Opožděná ms, na ultrazvuku nic. Jsem těhotná?

enifea
27. kvě 2020

Dobry den. Mam velky dotaz. Dneska jsem si delala dva testy od intimed a oba vysli pozitivni. Ale minuly tyden v patek jsem byla u doktora a nic na ultrazvuku nevidel. Mesicky se mi zpozdili o 6 dni. Je muzne ze jsem tehotna nebo to byl jenom falesny testy ?

lucca0
27. kvě 2020

Bylo brzo na to, aby neco videl.

enifea
autor
27. kvě 2020

@lucca0 aha, tak to jsem nevedela.

veronikav31
27. kvě 2020

@enifea je brzo. vzal krev na Hcg? testy zní jasně, případně zajdi na krev jako samoplátce.

lexa2000
27. kvě 2020

Myslím že bylo brzo, ja šla jednou na preventivku a zrovna mi meskala ms 10 dní a řekla mi že i kdybych byla tehu že to teď neuvidí, leda z krve na hcg 🙂 někomu to test ukáže před příchodem ms a někomu i při týdenním zpoždění 🙂 takže gratuluji k tehu 🥰

lucca0
27. kvě 2020

@enifea ja mela pozitivni hcg z krve, ale na ultrazvuku nic. 🙂 A ted jsem 29tt.. tak gratuluju, at je vse v poradku.

enifea
autor
27. kvě 2020

Zatim nedelal nic. V pondeli tam jdu znovu na testy. Tohle bude moje prvni mimco a furt ctu clanky o tom jak jsou testy nespolehlivy ze muzu mit vysoke hcg i pri ovulaci a menstruaci 😞

enifea
autor
27. kvě 2020

@lexa2000 dekuji moc, trochu jste me uklidnila ☺️

mmichaella
27. kvě 2020

To je krasne pozitivní test. MUDr. by tehu poznal podle krve, ne utg. Nicméně zatím gratulace

lexa2000
27. kvě 2020

@enifea není za co. Každopádně dej vědět jak jsi dopadla 🥰 a dneska máš tedy kolik dni zpoždění?

jjasmina
27. kvě 2020

U mě šlo něco vidět na ultrazvuku až po měsíci a půl od poslední ms

enifea
autor
27. kvě 2020

@lexa2000 mam 6 dni zpozdeni.

enifea
autor
27. kvě 2020

Moc vam dekuji za gratulace 🙂 jeste dam v pondeli vedet jak jsem dopadla na testech

rebe
27. kvě 2020

Ano, jsi těhotná. Není potřeba kvůli tomu chodit k doktorovi. Doporučuji ti objednat se až tak na 6. týden těhotenství, aby už bylo vidět srdíčko. Když půjdeš dřív, zbytečně se budeš nervovat kvůli čekání, jestli bude srdíčko, nebo ne. Každá je nedočkavá, to je jasné, ale nic neurychlíš, stejně budeš těhotná devět měsíců 🙂

krupka3
27. kvě 2020

K lekari je vhodne jit az kolem 7/8tt, driv to nema smysl, jen se zena stresuje, ze "jeste nebylo nic videt", nebo "zatim bylo videt jen...". Gratuluji.

anetttie
29. kvě 2020

Ahoj já to tak měla a bohužel to bylo mimoděložní.Přeji ti aby to nebyl tvůj případ a bylo vše v pořádku.

enifea
autor
29. kvě 2020

@anetttie ja jsem si delala jeste dalsi dva testy pres den a obe carky byly stejne cervene. Doufam ze to nebude mimo, toho se strasne bojim

marta_kovar
29. kvě 2020

@enifea Pokud ti roste HCG tak ty čárky pak už máš stejné i přes den. 😊taky jsem pak týden po meškání měla obě čárky stejné ráno i večer. Hlavně klid. 😊

enifea
autor
29. kvě 2020

@marta_kovar dekuji 🙂

anetttie
30. kvě 2020

@enifea to bude v pořádku 🙂

enifea
autor
1. čer 2020

Holky jsem v 5. tydnu tehotenstvi 🥳🥳🥳 moc vam dekuji ze jste mi tady poradily a trochu uklidnily.

lexa2000
1. čer 2020

@enifea jee gratulujii🥰 kdy jdeš k lékaři?

misulekarafiatu
1. čer 2020

Já šla na preventivku, na ultrazvuku nic a doktorka mi říká máte nějak vysoko sliznici tak uděláme test a byl pozitivní tak jsem taky byla v šoku no a dnes začínám 30tt a čekáme dvojčátka 😍❤️❤️na začátku to na ultrazvuku nejde ještě vidět 🙂

enifea
autor
1. čer 2020

@lexa2000 Za 3 tydny jdu znovu 🙂 Uz byla videt mala kulicka ❤️❤️ Ale mam na vas jeste jeden dotaz, mam praci jako skladnik a tak tahat tezky veci apod a muj vedouci ki rekl ze se domluvi s tim nejvyssim jestli nebude lepsi si vybehat rizikove, ale ja cetla na netu ze podle zákona kdyz pro me nebude mit praci tak mi musi dat 100% a zustanu doma. Nevite nekdo o tomhle neco ? Dekuji 👍

lexa2000
1. čer 2020

Měla by to být pravda. Měl by tě preradit na lehci praci a pokud ji pro tebe nema, mela by jsi byt za 100 procent doma 🤷‍♀️ a nebo druha moznost neschopenka. Ale to jsi na 60 procentech.
Mě taky prelozili na práci která je prej pro mě nenarocna, no, moc nebyla a ještě mi bylo vycitany že jsem tam na hovno a nic nedělám. Pak jsem začala krvácet a jsem na neschopence a asi na ni už zůstanu, dnes jdu na kontrolu tak uvidíme zda je mimi ok

enifea
autor
1. čer 2020

@lexa2000 no tak ja to budu mit nejspis stejne. Uvidim tedy co vymysli ty chytre hlavy. Dekuji ☺️

lexa2000
1. čer 2020

@enifea ono záleží asi jakého máš šéfa :/ Mě dělal problémy už když jsem ještě ani nebyla těhotná jenže v době "korony" jsem nechtěla dát výpověď protože jsem byla ráda že mám vůbec nějakou práci a pak na konci dubna tahle šťastná zpráva takže pro mě je to mimco takové vysvobozeni vlastně, nehejtujte mě za to tady ale aspoň jsem ušetřena těch stresu každý den ráno když jdu do práce co si zase vymyslí 🙏🙏

enifea
autor
1. čer 2020

@lexa2000 Mam to uplne stejne, takze si udelala nejlip. Dekujii🙏

lexa2000
1. čer 2020

Tak mám za sebou kontrolu a úplně se mi ulevilo. Mimco je zdravý, krásně mu bije srdíčko a vypadá že to bude bojovnice nebo bojovnik🥰 hned jak jsem přišla tak mi říkala že je možný že díky tomu krvácení tam třeba mimco už ani nebude a pak udělala ultrazvuk a řekla "Tyjo tak to jsem nečekala ani já 😂" prej za ty 2 týdny udělal obrovský pokrok 🥰

enifea
autor
2. čer 2020

@lexa2000 drzela jsem palecky aby bylo vse v poradku 🙏

lexa2000
2. čer 2020

@enifea děkuji mockrát 🥰 vyřešila jsi to nějak s tou prací? Nebo to teprve budeš řešit?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru