Nesílící testy. Je to normální?

lenka253
18. črc 2020

Ahoj,
chtěla bych se zeptat - je normální, ze mi takto přestaly sílit testy? K dr. jsem objednána až 30.7. a mám strach, jestli to není špatně . . Při první těhotenství jsem měla obě čárky stejne silné 2 dny po zpoždění. Teď mám 4. den zpoždění a čárky jsou hezké, ale víc už nesili . .

roxanalit
18. črc 2020

@lenka253 když si vezmu testy Ob den tak ti sílí, je lepší je dělat právě co dva dny ať vidíš že sílí a ne každý den protože to pak končí tím že jsi vystresovana že nesíilí ☺

roxanalit
18. črc 2020

@lenka253 a taky záleží na testu -barvivu, u některých je max (síla) taková jakou máš ty a třeba u jiné značky je to šílenější. Některa ani nemá dálnice a je těhotná ☺ nestresuj se 🍀

eviks
18. črc 2020

@lenka253 doporucuji zajit v pondeli na krev a hned budes vedet. Mne se stalo ze cca 20 den po ovulaci najednou test daleko slabsi tak sem se vydesila a nic to neznamenalo a syn naprosto v poradku... nekdy ty testy reaguji divne...

aselluska
18. črc 2020

Přijdou mi dost silný, někdo má toto na maximu. Záleží kdy jsi měla při prvním a při druhém ovu. Mohla být později, ale silné mi přijdou dost.

gruyerre
18. črc 2020

@lenka253 neměla bys porovnávat testy od dvou různých značek. Když kouknu jen na ty zelené, tak to sílí. Držím palce.

klokanka31
18. črc 2020

@lenka253 Mas krasny carky, raduj se 😊

tasimia
18. črc 2020

@lenka253 mi přijdou úplně krásné, já jsem taky neměla bůhví jak silnou čárku a už jsme 37tt. Držím palce! 🍀

hezz17
18. črc 2020

Me teda nikdy nenapadlo testovat tolikrat 😱 pozorovat, jestli sili nebo ne. Proste byly 2 carky a v 8.tydnu na kontrolu.

zelenaesmolda
18. črc 2020

@lenka253
to uz je diagnoza pro Chocholouska tohle...

adenka84
18. črc 2020

@lenka253 podívej pozitivní test je a víc bych se tím nestresovala a těšila se na první kontrolu.

dat
19. črc 2020

Take jsem delala hafec testu obden a nesili, vykaslala jsem se na to a nechala to byt, za dr sem sla az za dalsi 4 tydny. A vse v poradku

lisaha87
19. črc 2020

@lenka253 já jsem teda asi taky divná , udělala jsem 1 den před očekávanou MS ještě odpoledne jeden obyč byl tam jen duch další den ráno Clearblue digitál a byl pozitivní a už sem se dál teda netestovala 🤭

sylvusska
19. črc 2020

Bud vklidu, carky jsou krasne a sili. Taky mam dnes 3.den zpozdeni taky jak ty tu posledni

lisaha87
22. črc 2020

Po týdnu konečně i na obyč testu pěkná čárka , při tom prvním jsem měla pozitivní Clearblue a ten citlivější nic , teď už čárka silná 🙃

lenka253
autor
23. črc 2020

8 dni zpoždění a už takto, tak snad to bude ok

majina89
23. črc 2020

@lenka253 gratuluji.

nihanin
23. črc 2020

@lenka253 gratuluji

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru