spis at je to prvni ranni moc 😉 ale jak uz jsem psala...pokud se vazne neudelal a pokud to bylo minuly tyden a MS mela dojit v sobotu, tak muzes byt v klidu 😉

medulinek
27. pro 2016

Pokud to bylo minuly tyden,tedy min jak 12 dni,tak stejne test nebude prukazny i presto si myslim,ze mas zpozdeni ze strachu nez z tehu. Ale rada bych se zeptala - pises s kamaradem. Proc se spi s kamaradem - zvedavist ci co?

lichtakova
27. pro 2016

@bettys72 muzes,ale myslim,ze tohle je hodne nepravdepodobne 🙂

bettys72
autor
27. pro 2016

@medulinek Každá to má jinak... Jedna spí s kamarádem pro nedostatek sexu... Druhá ze zvědavosti... V mém případě jsem blbě použila slovo kamarád... Je to můj bývalý... Spím s ním jen proto že on miluje mě a já jeho ne... Když jsme spolu chodili tak jsem já milovala jeho a on mě... Dokud jsme se spolu nevyspali... Hned potom jako by se ve mně něco zvrtlo... Přestala jsem ho milovat... Hodně jsem mu ublížila..Je to už tři měsíce... Od té doby spím jen s kamarády... Těm nemohu ublížit nebo aspoň tolik jako jemu... Je mi 15 a jsem ještě mladá husa... Věřím že se brzy naučím milovat a být milována...

medulinek
27. pro 2016

No jsem v soku

hanyas
27. pro 2016

@bettys72 ty spíš s bývalým, protože on tě miluje a ty jeho ne? 😀 to je dost nešťastný řešení...

monix94
27. pro 2016

@bettys72 trosku sis spletla stranku. Tohle neni bravo ...

bettys72
autor
27. pro 2016

@monix94 já vím že ne... Ale odpověděla jsem na otázku...

bettys72
autor
27. pro 2016

@hanyas sex s ním byl a je ten nejlepší který jsem kdy měla... Tak proč se ho vzdávat..?...

hanyas
27. pro 2016

@bettys72 protože jsi, jak jsi řekla, mladá husa 🙂 třeba pro to... A jelikož jsi psala, že je ti 15, zažiješ toho ještě spousty. Není kam spěchat. "Rozdat se" hned na startu je blbost. Snižuješ svou cenu. Jak dopadl test?

medulinek
27. pro 2016

@bettys72 ježíši a kolik jsi jich v těch 15ti měla? víš co se říká - bez lásky jde do sexu jen k....

tulikiss
27. pro 2016

u nas se rika ze slecna neni lakoma- da kazdemu kdo si rekne.😝

hanyas
27. pro 2016

@tulikiss manžel by řekl, že má slečna "pi*u lumpa" 😀 s prominutím 🙂

bettys72
autor
27. pro 2016

Už jsem to dostala.... Měla jsem tři a k**** nejspíš jsem no...

lichtakova
27. pro 2016

@bettys72 tak vidis 😉

mammoth007
27. pro 2016

A proc maji takovehle deti sex? Nechci rypat, jen, ze moje dcera se k tomuhle veku blizi a ja, vzhledem k tomu, ze v patnacti jsem opravdu mela uplne jine starosti, nez porovnavat se kterym kamaradem je to lepsi, tomu moc nerozumim. Jen bych tomuhle chovani u ni rada nejak predesla, tak abych vedela kudy na to. Z tohodle je mi trochu smutno ☹

majkoz
28. pro 2016

@mammoth007 Jaké děti? Proč se jí nezeptáš v soukromé poště- pokud Tě to zajímá? Můžeš si předcházet, jak chceš, stejně tomu nezabráníš...hormony třeba u Tebe nepracovaly, ale u Tvé dcery to může být jinak! Good luck 🙂

mammoth007
28. pro 2016

@majkoz a ze te to tak rozcililo 🙂 Kdyz tu je slecna schopna mluvit o tom kolik mela partneru, nevidim duvod proc se nezeptat proc na plnou hubu 🙂 Omlouvam se, ze mi neprijde normalni v patnacti mit sex, obzvlast jen tak bez vztahu. Taky bych se asi mela omluvit za to, ze sex pro me neni o hormonech, ale intimite ve vztahu, o rozumnem uvazovani a o zodpovednosti. A nebo ne, zadny omlouvani, zustaneme u toho, ze nechci mit z dcery rajdu, tak me to zajimalo. Pokud pro nekoho je to v poradku, at si to uzije, ale za zdravej rozum a odmitani promiskuity me tezko muze nekdo soudit 🙂

medulinek
28. pro 2016

@mammoth007 presne ,taky jsem na tu vymluvu s hormony koukala,na me kdyz v puberte prisly hormony,resila jsem si to sama za zavrenymi dvermi,nenapadlo by me hledat kamaráda

mammoth007
28. pro 2016

@medulinek no to jsem ráda, že v tom nejedu sama 🙂

majkoz
28. pro 2016

No tak ne každý je v patnácti dítě. A samozřejmě není to jen o hormonech, to je zichr😉

jade85
28. pro 2016

Damy, myslim, ze je to kazdeho vec, co dela se svym telem, pokud to dela dobrovolne. Ja uz to v 15 taky mela za sebou, spis ze zvedavosti, nez z velke lasky. Samozrejme jsem casem pochopila, ze sex je trochu o necem jinem s milovanym a milujicim partnerem, nez s kamaradem, ale ani na tom druhem neshledavam principielne nic spatneho. V 15 opravdu neni kazda holka dite, pokud ma dost zodpovednosti na to, aby pouzivala kondom, nedelala bych z toho drama. Ty 3 partneri jsou v tomhle veku ale dost sila i na me. Byt na miste @bettys72 snazila bych se to cislo v pristich par letech pokud mozno nezvysovat, aby ses pak za sebe s odstupem casu nemusela stydet.

blecha94
28. pro 2016

Pokud nikoho nepodvádí a neubližuje, chrání se a dokonce i kondomem, takže jí očividně jde i o zdraví, tak proč by proboha měla být rajda? Nebo kur*a? Trochu silný slova, ne? To, že polovina ženskejch sex nevyhledavá, nebo přímo nesnáší a je to pro ně často pouze nutná součást potřeb jejich manži, přece neznamená, že takový jsme všechny, ne? Jsou na světě lidé, jejichž potřeba sexu prostě není 2x do měsíce a nevnímají ho jako něco, co se dělá jen s životní láskou, potichu a po tmě. 😅

mammoth007
28. pro 2016

@blecha94 to vypadá skoro, jako by existovali jen dvě cesty. 1. střídat partnery, nebo nesnášet sex a dělat to jen po tmě 😀 říkáš polovina...hmm...tak já nepatřím ani k jedné ani k druhé, z čehož mi vyplyva, že asi budu muset byt chlap 😀 Neberte to všichni tak vázně. At si každej dělá co che, pokud bude chtít někdo sto partnerů, nakonec to bude on kdo s tim bude muset žít. Mě vážně jen zajímalo proč je v patnácti sex důležitej, protože já jsem řesvedčená, že nejni - hormony nehormony. Asi jsem tak byla vychovaná a jsem za to ráda. To neznamená, že někoho soudím. Nicméně i tak si stojim za tím, že v patnácti jsou to děti - soudim podle sebe a to jsem si v patnácti musela vydělat na žvanec a ještě uživit mladšího bráchu, a když přemýšlím nad svými tehdejšími postoji, názory a vším, tak i přes tuhle situaci jsem byla děcko. Ať mě klidně někdo ukamenuje, netvrdim, že je tohle nemenna pravda, ale je to můj názor a těžko ho změním 🙂

majkoz
28. pro 2016

@mammoth007 No vidíš, bereš to podle sebe. Ale já třeba, když vzpomínám na sebe v patnácti, tak bych si dala facku za jiné věci, než za to, že jsem už žila sexuálně, bo jak to napsat. Se svým životním partnerem jsem od osmnácti, takže do té doby (15-17) jsem měla možnost "ochutnávek". Neumím si představit, že bych do té doby, a potom už nikdy více, neměla jiného sex. partnera. Takto jsem se třeba, dá se říct, "vybouřila" a v budoucnu neměla až tak moc potřebu něco dohánět.... jestli mi rozumíš. Ale chápu Tě, pokud máš dcerku blížící se tomu věku.

mammoth007
28. pro 2016

@majkoz když já tenhle argument znám, jen ho nechápu. Asi to máme každá hozený jinak. Já netvrdim, že jsem měla první sex po svatbě, nebo, že jsem měla jen jednoho partnera v životě. Jenže ochutnávání mě nikdy nebralo, on chlap je chlap a ženská je ženská, tělo je stejný (stejně člověka přitahují pořád stejné typy), to co dělá rozdíl je právě ta důvěra a cit, alespoň pro mě. A upřímně, to co mě na slečně vyděsilo nebylo to, že v patnácti zkusila sex, takových je asi hafec, ale že to bylo už se třemi partnery a dle jejích odpovědí to zní, že jí to nedělá těžkou hlavu, tudíž se obávám, že číslo bude narůstat. A teda při představě, že moje dcera bude mít v patnácti stejné číslo jako já při seznámení s jejím otcem mě děsí ☹

blecha94
28. pro 2016

@mammoth007 Říkám polovina, to neznamená, že si myslím, že druhá polovina je ten druhej extrém. ;) Nejdu ode zdi ke zdi, neni to černobílý, člověk od člověka to má trošičku jinačí.

Podle mě se v ledasčem chová jako "děcko" klidně i třicetiletá ženská. Zvlášť taková, co do tý doby měla jen toho jednoho svýho, je "nevyskákaná" a pak to jede... 😀 To není otázka věku, proboha, každej dělá přešlapy. Ona sex se svým ex očividně vnímá jako něco dobrýho, zábavnýho, přináší jí to radost, tak ho prostě má. No a? Mě v jejím věku sex taky bavil - když tě teda zajímá ta motivace. Začala jsem ještě o rok dřív, během roku vystřídala X sexuálních partnerů a od 15 jsem konstatně v trvalym věrnym vztahu. Nelituju, prostě jsem si leccos vyzkoušela, ale zodpovědně, bez následků. Vím, že je všude "ocas o dvou koulích", takže už absolutně nemám chuť jít se někam dovzdělávat a zkoušet si. Jsem vybitá a spokojená. Jestli jsem kvůli tomu pro někoho kur*a, budiž, já zase můžu říct, že leckteré dámy jsou vyschlý frigidy a je mi jich líto. 😅 Ale říkat to nebudu, doopravdy si to totiž o nikom nemyslím, protože je to jen o tom, že každej člověk má potřebu sexu trochu jinačí. Není špatně mít sex 4x do roka z lásky, není špatně mít sex 1x za 5 let jen za účelem plození dětí, není špatně mít sex 3x denně, protože mě to baví. Není špatně začít v 15, není špatně začít ve 30. Špatně je začít, když sama v sobě vím, že nejsem připravená a že to vlastně ani nechci, špatně je jít do toho bezhlavě, bez ochrany, a pak plakat, že jsem v tom/mám HIV a nechci to.

majkoz
28. pro 2016

@mammoth007 Pravda, každá to máme jinak. A to není špatně😉 Já nemůžu říct, že ženská je ženská, chlap je chlap. Každý/á mi vždycky voněl/a jinak, a o tom to je, tedy tak to u mne bylo😎

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru