Negativní test a přesto těhotná? Stalo se vám to někdy?

ia.
21. pro 2007

ahoj holky, dnes jsem 28 DC, menses nikde, testy včera a dnes negativní, prsa bolí jako hrom, několik měsíců před jsem měla cyklus cca 24-26 dní, stalo se vám že jste měly negativní test a přesto jste byly těhu? podle píchání v podbřišku byla ovulace nějaký 16-18DC...

julka
10. bře 2017

Ahojte babi chcem sa spýtať mne mešká dvadni menzes či môžem bit tehotná a troška prsia má bolia aj ramená 🙂

julka
10. bře 2017

Ahojte babi chcem sa spýtať dvadni mi mešká menzes a či môžem bit tehotná a tes mi čísiel negatyvni tak počkám 🙂

lenicka2323
11. bře 2017

@julka Mě také první test vyšel negativní a pak slabě pozitivní a ted jsem už ve 4 měsíci těhotenství 🙂

prcek5377
11. bře 2017

Dobry vecer,mam takovy blby dotaz, myslite ze muzu otehotnet drive nez ma byt ms, mam ji mit 22.3., ale uz tak pet dni jsem cela zvláštní, jednak uplne mimo, takova naladova, citliva, obcas se mi tocila hlava, nejdriv sem mela zacpu pak prujem obcas rano, ted zas nic.bricho me jednou tak bolelo že sem ani chodit nemohla, boli obcas jako u ms, uz sem sla na wc tolikkrat jestli to nahodou nemam driv.. a zda se mi ze chodim i vice na wc, a v brichu mam divny pocit nepopsatelny, delala jsem test ale carka byla slabe videt.. tak nevim a k dr. zatim nechci at nevypadam jak idiot. nmela ste nektera neco obdobneho? diky

vanea
11. bře 2017

@prcek5377 Ahoj, otěhotnět můžeš jen při ovulaci, která bývá obvykle okolo 13-18DC. Příznaky těhu se pak projevují až po uhnízdění vajíčka...jenže, jsou shodné s PMS. Takže může to být naprosto cokoliv...vzhledem k tomu, že i oplodněné vajíčko může odejít právě s menstruací (až v 80%), tak počkej až tak do 3 dní meškání MS🙂 pak bych teprve znovu testovala a případně zavolala na gynekologii...dřív se akorát budeš nervovat, jak to dopadne...vydrž🍀

prcek5377
11. bře 2017

@vanea mockrát děkuji za radu, je fakt, ze se snazime uz dlouho, prasky neberu cca rok.. nejakou dobu sme to nechavali jen tak bezet, ale takhle divna a divne mi teda prave jeste nebylo .. moc děkuji, to bude dlouhyy čekání pro mne..

sabi1105
15. bře 2017

ahojte som tu prvý krát a chcela by som sa s vami poradiť. Poslednu ms som mala 11,02,2017 a doteraz mi neprišla dalšia i keď mne väčšinou meškávajú ale teraz je to troška iné. Dneska je streda a mala mi doisť v piatok. Takže som si odvtedy robila dva testy obidva vyšli negatívne. Ale mám určité príznaky pobolievajú ma prsia aj bradavky viac aj ic mám vystúpené. Okolo pupku a v podbrušku ma pobolieva a dost často aj chodím na wc a tvár mám stršnú čo som predtým nemela. Mám také divné pocity čo ani neviem opisať tak teraz neviem. Sem tam mi býva aj tak mdlo a na vracanie. Čo si myslíte.

kacasa
15. bře 2017

@sabi1105 myslím, že by bylo nejlepší dojít si k lékaři..než čekat na vyřešení po netu

lenka6790
15. bře 2017

@sabi1105 ahuja, asi ti nezbyde nic jiného než ještě chvilu počkat, já měla to samé, poslední ms 15.9. a těhu test sem měla pozitivní až 25.10. a to tam byl jen takový duch...taky mi bylo "divně" jak po kocovině a se silnou ms k tomu, jo a ještě mě chytili záda...vyčkej do neděle a uvidíš, pak bych si udělala test znovu ;)

sabi1105
15. bře 2017

@lenka6790. Ahoj dakujem za radu asi mas pravdu počkám do nedele a potom uvidíme. Mam ist aj tak v pondelok k gyn snad ona mi povie presnejšie ale ja tak si v nedelu spravim test. Dlho sa snažíme tak by som bola rada keby je to pozitivne

lenka6790
15. bře 2017

@sabi1105 budu držet palce ;)

teadok
6. kvě 2017

Přeji hezký den,
od ledna se snažíme s přítelem o mimčo. Vždy jsem měla MS pravidelnou, minulý měsíc přišla o 4 dny dříve, byla silná a trvala 7 dní (u mě neobvyklé, jelikož vždy trvale max 4 dny). Tento měsíc mám zpoždění 4 dny a testy negativní. Už třetí den mám pocity na zvracení a jsem celkově dost unavená. Před očekávanou MS se klasicky dostavily bolesti v podbřišku a prsou, které nadále trvají, jen se k tomu přidaly ty další dva příznaky. To čekání je strašné, co se bude dít dál. Počkám týden, zkusím znovu test a pokud stále nic, asi budu muset k doktorce. Je možné, že se dvě čárky mohou objevit později? 🙂

teadok
6. kvě 2017

Na jeden příznak jsem ještě zapomněla, chodím pořád čůrat od včerejšího dne.. Fakt jak koroptev.. 😂

vanea
6. kvě 2017

Kdybys měla posunutou ovulaci, tak to možné je=) ale takto brzo to nikdo odhadnout nedokáže..můžeš být těhu, můžeš mít cystu, můžeš mít zánět, můžeš mít obyčejné zpoždění..já měla každý měsíc po dobu půl roku všechny těhu příznaky a nikdy to těhu nebylo =) takže lépe počkat a nespoléhat na to...kdybys za týden neměla poz.test, tak nakluš k doktorovi na prohlídku =) dostaneš injekci, pokud bys byla těhu, tak to mimču nijak neuškodí a kdybys nebyla, přivolá to MS.

miluskah
25. kvě 2017

Ahoj holky, prosím moc o radu. Poslední MS 21.4-28.4., mám 8 dní zpoždění, ale u dr, zvětšená sliznice a hcg negativní, hodnotu nevím. A je možné, že u mě byla ovulace déle? Poslední styk jsme měli 13.4., to my přijde dlouho na otehotneni. Pak by to hcg mohlo být ještě nízké? Mně se nikdy o tolik dní MS nezpozdila. Příznaky mám, píchání v jednom prsů, bolení břicha až pálení, lehce na zvracení, ospalost a únava. U prvního těhotenství mi podle hcg řekli že je to mi modelozni a nebylo, prosím poraďte, děkuji.

teadok
25. kvě 2017

@vanea Tak bohužel MS přišla po osmi dnech. Teď už to nějak nehrotím, hodila jsem se do klidu a uvidíme, třeba se brzy zadaří..🙂

zuzka1223
25. kvě 2017

Ahoj holky, my se snažili od začátku naplno. Měřila jsem teplotu, pocitala plodné dny atd. A samozřejmě nic. No pak přišly nějaké problémy v práci, řešili jsme novou práci, ten měsíc jsme spolu spali jen sporadicky, ani jsem s tím nepočítala a svete div se, najednou pozitivni test. Bohužel, asi na te psychice neco bude a víc než bysme chtěli. Tak drzim všem palce a hlavně pohodu....😉

leslii
19. srp 2017

Pěkné dopoledne.Tak tedy přidávám i svou zkušenost.11 a 12.srpna jsem si po týdenní vynechané MS udělata testy a ona tam dálnice.13 jsme odjížděli na dovču s fajn pocitem. Jenže následující den při náročnější procházce jsem začls krvácet(žádné bolesti).Než jsme došli zpátky na ubytování, krvácení přestalo, ale přesto jsme se rozhodli, že pojedeme na pohotovost. Paní doktorka byla velice příjemná, odebrala krev a udělala vyšetření. Zjistila, že jsem ve 4tt+6,sliznice vysoká. Na ultrazvuku nebylo nic vidět, což bylo jasné, říkala, že je to ještě brzy. Poté přišly výsledky krve a oznámila mi, že hladina HCG je 284, vetrdikt-těhotná. Odjížděli jsme šťastní. Jenže včera jsme se vrátili z dovo a ráno mi to nedalo a udělala jsem si TT, kde se objevila jen a jen jedna čárka????.No musím počkat do pondělí, kdy jdu na kontrolu, ale co si budeme povídat, obavy jsou. Stalo se někomu něco podobného? Děkuji

zuzka1223
19. srp 2017

@leslii Hlavu vzhůru, ja si dělala od prvního pozitivního testu testy pravidelně po 3-4 dnech. Tak pro jistotu, jestli se HCG drží. A někdy mi ten test vyšel jen hodně slabě, az jsem skoro myslela, že je mimi pryč. Ale vse je v pohodě, dnes jsem ve 20tt. Tak věřím, že vse bude v pohodě i u tebe. 😉

leslii
19. srp 2017

@zuzka1223 ..děkuji za podporu a odepsání.No ať už je pondělí,zdá se mi strašně daleko😉...

zuzka1223
19. srp 2017

@leslii tak to chápu, pro me ze začátku bylo ke každé prohlídce jak kdyby to byl rok. Hlavně držím moc moc pěstičky 😉

lenusaak
19. srp 2017

@leslii a víc tedtu nemas? Te bys udelala jinej. 😊Drzim pesti at je vse ok.

leslii
21. srp 2017

@zuzka1223 ..moc děkuji..včera jsem k tomu všemu začla krvácet,tudíž si myslím,že je to jasné😢..Jdu k doktorce tak uvidíme co z toho,ale co si budeme povídat,myšlenky moc pozitivní nejsou

leslii
21. srp 2017

@lenusaak ..děkuji moc.Jak už jsem odpovídala zuzce,včera jsem začla krvácet,tak to moc nevidím..😢

lenusaak
21. srp 2017

@leslii naděje umira posledni. Je spoustu duvodu proc se na zacatku krvaci a presto je to prosperující těhotenství. Samozrejme člověk musi počitat se vším. U mě jednou krváceni znamenalo opravdu konec a druhe krvaceni, ktere trvalo az do 12tt ( obcas opravdu silné, ze jsem si rikaka, ze to zase nedopadlo) tak z toho mám 2mesiční poklad. Drzim palce, je to o nervy☹️ Pisni nam, jak to dopadlo

leslii
21. srp 2017

@lenusaak ...moc děkuji za podporu.Už sedím v čekárně a čekám.A i když jsem si dala spršku než jsem šla,cítím se jak špindírka...

lenusaak
21. srp 2017

@leslii tak jak to dopadlo?✊🏻✊🏻✊🏻

zuzka1223
21. srp 2017

Jsem taky zvědavá....👍

leslii
21. srp 2017

@lenusaak ..Tak Lenasku na ultrazvuku nejde nic vidět( minule pondělí to bylo 4tt+6),tak mi vzala doktorka krev s tím,že si mám přijít pro výsledky.Ale spíš se přikláněla k sam.potratu.No jak říkám,přikláním se k variantě obnovy výrobku🙂😢

leslii
21. srp 2017

@zuzka1223 ..Zuzanko odpověď u Lenyska...Mockrát Vám děkuji za podporu..

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru