Negativní test a přesto těhotná? Stalo se vám to někdy?

ia.
21. pro 2007

ahoj holky, dnes jsem 28 DC, menses nikde, testy včera a dnes negativní, prsa bolí jako hrom, několik měsíců před jsem měla cyklus cca 24-26 dní, stalo se vám že jste měly negativní test a přesto jste byly těhu? podle píchání v podbřišku byla ovulace nějaký 16-18DC...

donalona
22. kvě 2011

@lulucinka po takom case by si uz mala pozitivny test, ja by som to riesilka s Dr, MS niekedy vynecha 2 mesiace a treba to riesit. na tehu by som uz ale nemyslela, iste to odobera vela energie.drzim Ti
palce

lulucinka
22. kvě 2011

@donalona : ale mne menstruacia nemeska,mam ju normalne ako vzdy.Len ked niektore baby pisu,ze maju normalne menstruaciu a ani nevedia,ze su tehotne. Tak preto sa bojim. A nechapem,ze ak si zena fakt 50 dni od styku co je cez 7 tyzdnov urobi test,ze jej nemoze ukazat ze je tehotna. Je to mozne? Ja tomu nerozumiem.Ved ak mam podozrenie,ze som tehotna,kontrolujem si menstruaciu,a potom si min.30 dni od styku urobim test,dalsi 40 dni od styku a 50 dni od styku a musim vediet na com som,nie?

jaa
22. kvě 2011

Jj.já ho měla také negativní.I krev mi vyšla negativní.je to tím,že ta ovu je déle a hladina HCG je nízká,celkem žádná.Počkej týden a uvidíš,že už bude pozitivní🙂))

lulucinka
22. kvě 2011

@jaa : to bolo pre mna?Tak ja nechcem byt tehotna,nechcem ziadny pozitivny test.Mala si negativne testy 7 tyzdnov od styku,aj krvne testy,nemeskala Ti menstruacia?Kedy a ako si potom prisla na to,ze si tehotna?

jaa
22. kvě 2011

@lulucinka mělo to být pro IA.Jo,měla jsem negativní testy a to i krevní ještě 2 týdny po zmeškané menstruaci.Tj:6t od poslední.. 🙂

jaa
22. kvě 2011

@lulucinka Jinak,je z toho druhá dcera.takže mi nic nemeškalo.. 😉 Měla jsem menzes po 45 dnech Tj:ovu někdy až 24 den.Malá byla i del utz menší,než by odpovídalo PM o skoro 3 týdny..

lulucinka
22. kvě 2011

@jaa :ok,ale ja sa pytam na situaciu ked ma zena 7 tyzdnov od styku,kedy mohlo dojst k otehotneniu negativne testy,ci moze byt aj tak tehotna. Teda to je 9 tyzdnov od poslednej menstruacie.Aj tolko tyzdnov po styku nemusi zene ukazat test,ze je tehotna?Ved HCG musi byt uz riadne vysoke v pripade ak je tehotna.

vierka0
23. kvě 2011

@lulucinka akoze fakt nechapem, preco sexujes, ked sa tolko bojis? aj na sex treba zodpovednost..chodis z temy do temy a vypytujes sa vsade to iste ! 4 tyzdne od styku uz musis mat pozitivny tehotensky test, ak ho nemas, tak tehotna nie si a uz si aj dostala menzes ! uz to pochop konecne, uz ti na to v inej teme odpovedalo kopu bab.

hancazivocich
23. kvě 2011

A neptá se teoreticky na to, že některé maminy tady mají třeba dva měsíce menstruaci a jsou přesto těhu? Myslím - jestli se neptá na situaci, že prostě menzes mají a jak přijdou na to, že jsou těhu?
Kámoška měla jednu menzes, ale říkala, že byla trošku jiná - slabší a kratší a byla těhu - zjistila to tak, že ta další už nepřišla...
Jinak - 7týdnů od styku by ti ten test už musel vyjít pozitivně, protože čistě teoreticky - když předpokládám, že plodné dny jsou zhruba v půlce, tak bys měla už dvě menstruace. Tou dobou je hcg už opravdu vysoké a test už je pozitivní..

vierka0
23. kvě 2011

@hancazivocich sak jasne ze aj to je mozne..ale to neznamena, ze test HCG nezachyti..to rastie aj napriek menstruacii..bezne su testy uz jasne po dvoch tyzdnoch, myslim, ze po styroch uz neni preco pochybovat..ale ona sa to iste vypytuje v kuse dookola..

hancazivocich
23. kvě 2011

@vierka0 - aha - tak to jo... To pardon...

vierka0
23. kvě 2011

@hancazivocich a to si este nepocula to rizikove otehotnenie 🙂 spermie stekajuce mydlom z brucha dole 🙂 jasne tehotenstvo 🙂 nabuduce to bude z uteraka po frajerovi 🙂 samozrejme, termin ovulacie neznamy 🙂

jaa
23. kvě 2011

Já měla menzes do 4 měsíce.v tom čtvrtém hodně moc silnou a byla jsem těhu a test to prokázal 2 týdny po zpoždění.A,to samé krevní testy.Do třetího měsíce byla menz.jen slabá..Ale příznaky těhu ,dost výrazné.-)Tak nějak nechápu,na co se dotyčná ptá pořád dokola.. 😀 Když nechce být těhu,at bere atk.. 😉

piacere
23. kvě 2011

@jaa alebo nech nesexuje, ak to nevie....

mabumi
23. kvě 2011

ahojte 🙂 , ja som dnes 11. den po vlozeni embryjka, to znamena, akoby 17. den po oplodneni, cize 5. tyzden po MS 😀 (ak by islo o prirodzene otehu, co v mojom pripade nie je)
test je dnes negativny, myslite si, ze je este sanca, ze predsa len krv bude pozitivna? 😵 😵 😵
prsia vôbec necitim, ani ziadne ine priznaky ☹

hancazivocich
23. kvě 2011

@mabumi - teoreticky tu myslím ještě možnost je - počítám a vzpomínám na své testování... No, to byla ostuda... Ukázkově pár dní po vynechání MS jsem si dělala test, ale podle mého jsem buď nevyčkala potřebný čas, nebo mi nefungovaly dioptrie 😀 😀 , nebo to tam ještě nebylo. Až za další dva, tři dny jsem test opakovala a bylo to tam.. Já se to tedy dozvěděla a podle MS jsem byla cca v 6. týdnu - tuším...
Držím pěstičky! K příznakům - já to měla tak, že jsem automaticky čekala MS - bolesti v břiše, prsa, atd.. Ale někdo to má absolutně bez příznaků.. Vzpomínám, že si kolegyně dělala test, že má drobné zpoždění a nic jí není... Šla na wc jako že je to čistě detail - že tam nic nebude.. No a on to je Pepíček 😀

hancazivocich
23. kvě 2011

@jaa - MS do čtvrtého? No neblbni! Tý jooo... A MS po porodech dorazila taky brzy?
Já si myslela, že žádné příznaky těhu nemám a zpětně mi dochází, že mi najednou nechutnalo předem naražený jídlo, že jsem si říkala - jak jsem si to mohla objednat? A odpor k alkoholu...

donalona
23. kvě 2011

@lulucinka ano, malo by to takto byt🙂

adriana1712
23. kvě 2011

Ja som si robila 3 tehotenske testy, a vsetky mi vysli negativne. a boli to najkvalitnejsie testy, ake mali v lekarni. Az po 2 mesiacoch, ked som sla na kontrolu ku gynekologicke, tak mi povedala, ze som uz 2 mesiace tehotna 🙂 testom uz neverim, najlepsie ist na gynekologiu a tam je to takmer 100%-né. 🙂

mikisa27
23. kvě 2011

@adriana1712 ja mam podobnu skusenost...pri obidvoch tehu som si robila opakovane testy dokonca skoro po 2 tyzdnoch co mi meskala ms a vzdy boli negativne.......tak som sla k dr. nech mi pichne vyvolavacku a az tam sa potvrdilo tehu 🙂 takze napriek dvom tehotenstvam som este 2 ciarky na tste nevidela a odvtedy testom neverim

jaa
23. kvě 2011

@hancazivocich Jj.Vždy v době menzes,jsem trochu krvácela ai s tím ležela v nemocnici..No a vtom 4 měs.to byla hrůza.Krve jakao z vola..Po porodu,dokud jsem kojla,tak nic... 😉

gretta
23. kvě 2011

Ahojte baby, psala jsem už na jiné téma, ale třeba mi poradíte tady. Nikdy jsem neměla menzes sama od sebe. V 16ti letech jsem začala brát antikoncepci díky které jsem měla menzes pravidelný. Minulý rok v červenci jsem vysadila prášky a začali jsme se snažilkovat. Dr. mi asi v říjnu 2010 oznámil, že mám PCO. Brala jsem metformin ( siofor), clostilbegyt, duphastone. Krámy jsem dostala vždycky jen díky antikoncepci, později díky duphastonu nebo když jsem dostala injekci agolutinu. Přítel byl na spermiografu a výsledek byl oligoteratospermie. Dr. mi řekl, že pravděpodobnost , že otěhotním je hooodně malá. Poslal nás na umělé. Dostala jsem další včelku agolutinu, protože jsem dva měsíce nic nebrala a ani neměla menzes. Po každé po agolutinu jsem dostala krámy 5.-6. den. Dnes je to 12. den a pořád nic. Občas mě pobolívá břicho, minulý týden mě občas zabolela i prsa. Dělala jsem si těhu testy ve středu 18.5. negativní včera 22.5. negativní. Myslíte, že mám šanci a že bylo třeba jen brzy. Někde na netu jsem četla,že test 100% rozezná těhu až 14 dní od 1. dne očekávané menstruace??? Děkuji za odpověď

leeena_4
23. kvě 2011

@gretta ahoj gretta, když jsem četla tvůj příběh, lekla jsem se, že někdo píše za mě. Až do toho spermiogramu jsem na tom naprosto stejně. Minulý měsíc jsem dostala dokonce dvojitou dávku agolutinu najednou a dostala jsem to až 15. den.

petardice
23. kvě 2011

Ach jo, pořád nic, k MUDr jsem objednaná na čtvrtek, pokud do té doby MS nedorazí a buď zjistí, že jsem těhotná, nebo budeme řešit ten blázinec. Každopádně se přidal poměrně hustý bílý výtok a celý dnešní večer mě v různých intervalech jakoby lechtá na pravé straně břicha (výškově zhruba mezi pupkem a vrcholem kyčle - že by vyječník??? 😖 )...

gretta
24. kvě 2011

@leeena_4 Tak to se mi vůbec nelíbí.. ☹ Už jsem si začala myslet, že by to mohlo vyjít. A stalo se ti to i jindy? Mně se ještě nestalo, aby mi agolutin nezabral !!

leeena_4
24. kvě 2011

@gretta ne, po tom pregnylu poprvé. Je mi líto, testy se sice můžou ve výjimečných případech plést, ale v 99% mají bohužel pravdu. Taky už čekám po vysazení utroše 9. den mrchu a ráda bych si myslela, že negativní testy jsou falešné, ale bohužel. Hodně štěstí do dalšího snažení 😉

mabumi
24. kvě 2011

@gretta
@leeena_4 ahojte, mame rovnaky problem 😖 . ja som uz na umelom oplodneni bola, neuspesne. teraz som po KET uz 12. den a testy negativne. zajtra idem na krv, bodaj by sa stal zazrak 😵 😵 😵

lucinka211
24. kvě 2011

Dobry den mám dotaz poslední MS sem měla 17.04 a konec 22.04 a s přítelem sme spolu spaly a on to do mě pustil 30.04 a ted sem mela MS dostat a nic 16.05 sem byla na krvy a na gyndě a nic nezjistily dnes sem dělala test a dopadnul takoto jak sem přidam fotečku dekuji za odpovedi kdo stím měl zkušenost dekuji moc Lucie

gretta
24. kvě 2011

Všem děkuji za odpovědi a přeji // co nejdřív !!!

petardice
27. kvě 2011

Asi už budu za blázna, ale přece... ve zkratce (už jsem sem psala, ale ať to nemusíte lovit) - poslední MS začala 12.4. (slabounké krvácení), silné krvácení potom až 18.4 (do 23. 4.), dělány 2 testy, první test (17.5.) ukázal slabého ducha, ale byl viditelný. Druhý test (21.5.) byl absolutně negativní - čekala jsem tehdy 2 silné čárky. Včera jsem byla na gyn, doktorka řekla, že tam vidí dutinku, ale nemůže ještě 100% říct, zda je to počínající těhotenství, ale prý by mohlo. Doporučila další test a objednala mě na příští čtvrtek. Prý mi zřejmě moc nefunguje žluté tělísko, takže jsem mimo jiné lehce vyděšená, vloni jsme přišli o mimčo v 19tt. Nicméně bych byla šťastná jako blecha, kdybych byla těhotná. Dle rady jsem si dělala další test a výsledek je na fotce (fotografováno cca 5 minut po začátku testování, takže by tam žádné extra zkreslení nemělo být). Je tam viditelná druhá čárka, ale u prvního testu byl taky duch a u druhého už ne... Každopádně jsem čekala, že po tak dlouhé době od poslední MS (MUDr počítala případné těhotenství až od data silného krvácení, byla bych tedy cca 5tt+4) bych už čekala silné a zřetelné //. Přiznávám, že mám strach začít se radovat, že jsem těhotná... Myslíte, že je možné, že by byly čárky takhle "slabé" i takhle dlouho po poslední MS?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru