Otěhotněla jsem přes antikoncepci. Tím, že vysadím HA, nestane se s miminkem nic?

kajunka01
22. únor 2023

Dobrý den
Beru antikoncepci pravidelně ale měla jsem nějaký zkrat a zapomela na 2prasky. Do toho piju bylinkové čaje a to že to narušuje účinnost mi došlo až teď. Mám ducha na testu, dnes zesílil. Doktorka říkala ať antikoncepci vysadim a napadlo mě zda mimi neodejde když antikoncepci najednou vysadim. Ducha mám světlého a dnes je silnější ale bojím se že když HA nebudu brát že to dostanu když jsem v ranem tehu a nemám silnou čárku. K dr jdu 2.3
Jinak mimi chceme ale chtěly jsme počkat na jaro, takže by nám to nevadilo a za miminko byly šťastní 🤗 neztratím teď miminko tím že vysadim HA když je to na začátku??? děkuji

levandule_k
22. únor 2023

Vysaď HA, hormony z HA tam teď nemají, co dělat. První trimestr je vždycky loterie.

te_reza
22. únor 2023

Já to nějak nechápu, jestli si těhotná, tak do sebe nemůžeš cpát snad HA ne? Nebo jako na co se ptáš?

lv
22. únor 2023

Ne, vysazenim neztratis

kajunka01
autor
22. únor 2023

Děkuji

michaela666
22. únor 2023

Doktor, který tomu rozumí ti řekl abys vysadila antikoncepci tak to udělej a netlač si to hlavy kraviny. Když chcete miminko, tak snad víš jak tohle celé funguje ne?

jjasmina
22. únor 2023

To ti nikdo neřekne, když si otehotnela a brala hormony, dala bych na radu lékaře..

vikinkav
22. únor 2023

Tak pokud jsi tehotna tak MS asi neprijde at delas co delas 😄 HA bych v klidu vysadila a cekala co se bude dit dal, ty hormony asi nejsou v teto situaci nejlepsi.

veru181
22. únor 2023

Pokud by se miminko neudrželo, určitě to nebude vysazením antikoncepce. Naopak bych ji přestala co nejdřív brát, ať si do těla neláduješ hormony.

kajunka01
autor
22. únor 2023

Díky holk, vysazuju 👍

jjasmina
22. únor 2023

@kajunka01 jinak mě dost zaráží, že dáš více na rady zde než na doporučení lékaře 👌

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru