Myslíte, že můžu být těhotná?

vikca214
25. únor 2016

Ahoj, mám problém v poslední době asi 2 měsíce mám velmi slabou menstruaci, pořád mě bolí břicho, jsem unavená, bolí mě hlava a prsa a teď sem zjistila ze mám mlíko, minimum ale mám. Nevím jestli můžu být těhotná test jeden pozitivní jeden negativni. Mám nehormonalni telisko a vždy používáme kondomy. Co si myslíte? Děkuji za názory.

mrskato
26. únor 2016

Proč si nezajdeš na gyndu?

pety91
26. únor 2016

Počkala bych několik dní a opakovala bych těhu test z ranní moči, nic jiného nejde doporučit. Zatím je to nejasné. 😉

svetlus_pepca
26. únor 2016

Ježiši, tohle jsou otázky. Pokud jsi měla pohlavní styk, můžeš být těhotná. Pomohlo ti to?? Dost pochybuju. Můžeš si udělat další test, ale beztak nakonec půjdeš na gyndu. Tak si tam dojdi rovnou a neřeš to na internetu.

vikca214
autor
26. únor 2016

@mrskato
@svetlus_pepca
mam doma 4 nemocne sourozence a nema je kdo hlidat nemam si tam tedy kdy zajit.

vikca214
autor
26. únor 2016

@pety91 dekuju

alik25
26. únor 2016

Rozhodně bych si udělala ještě jeden TT, raději nějaký citlivější a pak bych rozhodně doporučila návštěvu gynekologa...zkus si to nějak zařídit!!! Hodně štěstí!!

vikca214
autor
26. únor 2016

@alik25 děkuji 🙂až budou prcci zdravý tak můžu jít ale teď bohužel ne tak sem se zkusila poradit 🙂

svetlus_pepca
26. únor 2016

@vikca214 Tak pak opravdu nevím, jakou čekáš radu. Psalas, že už to trvá dva měsíce. Tak nevím, jestli už ty dva měsíce marodí... Krom toho by to nemuselo být těhotenství, ale třeba nějaký zdravotní problém. Nevím, ale když zjistím, že je něco opravdu jinak, řeším to s lékařem a ne na netu.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru