• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nejhorší je čekání na výsledek těhotenského testu

28. srpna 2014 
@denisska hojky ja jsem vysadila prášky po 8 letech a hned jsme se začli s manželem snažit a doktor mi doporučil inofolic tak ho beru už začínám brát druhé balení a v neděli jsem to měla dostat a pořád nic dnes ráno jsem si dělala test a negativní tak nevím. Jinak je pry dobrý na podporu ovulace a na pravidelny cyklus a místo MS jsem jen asi 3dny špinila.
17. črc 2014 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky tak já se přiznám, že tedy mnohem horší pro mě bylo čekání několik dní při IVF.... nejdřív na odběr vajíček, pak po něm kolik jich je a jestli jsou ok... pak jestli jsou spermie živé a hýbou se a můžou se použít.....
pak další den volat jak to vypadá s oplodněním...
pak další den zda se dělí...
pak další den jestli je to v pořádku a vývoj pokračuje....
jako to je napětí o nervy... :confounded: :zipper_mouth:

zlaté normální otěhotnění proti tomu, tam jsem byla ráda, že nevím přesně co se děje nakonec... ale když jsem byla v práci a představila si, že máme třeba jen 2 embryjka a teď jsem se modlila zda do druhého dne bude vše ok a budeme ten měsíc zkoušet nebo ne, no brr... jsem ráda, že mám doma dva cvrčky už :slight_smile:

držím všem palce!!
a než otěhotníte tak užívejte spánku, chození do divadla, sexu atd... prostě čehokoli, protože pak člověk neví jak to bude v těhu, já první proležela a díky bohu že mi tohle kamarádka řekla, já se vyvenčila až na půdu a jak se mi to pak hodilo :slight_smile: :slight_smile: a těhu jsem napůl prospala a to se šiklo ještě víc :grinning:
17. črc 2014 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@alice777888 to je hnus, kolik člověk sežral hormonů:frowning2:
17. črc 2014 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petavan jojo taky tak beru druhe balení a misto ms taky spineni:slight_smile:
17. črc 2014 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak já se taky přidávám, prášky teda neberu už asi tři roky, ale o mimčo jsme se začali snažit až tenhle měsíc. Test bych si měla dělat někdy po víkendu, ale už teď jsem nervózní a mám pocit, že to vůbec neutíká.
18. črc 2014 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@denisska tak dej pak vedet jak si dopadla ja zatim nic a test negativni a MS nikde
18. črc 2014 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petavan no já tuhle měla dostat ve stredu a prislo to spineni v patek... Tak nevim, proste asi slabá ms:(
18. črc 2014 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketat jojo táhne se najednou ten čas jak smrad:slight_smile:)
18. črc 2014 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisska tak to máme asi stejné jen špinení tak asi to byla slaba MS :( uvidíme další měsíc a jak píšeš je to nekonečné :/
20. črc 2014 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky je to boj teda to vám řeknu, jsem asi teprve na začátku cesty, ale obdivuju statečnost všech snažilek... Ja jsem ted 5 dni po ovulaci, tudis opet faze cekani :slight_smile: tak uvidime .... O vikendu jsem byla na akci a byl to tam jeden velkej mimi sjezd.... Strasny napor na psychiku :slight_smile:
20. črc 2014 ve 21:04  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@petavan :unamused: :angry: ,sakryš
20. črc 2014 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj jeslti nevadi tak bych se pridala, jiz mam za sebou nekolik IVF včetně Ket a nyní zkousíme IUI a byla jsem v pátek a ted práve ta sílena doba čekaní na výsledek, ale nevěřím tomu, vím, že bych měla být optimistická, ale nejak to nejde :(
21. črc 2014 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
já slyšela právě chválu na ten Femigard, tak zatím jedu v něm, tak uvidíme ... teď jsem druhý cyklus co ho beru a myslím, že v obou byla ovulace.... někde jsem četla, že ikdyž je ovulace, může žena otěhotnět 1 ze 6 cyklů ... to je brutální :-/
21. črc 2014 v 09:04  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak u nás se hned první měsíc zadařilo, vypadá to tak. Zítra jdu směr dr. a uvidím, co uvidím. Dneska bych měla být 5+1... Tak na mě myslete a držte pěsti. Přikládám dnešní test.
21. črc 2014 v 15:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
curdibilka ... veliká gratulace, to je bomba :slight_smile:
21. črc 2014 v 16:40  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alice777888 Sama tomu nemůžu uvěřit a snad bude vše v pořádku, se srdíčkem nepočítám, to je moc brzy, ale chci vyloučit mimoděložní těhotenství a snad mě dr. povzbudí, že to bude v pořádku, ten první trimestr je "za trest". :D
21. črc 2014 v 19:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak první měsíc snažení to nevyšlo, dneska s dvoudenním zpožděním začala menstruace. :frowning2: Ale nevadí, jsme teprve na začátku. Snad to brzo vyjde.
24. črc 2014 v 06:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
já zatím test negativní a ms nedorazila ... zatím ... zkusím zase za 2 dny testík :slight_smile:
26. črc 2014 ve 23:52  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já opět tento cyklus nic ... :frowning2:
27. črc 2014 v 15:37  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak co holčičky ... Jak jste na tom? Zadařilo se? Já jsem 29 den cyklu a zatím nic, ale většinou mám cyklus 31 dnů :-/ tak zase čekám :slight_smile:
24. srp 2014 ve 20:57  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alice777888 Tak u nás to vypadá, že se zadařilo :slight_smile: Na TT krásné //, ale dokud to nepotvrdí doktor, tak tomu neuvěřím... a doktor má tenhle týden dovolenou, tak si holt počkám :slight_smile:
25. srp 2014 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
No paráda marketat , veliká gratulace :slight_smile: ať je to potvrzeno a hurá :wink: to vám to vyšlo uplně bleskově :wink:
25. srp 2014 ve 20:37  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alice777888 Moc děkuju :slight_smile: Vyšlo to druhý měsíc :slight_smile: Jen doktor má teď dovolenou, tak to bude chvíli trvat, než se dozvím, jestli je všechno v pořádku :slight_smile:
26. srp 2014 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketat tak at je vsechno v poradku :wink:
26. srp 2014 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky, na testu duch ... Myslete na mě prosím ať sílí :wink:
27. srp 2014 v 07:42  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak se přidáván k cekatelkam... Už mám týden spozdeni a na TT je slabá druha čárka a k dr jsem objednána az za dva týdny.... Hecla jsem se ze do víkendu žádný test nerozbalim, protože první dva testy v den ocekavvane MS byly takové ducharske, a o 3 dny později jasnější, ale porad ne dálnice :slight_smile: To čekání je děsné :slight_smile:. Nejradši bych ty papírky ocuravala porad :grinning: :wink:
Snažíme se teda jen druhy měsíc, ale nikdy bych nečekala, ze to budu řešit už takhle brzo, když vidím jaké holky v mém okolí maji problémy..
28. srp 2014 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek